eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Denizlispor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6789>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 18:30
İşe bak gitmeyi düşünüyoduk 25 tlmiş yalan oldu..
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2009 saat 16:29

Bakkal oyuncularını uyardı

Bursaspor yenilgisi sonrası savunmada yapılan kişisel hatalardan yakınan Denizlispor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Eskişehir randevusu öncesi defans oyuncularını sert bir dille uyardı.

Özellikle Burak ve Couto'dan kendilerine çeki düzen vermelerini isteyen Bakkal, "Ortada bir başarısızlık varsa, bunu ben üstlenirim. Kimseye fatura kesmek niyetinde değilim ancak herkes görevini tam olarak yerine getirmeli. Artık hata yapma lüksümüz kalmadı. Defans oyuncularından bu karşılaşmada daha iyi performans bekliyorum" diye konuştu.

Kalan maçlardan 8 puan toplayıp ligde kalacaklarını ifade eden Mesut Bakkal, "Kimse endişe etmesin. Bu takım kurtulacam. Ancak bunun için sahadaki 11 kişiye tribünlerdeki 14-15 bin kişinin omuz vermesi şart. Denizli halkı ile tek vücut olarak bu kötü günleri geride bırakacağız" dedi.

Kaynak:SPORX
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2009 saat 20:12
Güray Vural.

Daha önce bu ismi duymuş muyduk? Ben de TFF'nin resmi dergisi olan Tam Saha'daki röportajıyla bugün öğrendim açıkçası. Şu an Denizlispor'da forma giyen ve aynı zamanda Ümit Milli olan oyuncu futbola Eskişehirspor'un altyapısında başlamış.
Böyle yetenekli ve genç isimleri neden elimizde tutamıyoruz? Denizlispor bu genç isimleri bulma işini çok güzel yapıyor ve onlara şans tanıyor. Şu an belki tecrübe eksikliğinden buradalar ama ileride çok daha üstlerde olabilirler. Bizim yönetimimiz de artık genç oyunculara yönelik transfer yapmalı, altyapımızdan çıkan oyunculara sahip çıkılmalı.

Güray Vural'ın röportajı:

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=6931
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2009 saat 23:17
Alıntı yapılan efsane_eses

Güray Vural.

Daha önce bu ismi duymuş muyduk? Ben de TFF'nin resmi dergisi olan Tam Saha'daki röportajıyla bugün öğrendim açıkçası. Şu an Denizlispor'da forma giyen ve aynı zamanda Ümit Milli olan oyuncu futbola Eskişehirspor'un altyapısında başlamış.
Böyle yetenekli ve genç isimleri neden elimizde tutamıyoruz? Denizlispor bu genç isimleri bulma işini çok güzel yapıyor ve onlara şans tanıyor. Şu an belki tecrübe eksikliğinden buradalar ama ileride çok daha üstlerde olabilirler. Bizim yönetimimiz de artık genç oyunculara yönelik transfer yapmalı, altyapımızdan çıkan oyunculara sahip çıkılmalı.

Güray Vural'ın röportajı:

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=6931

Görünüyorki alt yapı oyuncularına Selimiye bile bizden çok destek veriyor...Confused

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 18:53

Denizlispor'da ince hesaplar

Turkcell Süper Ligi'nde Ankaraspor'u 2-0 yenerek puan cetvelinde iki basamak tırmanan Denizlispor ateş hattından biraz olsun uzaklaşırken, kurmaylar kurtuluş için ince hesaplar yapmaya başladılar. Bu hafta deplasmanda karşılaşacakları Ankaragücü'nü yenmeleri halinde matematik olarak ligde kalışlarını ilan edeceklerini belirten Teknik Direktör Mesut Bakkal, "İşin ilginci, Konyaspor İstanbul'da Fenerbahçe'ye mağlup olursa, son iki maçı kaybetsek bile ligde kalıyoruz. O yüzden, Ankaraspor karşısında elde ettiğimiz galibiyet hayata tutunmamızı sağladı" dedi.

İşi son hafta evlerinde oynayacakları Beşiktaş maçına bırakmak istemediklerini dile getiren Başkan Ali İpek ise "2005-2006 sezonundaki 1-1'lik Fenerbahçe maçı hala hafızalarda. Tarihin tekerrür etme olaslığı var ama aynı stresi, aynı sıkıntıları bu kente bir kez daha yaşatmaya hakkımız yok. Ayrıca kimin şampiyon olacağı bizi ilgilendirmiyor. Tek dileğimiz, son maça rahat çıkmak" şeklinde konuştu.

Kaynak : DHA
Yukarı
cetho26 Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 18:57
denizlinin son iki maçı zor ankaragücünden puan alamazlarsa deplasmanda bence düşerler...
NE ZAMAN GOOL DİYE AYAĞA KALKSAK..ELİNDE OFSAYT BAYRAĞI İLE YİNE BEKLİYOR HAYAT!
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 13:02
adamlar ikinci yarıda angelov ve bangoura yı aldı acayip kar etti.Kalecileri var süper,,,roberts,,, ,çağlar adamlar harika kadro yaptı.Futbolcu satsa şimdi acayip kar eder.
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 13:06
Alıntı yapılan champions26

adamlar ikinci yarıda angelov ve bangoura yı aldı acayip kar etti.Kalecileri var süper,,,roberts,,, ,çağlar adamlar harika kadro yaptı.Futbolcu satsa şimdi acayip kar eder.

ben bu forumada yazmıştım.
adamlar iyi yabancılar buldu bizim aldığımız yabancılardan yolua hariç çöpe at bir de el saka var işte.
o nedenle bu yıl ucuza nokta yabancı transferi yapmalıyız.
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 13:08
Alıntı yapılan champions26

ben bu forumada yazmıştım adamlar ucuza nokta transfer yaptı.
bizim yabancı transferleri berbat.youla ve el saka hariç çöpe at.

o nedenle bu yıl dikkatli nokta yabncı transferleri yapmlaıyız.
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 14:39
Kesinlikle inceleyip sık dokumak lazım gerekirse 1 tane alalım ama iyi alalım.
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6789>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır