eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rıdvan Çakırgöz'den basın açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tcatu Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇAĞLAR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı tcatu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 00:56
Eskişehirspora ne zaman babalar gibi bir başkan gelecek merak ediyorum..

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Yukarı
arslan Liste gör
Deneyimli Yazar

Abdurrahman ARSLAN
  Alıntı arslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 00:59
Kimse hiç bir futbolcu, hiç bir yönetici Es Es ten büyük değil. Ve tarihte bu takım hiç sahipsiz kalmadı. Çünkü bu takımın bir tek sahibi var oda büyük Es Es taraftarıdır. Geri kalanlar bu büyük ve şerefli takımın hizmetkarıdır. Büyük Yavuzun mekkenin anahtarları kendine veirlence söylediği bir söz vardır. Kendine Ahkimin Harameyn diye seslenince O büyük hükümdar itiraz eder ve derki Hayır Hadimul Harameyn. Türkçesi Şu ben Haremi şerifin hakimi değil hadimi( Hizmetçisiyim)
Şimdi yçnetime kim gelirse gelsin şimdiden sesleniyorum sizler Hakimul ESES değil Hadimul ESES olacaksınız yerinizi bilmez eses in hakimliğine soyunursanız bilinki onu kimseye verecek değiliz
Bu böyle biline
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 01:10
Yine başa döndük.Kısır döngü başladı yine tartışmalar yine belirsizlikler....
Şampiyon olup süper lige çıkıyoruz fakat sevincimiz kursağımızda kalıyo.Başkan bırakıcam diyor,yönetim belli değil.Diğer yandan açıklama yapıyor rıdvan çakırgözden cevap geliyor ve iyice kafalar karışıyor.Bir yandanda bu unakıtan meselesi iyice mide bulandırıyor.
Gerçekten Eskişehirspor camiası olarak dışardan toz pembe gibi gözüken durumumuz içerde sert fırtınalar estriyor.Bu durumdan ya adamakıllı birileri gelip herkes kendine çeki düzen verip kulüp bu zorlukları aşacak yada tamamen bataklığa sürükleneceğiz.Allah yardımcımız olsun...
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
  Alıntı oscares Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 01:16
efsane baskan HALİL ÜNAL tekrar aday olmalı şansımızla yükseldimiz süper lige yakışan yönetim istiyorum bu ne ya herkes birbirinin arkasından sallıyo bize masaya vurarak hesap soran yönetim gerekli
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 01:46
kim bu ?
senin torun topun ne bu CAMİA'da?
bak ben CAMİA diyorum,sen anlayabiliyormusun?
şahsi kavgalarınızı üye olduğunuz odalarda verin!!!!!!!
burası çoluk çocuğun MİSKET kavgası yapacağı yerler değil.
burası kişileri ön plana çıkarma platformu oldu onada üzülüyorum?????.....
yarın bende bir özel başlık için müracaat talebinde bulunacağım.kabul görürmü ACABA????
ayıptır AYIP.
beraber mücadele ver,sonra benim MİSKETİM kayboldu diye geçmişi inkar et!!!!!?????
bu TARAFTAR çok büyüktür.
taraftar sandıkların ayağına dolaşır,gerçek taraftar hep AYAKTADIR.
günlük taraftara güvenerek yola çıkarsan bir tarafın açıkta kalır ve ÜŞÜTÜRSÜN.
hırsı bırak akıllı ol.gün Camianın yıpratılma değil KENETLENME günüdür.
günlük,anlık saniyelik hırslarla CAMİA'yı sıkıntıya sokma günü değildir.

Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 01:50

Özetle Nebi hatipoğlu kesinlikle tekrar  seçilmemelidir Rıdvan Çakırgöz ise artık kulüp bünyesinden uzaklaştırılmalıdır.. Bu büyük taraftara siyasetsiz adam gibi baba gibi başkanlar, temiz bir camia yakışır.. Şampiyonluğumuzu bile biz taraftarlardan çok rant sahibi insanlar kutladı...

Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
serhat_kepirli Liste gör
Yazar

serhat özkaya
Yer: KOCAELİ
  Alıntı serhat_kepirli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 02:03
Beyler bu çakırgöz kimdir necidir???
KANDIRA'NIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 09:10
Alıntı yapılan SeRDaR2626

Play-off lardan bir hafta once direkt cikamadigimizda BURAYA KADAR GELMEMIZ BILE MUCIZE diyerek KUCULEN!!!!  SuperLige cikincada (ELLER CEPTE) NORMAL SONUC ZATEN diyecek kadarda LAKAYIK bir ESKISEHIRSPOR baskani OLAMAZ!!!!

Yahu Nebi Hatipoğlu ' nun tarafında değilim ve savunmaya hiç niyetim yok ama bir söz de bu kadar çarpıtılmaz ,saptırılmaz ; "BURAYA KADAR GELMEMIZ BILE MUCIZE "demedi "bu baraj maclarına kalmamız bile surprizdi ,ilk 2 den direkt cıkmamız gerekirdi " dedi... Kücülme falan yok yani durumda..
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 11:41
  MEYDAN ŞAVAŞI

Önce siyasiler sonra başkan şimdide eski yöneticiler,ortalık kızışıyor.Eskişehirspor üzerinden söz düellosu devam ediyor.Kimi oy derdine,kimiside parasının ve  sarsılan karizmasının peşine düşmüş.Anlaşılan Eskişehir meydan şavaşı başlamış,camiamıza hayırlı olsun.Herkes söyleyeceklerini şimdi söylesin,eteğindekileri ortaya döksün ve  kongre sonrasına  bir şey kalmasın.
    Bu çirkin oyunlara Eskişehirspor ismini bulaştıran aktörler içinde söyleyecek iyi sözlerimiz yok.
kalender
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 11:53
Çakırgöz hala verdiği 3 kuruşun peşinde yaa, ben böyle bir zihniyet görmedim, hem Hatipoğlu nun koltuğunu elinden almak için adama yapmadığı kalmadı, hemde hala 750.000 liramda 750.000 liram diye yırtınıyor. Ben bu adamı sevemedim bir türlü, yüzüne bakınca da iyiniyet görünmüyor zaten. Eskişehirspor un Çakırgöz gibi adamlarla geçirdiği süre yenilerine ihtiyaç duyulmayacak kadar çok zaten... Bu zamana kadar ortalıkta yok, olmayan adlarını bile bilmediğimiz birkaç kendini bilmez gibi şimdi çıkıp, pastanın içinden en büyük payı almak istiyor. Her ne kadar sezon içinde bizi çok kızdırmış olsa da, hatalar yapmış olsa da bence o koltuğun hakkı Hatipoğlu dur. Kendi hazırladığı takımla, kendi çıkarttığı takımla, bu sezonu ve sonrasını en rahat Hatipoğluyla geçiririz. Çakırgöz ün futbol bilinci nedir? Hatipoğlu nun başladığı yerde şuan, Hatipoğlu çok hata yaptı ama bu hatalara rağmen Süper Lig e çıkabildik çünkü Lig A bunu kaldırabildi, eğer Çakırgöz başkan olursa onun yapacağı hataları da yine Lig A kaldırır. Bu adamı istemiyorum ya. Allah aşkına, birazcık Eskişehirspor sevdan varsa Çakırgöz, gölge etme yeter.
Hayat Aldığın Nefeslerin Toplamı Değildir! Nefes Kesen Anların Toplamıdır Hayat! Nefes Kesen Anlarda Seninleyim EsEsim!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,515 saniyede hazırlanmıştır