eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Atar, Gider, Temenni başlığı 2008-2009

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
degiray26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ozan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı degiray26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Atar, Gider, Temenni başlığı 2008-2009
    Tarih: 21/May/2008 saat 13:40
Süper lige geleli 3 gün olmasına rağmen,bu bölümde aşırı kirlilik gözlemekteyim.Geçen senelerde de böyleydi ama  bu konuyu belkide modlar açmalıydı ama özür dileyerek açıyorum.
Kullanıclıardan ricam rakipler hakkındaki gereksiz (cehennemi yaşatıcaz (şüphemiz yok zaten),donlu muhabbetler,düşsün bunlar,bu takımı çok severim ortalarda takılsın,bize forumlarında şöyle demişler (ki genelde kışkırtıcı ifadelerin linkleri) vb...... bu bölümde konuşulsun.
Rakip bölümlerinden anladığım transferleri,maç bilgileri(takip edemeyenler için belkide maçın analizi ,kadrolar)sakat ve cezalı durumları ,basına yansımayan fakat bazı arkadaşların bildiği bazı bilgiler ,tekrarlıyorum bilgiler paylaşılmalıdır diye düşünüyorum.Böylelikle o bölümleri daha iyi takip edebileceğimiz gibi daha rahat ve akıcı bir forumumuz olur diye düşünüyorum.
Eğer bu konunun kapatılmasını istersenizde canınız sağolsun kapatırız.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 04:40
bende bu konuda rahatsızım. bizansa karşı gelelim diyoruz ama bizansla o kadar çok ilgileniyoruzki. saçma saçma yazılar yazılıyor şu febeyi geseyi bejeka yı yenelim başka bişey istemem, bnular şöyle bunlar böyle. kimse düşünmüyor o takımlar geldiğinde stadın nasıl dolcağını çift cinsiyetlilerin akın ediceğini. bu kadar öfke doluysanızda adamlara karşı bi beste yapın onuda gerekli bölüme yazın. burda yazmakla hiçbirşey olmuyo, sadece kirlilik. yarın öbür gün bu takımların taraftarları giricek bu yorumlara bakıcak. siz X takımın sitesinde düşsün ESES yorumunu gördüğünüzde ne kadar kızarsanız oda aynı şekilde kızıcak. eskiden kalma bir bilginiz varsa çoğu kişinin hatırlamadığı yada kesin bir bilgi elde ettiyseniz bu takımlar hakkında paylaşın fakat hepimizin gazete yada internet sitelerinde görebileceğimiz haberleri buraya kopyalamanın alemi yok.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
  Alıntı scorpio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 10:46

Benim de yazmayı düşündüğüm, ama vakitsizlikten yazamadığım bir konuydu bu. Degiray26'ya teşekkürler.

Bence bu konu " sabit" kalmalı ki herkesin gözüne çarpsın, ve insanlar yazı yazmadan bir kez daha düşünsünler. Anlamsız atar giderlerin, sanal delikanlılıkların, bir faydasının olmadığı, bilakis ciddi anlamda zararları olduğu defalarca  görüldü.
Bizler tribünün içinde "süper lig" taraftarı idik, takımımız da bu sezon sonu itibari bize ayak uydurdu. Ancak başta sanal dünya olmak üzere maç dışında taraftar olarak hala "2.lig" deyiz. Bu sitenin dışında, başta tribündergi olmak üzerepek çok forum sitesinde anlamsız atar gideri, sanal delikanlılığı, "asacaz kesecez" muhabbetlerini yapmayı çok seviyoruz.
Lütfen biraz sakin olalım. İyi taraftarlık sanal alemde olmuyor. Bizler tribün performansımızı malesef sanal dünyada gölgeliyoruz.

Bir başka önemli konu da geçen hafta İnönü stadında yaşananlarla ilgili. Bazı arkadaşlar, Beşiktaş taraftarı ile girilen diyolagdan rahatsız olmuşlar. Öncelikle şunu belirtelim. O diyolag çerçevesinde çıkması muhtemel olaylar, fazla büyümeden  sona erdi. Eğer böyle bir diyalog ortamı yaratılmasa idi olaylar çok vahim noktalara gelebilirdi.
Çarşı grubu o gün yaklaşık 50 kişi ile yerini aldı ve aramıza karıştı. Ve hepsinin beklediği tahmin ederseniz 16. dakika idi. Açılan bir kaşkol maçtan 20 dakikamızı çaldı. Kimse de bunu eleştirmesin. Bir önceki gün bizim taraftarımız da aynısı Sakarya kaşkolu açan Göztepe taraftarına yapmaya kalktı.
Şimdi herkes tekrar düşünsün. Bu sayfalardaki sanal atar giderler, tribünlerde gerçeğe dönüşüyor. Bundan da herkes yara alıyor.
Lütfen artık sanal dünyada da bir üst lige çıkalım.

"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
degiray26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ozan
  Alıntı degiray26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2008 saat 15:48
Başlığı açtım pek ilgilenen olmadı.Bende hem başlığı hareketlendirmek hemde takımlar  hakkında ki bazı görüşlerimi yazayım dedim.

Dün ntvsporda altyazı vardı.Kayserinin başkanı 10000 kombine satılırsa forvet alırız demiş.Bugün de karadağlı oyuncuyu almışlar şimdi merak ettim 1 gündemi satmışlar yoksa gaz mı salmışlar  ?
Merak ettiğim birşey daha var.Kayseride kayserisporu izlemek için 1000 kombine alıcak adam var mı?

Hacattepe olayı, ankara bld,ist bld filan falan sporlar zaten onlar  tam dayaklık

Konya kaşar topçularıyla ne yapıcaklar en çok merak ettiğim performanslardan olucak.

Sivasspor ueafaya bile gitmek istedi.Biz sıralamada daha üstünüz diye,gittikleri totoda hiç bir varlık gösteremediler.Uefa da daha kötüsü olabilirdi.İnanıyorum ki geçen sene yaptıklarının bu sene çok uzağında kalıcaklar.Ve inşallah küme düşerler.

Şimdi sevinsek mi üzülsek mi? Biz şimdi bunlarla  aynı ligdeyiz.Daha evvel daha kötüleriyle de aynı ligde olduk.
Bizim değişmeyen tek şeyimiz ismimiz veya başka bir şeymi? Bizi bunlardan ayıran  ne ?
Bizde topluluğa uyup bunlar gibimi olalım yada kendimiz gibi mi kalalım.Son 2 yılda yaşadıklarımız ki geçmiştede benzer şeyler yaşandı  ama bu kadar değldi!!!Bunda 20 yıl sonra bizde bunlar gibi olursak.En büyük korkum budur .
Ayrıca bu sene 15.lik benim için başarıdır.Gerçi kağıt üstünde takımımız daha iyi olucak gibi hadi hayırlısı...
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2008 saat 17:47

Yukarıdaki yazı  kayserisporun resmi web sitesinden (http://www.kayserispor.org.tr/ )  alıntıdır.
Şimdiye kadar 10 tane kombine  satmışlar.1000 tane kombine satılması  bile zorken 10000 sayısı hayalden öteye geçemez.
Ama aldıkları forvet gerçekten iyi bir oyuncu.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2008 saat 18:12
Uff 10 tane mi.O ne ya bu stadı 10 kişi içinmi yaptırıyorlar yani.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2008 saat 18:19
şu fiyatlar bizde olucakti varya

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2008 saat 19:08
Başlığın manasını çözemedim yardımcı olacak var mı? Atar, gider, temenni????
Belki Bir Gün!
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2008 saat 19:26
Alıntı yapılan StS

Başlığın manasını çözemedim yardımcı olacak var mı? Atar, gider, temenni????

Rakiplerle uğraşma,bu sadece kendine zarar verir.kendi yolunu kendin izle.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2008 saat 19:29
Ben bunu aylardır imzamda belirtiyorum.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,468 saniyede hazırlanmıştır