eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rıdvan Çakırgöz'den basın açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
wolfalone37 Liste gör
Yazar

hakan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı wolfalone37 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 20:27
Rıdvan kardeş belki ileride başkan bile olursun.. ama sen şimdiden kendini bitirdin ...yeter artık eger gerçekten esesliysen... istersen git nebiyle yanyana görün.. yada ileriye dönük hesaplar yapma .....taraftar biraz daha nebi başkanla uğrasırsan dünyaları versen seni istemeyecek kıvama geliyor...... bir abi tavsiyesi. ....çünkü biz kırmızı sarı pankart yaptırıp asan abacı ailesinede alerji kapmıştık bak ne oldu.Eseslilerin iç güdüleri genelde doğru çıkar
wolfalone38
Yukarı
şimşek Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı şimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 12:33
içini bilenler anlar anca aratransferi ikinci başkana para verdim o yüzden yapamadım diyen her sıkıştığında birilerine saldıran başkan'a cevap yazmış çakırgöz. kimbilir bizim bilmediğimiz ne yalanlar dönüyor. adam kendini aklamak için yazmış 3 aydır azını açmadı abacı ile bağdaştırmayın arkadaşlar
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 12:49
şimşek

Eleştiri yapabilirsin ama hakaret edemezsin...Lütfen aradaki ince çizgiyi es geçmeyelim..Mesajındaki o bölüm çıkartılmıştır...

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 13:39
kendininde bir ara yöneticilik yaptığı dönemde gelen şampiyonluğa şans diyen eski bir asbaşkan!!! bravo daha ne denebilirki. az çok bunlar ilersi için referans oluyor. zamanı gelince herşeyden önce ESES derseniz sayın çakırgöz bu taraftar bunu hatırlatır. sırf yönetim kurulunun küçük düşmesi için verdiğiniz 1 trilyonu aylardan beri dinledik acaba o laf ettiğiniz başkan kaç para verdi? hatipoğlunuda korumak istemem ama bu kadar bencil ve başarıyı küçümseyen bi açıklamayada sessiz kalmak imkansız.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 14:01
kim para verdi kim vermedi bilmem kulubün kime borcu var kime yok(mali yönden) onuda bilmem ama bence çakırgözün bunca zaman susup lig bittikten sonra konuşması bile güzel bi olay
lig devam ederken burda demiyomuyduk şimdi susun sezon sonu konuşursunuz diye.. işte şimdi herkes etegindeki taşı döksün lig başlayana kadar...

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
şimşek Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı şimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 14:58
bence herkez kendi anlamak istediği gibi yorumluyor burada kim kacpara vermiş olayı yok tabi başkan çok para verdi ama kulübü tek başına sahiplendi sergen yalçına bu güne kadar kim reklam çektirebildi kaç bin dolar ister biliyormusunuz mevkisini kullanmak buna denir.
ben bukadar gün konuşmayan biri hakkında durup dururken yine konu edince o da dayanamamış

Yukarı
emrah_eli Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: İzmir
  Alıntı emrah_eli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 15:54
Yarı final maçımız da Atatürk Caddesi iddaa bayisinde maçımızı izlemeye gitmiştim. Yer bulamam düşüncesiyle ve Sakarya maçını da izlemek için erken gittim.  Orada başkanımızdan tutun Sergen olayına, Metin Diyadin'e kadar hatta Rıdvan Çakırgöz olayı bile orada ki insanlar tarafından tartışıldı. Başkanımızı çok yakından tanıdıklarını söyleyen birkaç kişi, başkanın gözünün paradan başka birşey görmediğini, Eskişehirspor'un onun için araç olduğunu söylediler. Bunun gibi bir çok olumsuz yönde izlenimlerini söylediler.

İkinci olarak; sözüne sonsuz güvendiğim bir kişi, yine aynı şekilde başkanın hakkında bu tür açıklamalar yaptı. ( Ben başkanı övdükten sonra olumsuz durumları söyledi.)

Ben başkanı tanımıyorum onun için olumlu ya da olumsuz bir yorumu sadece icraatlarına bakarak yaparım. Gerçekten sözüne çok güvendiğim birisi bana bunları anlattıktan sonra, aynı konulardan başka birileride bahsedince sanırım herşey ortaya çıkıyor...
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 17:49

rıdvan çakırgözün her kelimesinin altına imzamı koyuyorum.

HATİPOĞLU DEĞİLMİYDİ BUNDAN BİR SENE ÖNCE İSTİFA EDİP GİDERKEN SİYASİ DESTEĞİ DUYUNCA KIVIRIP DEVAM EDEN.

BURADA VE BİR KAÇ SİTEDEDE HATİPOĞLUNA TEŞEKKÜR KONULARI AÇILMIŞ. BUNLARI ŞİDDETLE VE ESHEFLE KINIYORUM.

SÜPER LİGE DİREK CIKABİLECEK SÜPER BİR KADRO KURULDU.(Kİ BU KADRODAKİ FUTBOLCULARIN BONSERVİSLERİNİ UNAKITAN ALDI BİRTEK TAKSİT ÖDEMESİ KALDI AMA O ONUDA BECEREMEDİ TAKIMIN 2.YARI BİR ANDA FOR DÜŞÜRDÜ. VE PALYOFFLARA GİTMEK ZORUNDA KALDIK.) O KADRO SİZCE İLK YARIDAKİ BİR KAÇ ŞANSSIZ MAÇ DIŞINDA SÜPER LİGE CIKMAYI DİREK HAKETMİYORMUYDU?? 

ESKİŞEHİRSPOR CAMİASINA TAKIMINA EN GEREKTİĞİ YERLERDE SAHİP CIKMADI. İSTENİRSE BUNLARIDA YAZARIM. HEP KENDİSİNDEN YANA OLANLARA EL VERDİ. KENDİ EGOİSLİĞİ ACEMİLİĞİ YÜZÜNDEN TAKIM 2YE BÖLÜNDÜ. Kİİ TESİSLERE ANTREMANI SEYREDİP FORMA İMZALATMAYA GİTTİĞİMİZDE BUNU GÖZLERİMİZLE COK NET GÖREBİLDİK. 

HATİPOĞLU GİTTİ İYİ OLDU... ALLAHA YAKIN BİZE UZAK OLSUN. REKLAMINIDA YAPTI; ESKİŞEHİRSPORU KULLANDIYA BEN BUNU HİÇ UNUTMAM!

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
  Alıntı ESESerdartugsuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 18:00
iyi de iki hafta önceki bir konuyu bugün sulandırmanın anlamı ne yani...

bazı forum üyeleri eski başkanımıza teşekkür etmek istemişler ve bir konu açmışlar. ben konuya girip bakmadım bile. çünkü bana göre de faydasından çok zararı dokunmuştur. ha bi teşekkürü hak etmemişmidir? tabii ki de etmiştir. ama ben tıpkı lig a ya çıktıktan bir süre sonra bir restaurantta karşılaştığım halil ünal beye teşekkür ettiğim gibi, nebi beyle de bir gün karşılaşırsam teşekkür ederim.

ama şu anda bu konuyu açmanın ne yeri ne de zamanı. üstelik tüm mesajınız büyük harfle yazılmış. hatipoğluna egoist demişsin. ama sesini duyurabilme ve hatta başkalrının yaptıklarını sindiremeyip bastırma amacıyla büyük ve kalın harflerle yazdığın bu mesaj ile en büyük egoistliği yapmışsınız.

lütfen buranın isteyen herkesin üye olup fikirlerini tartışabileceği bir forum olduğunu unutmayalım ve lütfen forum kurallarına uyalım.

saygılar...
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
jeffers Liste gör
Deneyimli Yazar

Arda Cantürk
Yer: Ankara
  Alıntı jeffers Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 18:03
Nebi başkan görevi layıkıyla yapmıştır. Teşekkürüde hak etmiştir bu takıma köstek değil destek olma zamanı.
Busra,Elif,Ceren,Erol,Tarık,Özgür,Oğuzhan RUHLARINIZ ŞAD OLDUN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,402 saniyede hazırlanmıştır