eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rıdvan Çakırgöz'den basın açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 12:13
Jön müteahhit Eskişehir'i salladı

Yaptığı konutları birden fazla vatandaşa satan Eskişehirspor basın sözcüsü müteahhit Cem A. 20 milyon YTL'lik vurgun yaptıktan sonra kayıplara karıştı. Giyim tarzı ve alışkanlıklarıyla tanınan Cem A'nın Yunan adalarına kaçtığı sanılıyor

Jön%20müteahhit%20%20Eskişehiri%20salladı
ESKİŞEHİR(İHA)
Eskişehir'de yaptığı inşaatlardaki konutları birden fazla vatandaşa satarak, 20 milyon YTL'lik vurgun Eskişehirspor basın sözcüsü müteahhit Cem A. kayıplara karıştı. Hakkında soruşturma başlatılan Cem A'nın Cumhuriyet savcısını bile dolandırdığı ortaya çıktı.

BANKALARI DOLANDIRDI

İlde giyim sitili ve yaşam tarzı ile tanınan Müteahhit Cem A. (26) tarafından dolandırıldıklarını iddia eden çok sayıda mağdur, Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusunda, Eskişehirspor'un basın sözcüsü Cem A'nın inşa ettirdiği evleri, birden fazla kişiye satarak haksız kazanç elde edip dolandırıcılık yaptığı öne sürüldü. İşadamının kurbanları arasında Cumhuriyet Savcısı, doktorlar ve avukatların da bulunduğu belirtildi. Cem A'nın birden fazla kişiye sattığı daireleri de teminat göstererek 3 bankadan kredi kullandığı ve toplam 20 milyon YTL vurgun yaptıktan sonra eşi I.A, annesi S.A. ve çocuğuyla yurt dışına kaçtığı belirtildi. Savcılık, Cem A ve ailesi hakkında soruşturma başlattı.

BİTMEMİŞ DAİREYİ 5 KİŞİYE SATMIŞ

Adliye çıkışında konuşan bazı mağdurlar, "Daha inşaat başlamadan evlere giren çok sayıda kişi var. İnşaat halindeki daireleri de 3-5 kişiye satmış" dedi. C.A.'nın çevresindekilere Yunan adalarına geziye çıkacağını söylediği ileri sürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Hatipoğlunu eleştirenler bu haberi okusun.Şayet doğru ise bu haber.Kimlerin gelip kimlerin geçtiğini düşünsünler.Hatipoğlunun ayaklarının yere sağlam bastığını ve ucube işlerle uğraşmadığınıda bilsinler.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 12:17
Alıntı yapılan loranleroy

Çakırgöz hala verdiği 3 kuruşun peşinde yaa, ben böyle bir zihniyet görmedim, hem Hatipoğlu nun koltuğunu elinden almak için adama yapmadığı kalmadı, hemde hala 750.000 liramda 750.000 liram diye yırtınıyor. Ben bu adamı sevemedim bir türlü, yüzüne bakınca da iyiniyet görünmüyor zaten. Eskişehirspor un Çakırgöz gibi adamlarla geçirdiği süre yenilerine ihtiyaç duyulmayacak kadar çok zaten... Bu zamana kadar ortalıkta yok, olmayan adlarını bile bilmediğimiz birkaç kendini bilmez gibi şimdi çıkıp, pastanın içinden en büyük payı almak istiyor. Her ne kadar sezon içinde bizi çok kızdırmış olsa da, hatalar yapmış olsa da bence o koltuğun hakkı Hatipoğlu dur. Kendi hazırladığı takımla, kendi çıkarttığı takımla, bu sezonu ve sonrasını en rahat Hatipoğluyla geçiririz. Çakırgöz ün futbol bilinci nedir? Hatipoğlu nun başladığı yerde şuan, Hatipoğlu çok hata yaptı ama bu hatalara rağmen Süper Lig e çıkabildik çünkü Lig A bunu kaldırabildi, eğer Çakırgöz başkan olursa onun yapacağı hataları da yine Lig A kaldırır. Bu adamı istemiyorum ya. Allah aşkına, birazcık Eskişehirspor sevdan varsa Çakırgöz, gölge etme yeter.

Bu tür çekişmeler doğaldır şimdi düşün bir kere bir fakir var para vermek içinden geçiyor ama diğer X şahsıda diyor biliyor para verilmesi gerektiğini
X şahsı para topluyor sen de onu,karakterini,hal ve tutumlarını hiçmi hiç beğenmiyorsun.
Şimdi para toplanırken için rahatmı olur huzursuzmu olursun?
X şahsı ara sıra hata yapıp çocukça davranıyor tecrübesiz hareketler sergiliyorsa ve bu haraketler kendi nam ve hesabına yapılmış hareketler olarak gözüküyorsa sen verdiğin paranın hesabını sorarmısın,sormazmısın?
Konu ES ES olunca gerisi teferruattır
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 12:26
Nebi Hatipoğlu işbaşına geldiğinde Takımı süper lige taşıyacağım demişti.Yaptımı evet yaptı.Ben sonuca bakarım kardeş.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 12:27
süper lige çıktık ya
iddadan reklamdan trilyonlar gelecek ya
havuz falan pek anlamam ama 10 trilyondan fazla bir miktardan bahsedildiğini gördüm forumda
üşüşün akbabalar gibi
paranın kokusunu alan geliyor
bende bir basın açıklaması  yapacağım
topunuzun a.... diye Angry
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 12:37
Alıntı yapılan scarface_hkna

ben de bir basın açıklaması  yapacağım
topunuzun a.... diye Angry

gülmekten yerlerdeyim LOL 
ağzına sağlık...
KKŞ
Yukarı
weswas Liste gör
Yazar

volkan akdogan
Yer: Turkey
  Alıntı weswas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 13:43
saçma sapan krizler yaratılıyor.2b de halil ünal.2a da nebi hatipoğlu...madem bu kadar kısa nefesli projeleriniz var baştan hiç girmeyin bu işlere...
ŞAMPİYONLUK İÇİN SALDIR ESKİŞEHİR
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 17:35

hatalar olur olmaz belki pekiyi bir örnek olmayacak ama ben esesimin başında bjk bir dönem başında bulunmuş bjk spor kulübü tarihine adını efsane başkan diye yazdırmış  başında bulunan süleyman seba gibi bir başkan görmak isterim bizdeki örnekler aziz bolel kılıçoğludur gerisi boş ama hatipoğlu yönetiminin yerini alabilecek en akıllıca yönetim halil ünal yönetimi keşke bir aziz bolel bir kılıçoğlu bir süleyman seba karakterinde başkanız olsa nerde olacak şimdi öyle insanlar

Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 18:46
Sayın Çakırgöz kendisine yapılan konuşmalara yanıt vermiş ama o sinirle baya bi saçmalamış Hatipoğluyla arasında yaşananlara yorum yapmıycam ama şunu bilmeli bu şampiyonluğun zerre kadar şansla alakası yoktur!!!
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 19:12
Eskişehirspor 12 yıl aradan sonra şampiyon oldu ve süper lige çıktı..
Ve şimdi Eskişehir inliyor ( para para para )

sayın çakırgöz, Nebi  hatipoğlunun ben bu kulübe şu kadar verdim alıp öyle giderim demesinden korkuyor.. nasılda 750 sinden bahsediyor çaktırmadan... sezon sonu geldi istiyorum dercesine..
durun bakalım daha kimlerin alacakları çıkacak kulüpte.. Komedi Dükkanına döndü kulüp..
9 gün kaldı kongreye.. buda demektirki ortalama günde 1 basın açıklaması gelse 9 basın açıklaması daha var önümüzde.. yolunuz uzun arkadaşlar.. yeterki sıralamayı karıştırmayın..
9 gün içinde ne konuştunuz konuştunuz.. 10. gün geldiğinde basın açıklaması yapanın başına basın kadar taş düşsün..
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
akçelik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

gürol akçelik
  Alıntı akçelik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 19:51
Alıntı yapılan SeRDaR2626

Valla bu olaylarla alakali olan bi dusuncem degil benim bir sezon boyunca gelisen olaylara karsi olusan dusuncem su,
     Baskan Nebi Hatipoglu geldigi gunden beri Eskisehirspor baskanligina hic bir zaman yakismadi...Klubu siyasetin icine soktu, hatta bununla kalmadi bogazina kadar batirdi...Eskisehirspor denildiginde aklillara gelen Amigo Orhani, bir zamanlar 1.ligin tozunu attirirlardi imajimizi yerle bir etti...Artik bu takim Amigo Orhanla anilmiyacak, Efsane kadromuzla anilmayacak....Kemal Unakitanin takimi olarak anilacak....
Play-off lardan bir hafta once direkt cikamadigimizda BURAYA KADAR GELMEMIZ BILE MUCIZE diyerek KUCULEN!!!!  SuperLige cikincada (ELLER CEPTE) NORMAL SONUC ZATEN diyecek kadarda LAKAYIK bir ESKISEHIRSPOR baskani OLAMAZ!!!!
     Ne kadar buyuk bir camianin Baskanligini yaptiginin farkinda degil...
    Bu camianin agirligini kaldiracak,  ne konustugunu bilen....Futbolcuyu Eskisehirspordan ustun tutmayan, kulube surekli gelir getirecek projeleri olan
(illaki cok parasi olmasi sart degil kafasi calissin yeter) bir Baskan varsa gelsin bu takimi sahiplensin....Ama buraya yaziyorum, Nebi hatipoglu yada onun kisiliginde birisi gelirse uzulerek soyluyorum tekrar LigA ya donmek zorunda kaliriz!!!! 
bukadarınada pes doğrusu adam takımı şampiyon yapmış süperlige çıkmışsın sen hala başkanı beyenmiyorsun eleştiriyorsun hayret.
Ölüm, bazen bir ceza, bazen bir armağan, bazen de bir iyilik olur SENİN İÇİN ESESİM
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır