eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Haziran'daki Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 48>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 19:40
kac donemdir b.sehir belediye baskanlıgı yapan sayın baskan hep gorsellige onem verdi akılcı bi yaklasım aslında sehir guzel gorunmesi onun kendini hep on planda tutmak istemesinden kaynaklı bi durumdu ben herkez gibi baskan neden yardım etmiyo diyenlerdendim ama gorusu durusu boyledir diyordum illaki esesimi sevmesi gerekmedigini de dusundum ona hic kızmadım desem yeridir cunku tilki gibi bi adam kendisi kızsan ne olacak.....

ama bu son yaptıkları cok ama cok komik sen eskisehirdeki maclara gelme finalde o kupa toreninde aralarında ol insan birazcık utanır yuzu kızarır ben ne verdimki orada olacagım der insan olan....

sonrasında solu birlestiren sampiyonluk yasadık hepsi dislerini biledikleri Akp ye sallarken arada yine esesime olan oldu....

arkadaslar EN BÜYÜK TARAFTAR gerisi beni ilgilendirmiyo gorusumuz ne olursa olsun esesime 1 lira dahi yardımı olmus adamları kusturmek onların arkasından atıp tutmak bizlere cok yakısmaz AMA arada cok ince bi ayrım var ESES SİYASETİ KULLANIR KENDİNİ KULLANDIRTMAZ bu ayrımı yardım yapanlara hatırlatmak bizim bu durumlarda zarar gormememizi saglar yoksa bundan 3 sene once nerdeydik kimlerin umrundaydık herkez bunu cok iyi biliyo madem oyle kimse atıp tutmasın esesime YARDIM İCİN YARISIN yarısında bizde helal olsun ya bosa konusmuyolarmıS diyelim YOKSA İSTEYEN İSTEDİGİ BASIN ACIKLAMASINI YAPAR basın acıklamasıyla transfer olmuyo....

son olarak superligteki takımlara bi bakın acaba hepsi kendi yagıylamı kavruluyo devir guc devri kim gucluyse onu kullanacagız
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 19:41
EsEs e siyaset bulaştığından şikayetçi iseler siyasi kimlikleriyle değil TARAFTAR kimlikleriyle bundan rahatsız olduklarını dile getirsinler..!!
başkan hakkında bişey dememek lazım aziz taktiği yapıyor sanki
hayırlısı
halil ünalın dönmesini isterim
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 19:45
Alıntı yapılan omerbihlar

Es-Es yönetimine sert uyarı

Yerel seçimler öncesinde solda birlik sağlanması için bir araya gelmesi beklenen CHP, DSP ve SHP Eskişehirspor için birleşerek, yöneticilere sert uyarılarda bulundu. Partiler adına açıklama yapan DSP İl Başkanı Ayhan Kavas yöneticilere seslenerek, “Eskişehirspor’un bu ülke için ne anlama geldiğini bilen herkese kocaman bir özür borcunuz var” dedi.
Eskişehirspor'un Süper Lig'e yükselme sürecinde yaşananların herkeste buruk bir sevince yol açtığını iddia eden Kavas, ''Sevincin burukluğu her köşe yazısında, her haberde, her televizyon programında elle tutulacak kadar yoğundu. Eskişehirspor'un Süper Lig'e terfi edişine eşlik eden sevince burukluk katanın ne olduğunu herkes biliyor. Memleketin bütün kıymetlerini doymaz bir iştahla tüketen AKP zihniyetinin memuru olarak şehrimizde görevlendirilen ve daha ilk tespitlerinde talan etmeye en uygun kıymet olarak Eskişehirspor'u gözüne kestiren Maliye Bakanının, Eskişehirspor'un onu sevenler için ne anlama geldiğini, Eskişehirspor'u değerli kılanın ne olduğunu idrak etmesini elbette ümit etmiyoruz” diye konuştu.
Doymaz kursaklar için fazla büyük
Kavas, Bakan koltuğunda oturduğu için kendisinde derin yetenekler vehmeden, haddini şaşırmış bir adamın, hedefini şaşırmış ihtirasına Eskişehirspor'u çerez yapmaya yeltenebileceğini belirterek, bazı yöneticilerin de bu duruma aracılık yaptığını ifade etti ve ekledi: Herkesten çok maneviyatçı geçinen ama memleketin her türlü maddi manevi kıymetini hoyratça murdar eden bu zümrenin, Eskişehirspor'a özen göstermesini de elbette beklemiyoruz. Ancak, onlarca yılda inşa edilmiş ve binlerce insanın emek ve özverilerinin eseri olan Eskişehirspor'umuzu kendilerine geçici bir süre için emanet ettiğimiz kulüp yöneticilerini uyarmayı bir görev biliyoruz. Eskişehirspor her şeyi yutmayı becerebilir gibi görünen bu doymaz kursaklar için bile fazla büyüktür. Yarın ortadan kalkacak olan bu zümrenin idrak edemediğini sizin idrak etmeniz, neyi yönettiğinizin farkında olmanız, sizin çıkarınızadır. Siz de buna aracılık yapmayı bizim aklımızın ermeyeceği hesaplarla kendi içinize sindirebilirsiniz. Ama unutmayın Eskişehirspor bu ülkede her alanda yarışma şartlarının adil olmasını hayal eden herkesin gönlünde bir semboldür. O insanlar el ve gönül birliği içinde var ettikleri Eskişehirspor’u ne pahasına olursa olsun koruyacaklardır.”

ömrünüzde,kaç kere kombine aldınız,hangi deplasmana 1 otobüsü  tutarak (hatta 16 kişil minibüs bile olur) ''ahada buda bizden'' dediniz.Kulübe destek diye kaç tane üye kazandırdınız.5 tane adam say desen sayamazlar bu adamlar.Bide ''ESKİŞEHİRSPOR'UMUZ'' demişler. vay vay vayyy...Bu camia hakikatten büyük yahu herkes bu camiadan rant yemek istiyor.
BU ACIKLAMANIN NEDENİNİN SÖYLEYEYİM Mİ SİZE?
Bakan unakıtan açıktan rant yaptı bunlarda ters psikoloji ile ''istemem yan cebime koy'' mantığıyla.Delikanlı olun.Bu camia sizi rantıyla,parasıyla,geçmişiyle döver-şahika misali-

YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
  Alıntı ymutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 19:46
Arkadaşlar kimse kestirip atmamalı. Yıllardır bu kulübün başına geçenler hep hizmet verdiler. Şartlar değişikti. Nebi başkana teşekkürler. Bırakacak olmasa onada söylenecek çok şey var. Çıkamasaydık o zaman görecektik ortalığı. Siyasiler ise herzamanki gibi. Unutmayın eskişehirden ilk defa bakan çıkıyor. Müsadenizle o kadar yardım etsin. Fakat bu kulüp benim noktasına getiriyor, orada dur.  Bu kulübü alanlar yönetim devirip geldi unutulmasın . Ve en rahat dönemi aldı. ES ES e en büyük iyiliği yapan, bu şehri havaya sokan, borçlarını temizleyen, Tertemiz bir kulüp bırakan Halil üNAL Dır. Geçen dönem yönetimi bırakmak zorunda kalanda kendisidir. O zaman görevi yarım kalan ve hakeden Halil ÜNAL dır.
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 19:56
Es Es için hangisi hayırlı ise o yönetime gelsin.Yavaş yavaş başkan adayları çıkmaya başlar .Güçlü bir yönetim olmalı gelecek sezonu atlatmak için.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
esesli_td Liste gör
Yazar

t.d
  Alıntı esesli_td Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 19:58

HALİL ÜNAL istiyenler ağırlıkta..

bende aksine onu hiç istemiyorum,çok nedenim var ama saymakta istemiyorum..
!nadına Aşk !nadına EsEs
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 19:59
Adam yerden göge kadar haklı. Hele o kutlamada tepebaşı belediye başkanı yokmuydu kafayı yedim. Sen kimsinde geliosun.
Ali çelikoğlu adaylığını koyacak diye duydum. İşim gereği org.fabrikasına gidip geliorum. Çalışanlarından biri söyledi. Sakın ha girmesin bize reklam yapacak adam lazım değil dedim. hayırlısı ne ise o olsun esesim yerinde huzurla dursunda başka bişey istemiyorum.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 20:00
Es-Es yönetimine sert uyarı

Yerel seçimler öncesinde solda birlik sağlanması için bir araya gelmesi beklenen CHP, DSP ve SHP Eskişehirspor için birleşerek, yöneticilere sert uyarılarda bulundu. Partiler adına açıklama yapan DSP İl Başkanı Ayhan Kavas yöneticilere seslenerek, “Eskişehirspor’un bu ülke için ne anlama geldiğini bilen herkese kocaman bir özür borcunuz var” dedi.
Eskişehirspor'un Süper Lig'e yükselme sürecinde yaşananların herkeste buruk bir sevince yol açtığını iddia eden Kavas, ''Sevincin burukluğu her köşe yazısında, her haberde, her televizyon programında elle tutulacak kadar yoğundu. Eskişehirspor'un Süper Lig'e terfi edişine eşlik eden sevince burukluk katanın ne olduğunu herkes biliyor. Memleketin bütün kıymetlerini doymaz bir iştahla tüketen AKP zihniyetinin memuru olarak şehrimizde görevlendirilen ve daha ilk tespitlerinde talan etmeye en uygun kıymet olarak Eskişehirspor'u gözüne kestiren Maliye Bakanının, Eskişehirspor'un onu sevenler için ne anlama geldiğini, Eskişehirspor'u değerli kılanın ne olduğunu idrak etmesini elbette ümit etmiyoruz” diye konuştu.
Doymaz kursaklar için fazla büyük
Kavas, Bakan koltuğunda oturduğu için kendisinde derin yetenekler vehmeden, haddini şaşırmış bir adamın, hedefini şaşırmış ihtirasına Eskişehirspor'u çerez yapmaya yeltenebileceğini belirterek, bazı yöneticilerin de bu duruma aracılık yaptığını ifade etti ve ekledi: Herkesten çok maneviyatçı geçinen ama memleketin her türlü maddi manevi kıymetini hoyratça murdar eden bu zümrenin, Eskişehirspor'a özen göstermesini de elbette beklemiyoruz. Ancak, onlarca yılda inşa edilmiş ve binlerce insanın emek ve özverilerinin eseri olan Eskişehirspor'umuzu kendilerine geçici bir süre için emanet ettiğimiz kulüp yöneticilerini uyarmayı bir görev biliyoruz. Eskişehirspor her şeyi yutmayı becerebilir gibi görünen bu doymaz kursaklar için bile fazla büyüktür. Yarın ortadan kalkacak olan bu zümrenin idrak edemediğini sizin idrak etmeniz, neyi yönettiğinizin farkında olmanız, sizin çıkarınızadır. Siz de buna aracılık yapmayı bizim aklımızın ermeyeceği hesaplarla kendi içinize sindirebilirsiniz. Ama unutmayın Eskişehirspor bu ülkede her alanda yarışma şartlarının adil olmasını hayal eden herkesin gönlünde bir semboldür. O insanlar el ve gönül birliği içinde var ettikleri Eskişehirspor’u ne pahasına olursa olsun koruyacaklardır.”
 Bu beylere soruyorum.
 1. stadın yerini biliyormusunuz.
 2. Eskişehirspora 1 kuruş yardımda bulundunuzmu
 3. Eskişehirspor tesislerine gidip bir tane tuğla koydunuzmu,
 4. Daha önce sesiniz niçin çıkmıyordu,aklınız neredeydi.Geçen sene imza şovları yapılırken,kulübün haklarını niçin savunmadınız,
 5. Kulübün siyasete bulaştırılmasını eleştiriyorsunuz ama siz siyasi parti temsilcisi değilmisiniz.Siz bu açıklamayla kulübü siyasete niçin bulaştırıyorsunuz.
 6.Oy kaybetme korkusuyla Eskişehirspor üzerinden  siyaset yapmayı kendinize yakıştırıyormusunuz.
 7.Eskişehirsporla ilgilendiğinizi şimdiye kadar hiç görmedik,söyleyin hangi istanbul takımını tutuyorsunuz.

kalender
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 20:00
Biz etiden başka kimse paklamaz. Bak ozaman seneye uefaya gidiyırmuyuz gitmiyoruz aha çiziyorum _____ :)
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 20:03
Alıntı yapılan aakin

Bu takıma kaç tane belediye başkanının , kaç tane particinin ve kaç tane bürokratın başkanlık ve yöneticilik yaptığını hesap edebilirseniz , ilk siyasetin ne zaman bulaştığınıda hesaplamış olursunuz .

geçmişi en az sizin kadar ben de biliyorum. peki soruyorum size, en yakınından rahmetli başkanımız aydın arat zamanında belediyenin yaptığı yardımlarda ele güne bu kadar laf olmuş muyduk? kaldı ki başkanımızın ne kadar iyi niyetli olduğunu hepimiz biliyorduk. diğer tarafta eskişehirle hiçbir alakası olmayan ülkenin maliyeni bakanı unakıtanın desteği var. herkes biliyor neden takımımıza destek verdiğini ve bunu nasıl reklam malzemesi yaptığını. demem odur ki lütfen elmayla armudu karşılaştırmayalım, aydın arat ayrı unakıtan ayrı...

çok merak ediyorum, bolu maçında şans melekleri yanımızda olmasaydı o direkten dönen toplardan bir tanesi kale çizgisini geçseydi, bu başlık altında yönetimi övücü ve yönetim lehinde yazı yazan kişilerden kaç tanesi şimdi söyledikleriyle parelel şeyler söyleyecekti? lütfen artık kafamızı gömdüğümüz toprağın içinden çıkaralım, skora yönelik değil de istikbalimize yönelik yorumlar yapalım...
KKŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 48>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır