eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rıdvan Çakırgöz'den basın açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı BLoodY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Rıdvan Çakırgöz'den basın açıklaması
    Tarih: 23/May/2008 saat 22:40

Rıdvan Çakırgöz'ün sitemize ulaştırdığı basın açıklaması aşağıdaki gibidir

BASIN AÇIKLAMASI

Nebi HATİPOĞLU'nun şahsıma yaptığı belden aşağı ESKİŞEHİRSPOR kulubü başkanına yakışmayan seviyesiz açıklamalarını üzülerek öğrendim.

İki sezondur basına, taraftara, teknik kadroya, futbolculara, Sayın Valimize, belediye başkanlarına, Emniyet mensuplarına, rakip takım başkanlarına kendi yönetim kurulu üyelerine hep bu tür saldırılar yaptığı için şaşırmadım.

Eskişehirspor kulubü hiçbir dönemde Türkiye spor kamuoyunda bu kadar kirlenmiş, imajı bozulmuş ve antipatik duruma düşürülmemiştir.

Hatipoğlu Eskişehirspor kulübü üzerinden ekonomik, sosyal ve siyasal KUMAR oynamıştır. Şanslada olsa kumar kazanılmıştır. Ama bu durum sorumsuzluğun hesabının sorulmasına engel değildir.

Hatipoğlu Eskişehirspor kulubünü kendi kişisel reklamı ve firmasının  reklamına alet etmiş, başkan futbolcu mesafesini koruyamamıştır.

Sezon başında kulübümüze bir trilyon nakit finansman sağladım. Ancak Hatipoğlunun firmasının yönetim kurulu kararı olmadan kulübün muhasabecisi ile anlaşarak ilamsız takip yapmasından sonra bu durumu kabul etmem mümkün değildi.

Kamuoyunun bildiği nedenlerden dolayı 250 milyar bağış yaparak kalan alacağım olan 750 milyarı Hatipoğlunun söylediği gibi ara transfer döneminde değil sezon bitimi tarihinden itibaren bir yıl vadeli çeklerle ödenmek üzere aldım.

Bu çeklerden dolayı ödenmiş 1  ytl bile yoktur. Hatipoğlu bu durumu mazaret göstererek devre arası transfer yapamadığını iddaa etmektedir.

HATİPOĞLUNDA BU İDDASINI ŞEREFLİCE KANITLAMASINI  BEKLEMEKTEYİM.

Kimsenin destek vermemesinin kampanyaların 101 dolardan başlayıp 101 dolarda kalmasının sebebini iyice düşünmesini tavsiye ederim.

Rıdvan ÇAKIRGÖZ

Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 22:45

Ortalık iyice ısınmaya başladı..Hadi bakalım hayırlısı....

SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
simsekler Liste gör
Yazar

ilyas KESER
  Alıntı simsekler Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 23:18
neler dönüyor ya ortalıkta bişeyler oluyor ama anlayamadık insallah hayırlısı olur.Wacko
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski Es !!!
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 23:19
halil ünal gelsin
bütün tartışmalar bitsin
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 23:36
valla millet şimdiden havaya girmeye başladı eminim bir çogumuzun tahmin edemeyecegi enterasan işler dönüyor. kim eskişehirspor için daha hayırlı olacaksa onun gelmesinden yanayım hakkımızda hayırlısı...

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 23:50

sıkıldık artık böyle tartışmalardan..eskişehirsporumuza kim faydalı olacaksa o gelsin.

'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 23:51
herkes eteğindeki taşları şimdi döksün de sezon başlayınca mahalle kavgalarına bir kez daha tanık olmayalım...
KKŞ
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 23:58
    Kim bilir bu iki değerli insan arasında neler geçti.Onu belki tam olarak bilemeyebiliriz.Ancak gerçek olan bir şey var.O da sizleri bilmem ama benim bu tür yazılardan,medyada yok Cem Abacı ile ilgili haberlerin EsEs'e bağlanmasından,Unakıtan'dan,Ronaldinho'dan,Taraftarın İnönü'de stada zarar verip medyanın bunu abartmasından....İyice şiştim.Artık şampiyonluğumuz değil de çıkarlar konuşmaya başladı.
Yukarı
SeRDaR2626 Liste gör
Yazar

serdar
  Alıntı SeRDaR2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 00:03
     Valla bu olaylarla alakali olan bi dusuncem degil benim bir sezon boyunca gelisen olaylara karsi olusan dusuncem su,
     Baskan Nebi Hatipoglu geldigi gunden beri Eskisehirspor baskanligina hic bir zaman yakismadi...Klubu siyasetin icine soktu, hatta bununla kalmadi bogazina kadar batirdi...Eskisehirspor denildiginde aklillara gelen Amigo Orhani, bir zamanlar 1.ligin tozunu attirirlardi imajimizi yerle bir etti...Artik bu takim Amigo Orhanla anilmiyacak, Efsane kadromuzla anilmayacak....Kemal Unakitanin takimi olarak anilacak....
Play-off lardan bir hafta once direkt cikamadigimizda BURAYA KADAR GELMEMIZ BILE MUCIZE diyerek KUCULEN!!!!  SuperLige cikincada (ELLER CEPTE) NORMAL SONUC ZATEN diyecek kadarda LAKAYIK bir ESKISEHIRSPOR baskani OLAMAZ!!!!
     Ne kadar buyuk bir camianin Baskanligini yaptiginin farkinda degil...
    Bu camianin agirligini kaldiracak,  ne konustugunu bilen....Futbolcuyu Eskisehirspordan ustun tutmayan, kulube surekli gelir getirecek projeleri olan
(illaki cok parasi olmasi sart degil kafasi calissin yeter) bir Baskan varsa gelsin bu takimi sahiplensin....Ama buraya yaziyorum, Nebi hatipoglu yada onun kisiliginde birisi gelirse uzulerek soyluyorum tekrar LigA ya donmek zorunda kaliriz!!!! 
BiZiM oLMaDiGiMiZ HiCBiR LiG....SuPeR LiG DeGiLDiR...
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 00:08
Alıntı yapılan kadirgulen

herkes eteğindeki taşları şimdi döksün de sezon başlayınca mahalle kavgalarına bir kez daha tanık olmayalım...

Katılıyorum asıl şimdi herkes derdini şikayetini söylesin bazı şeyler yerini bulsun artık
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır