eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Norvec-Türkiye 17 Kasim 2007 Oslo

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Co®®ateC Liste gör
Deneyimli Yazar

Ugur AKYÜZ
Yer: Yeni MaHaLLe
Online Durum: Offline
  Alıntı Co®®ateC Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2007 saat 17:07
Bizde dun kayseri donusunde otobusu durdurduk dinlenme tesisinde mola verdik ve macı izledik.. gol sonrası atkıyı gorduk cok guzeldi gercekten..Hepinize tesekkürler..
www.esesim.org
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2007 saat 17:31
Dün gece teknik direktörümüzün ismini yetiştirdiği oyuncu ile anılmasından tutunda, gollerde Eses bayrağımızı ve atkısını görmekle birlikte galibiyet süper oldu.Smile

Yalnız  hepimizin dikkatini çekmiştir.Rıdvan Dilmen  yorumlarıyla kendisini resmen yeniden kanıtladı.Futbol bilgisi çok üst düzeyde.Belki ileride kendisi milli takıma teknik direktörlük yapar.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2007 saat 17:33

Uzun zaman sonra milli maçta ESES yazısını, atkılarını görmek güzeldi. Gidenlerin ayaklarına, ellerine, boğazlarındaki ses tellerine sağlık...

Maça gelince golü yedikten sonra "tamam" dedim "bu iş buraya kadar", çünkü milli takımın daha önceki maçlarından umutsuzluğa kapılmamak elde değildi. Ama Emre'nin şutu biten umutları tekrar canlandırdı sanki, o golden sonra oynanan oyun sanki elemeler yeni başlıyor bizim takım da ilk maçını oynuyor havasındaydı, inanılmaz bir oyun oynadılar, Belki BOSNA_HERSEK maçında böyle oyun göremeyeceğiz...

Bir sürpriz olmassa bu iş bitti. Ancak 13 puan toplamış ve işi bitmiş Bosna-Hersek Çarşamba gecesi öyle ahım şahım bir oyun sergilemez, tamam kalelerini boşaltıp "buyurun atın" da demezler, ama daha çok değil 90'lı yıllarda yaşadıkları savaş sırasında ve savaş sonrası süreçte Türkiye'nin yaptığı yardımları düşünerekten Bosna'lı oyuncular ona göre hareket edecektir, etmelidir. Bugün Bosna bağımsız bir ülke olarak Milli takımını sahaya çıkarıyorsa büyük pay Türkiye'nin dir. Oradaki birliklerimiz hala Bosna-Hersek için bir sigorta ise, futbolcuları bunları göz önüne alması da gerekir. O yüzden çok da çirkinleştirmeden, çok da "buyurun kardeşim bizi yenin" de demeden, ona göre oynayacaklardır. Tamam onların da ülke puanı derdi var ama, bir Türkiye maçı ile ülke puanları artmaz o yüzden onun da bilincindeler.

Erken gol bulursak farka bile gideriz. Şimdiden 2008 Avrupa Şampiyonası hayırlı olsun...
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2007 saat 22:55
Maalasef  2 Pankartimizi ve ESES bayragimizi actirmadilar ve el koydular bizim icin kücük bir maceraya benzeyen bu mac organizasyonundan sag salim döndük. Yarin aksama Foto video ve mesajlarimizla burdan herkesle bu mutlu aniyi paylasabiliriz.
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2007 saat 23:14
Tüm arkadaslara selamlar, yorucu bir yolculuktan sonra simdi eve girdim.. Hazirladigimiz dev EsEs bayragi ve 2 pankartimizi kontrolden geciremedigimiz icin tüm hemsehrilerimizden özür diliyorum.

Kale arkasinda 90 dakika boyunca EsEs Bayragini elimde tuttum, eger ekrana gelmediyse üzülürümSmile
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2007 saat 23:21
Alıntı yapılan EsEsliyim

Golü attığımız zaman Es Es bayrağıda vardı...Ben şahsen gördüm...Clap

Vallahi pankartlari sokmayinca onu donumun icine sokub mac baslayainca öyle cikardim.Wink
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2007 saat 23:50
Alıntı yapılan gündüzlerli26

Alıntı yapılan EsEsliyim

Golü attığımız zaman Es Es bayrağıda vardı...Ben şahsen gördüm...Clap

Vallahi pankartlari sokmayinca onu donumun icine sokub mac baslayainca öyle cikardim.Wink

Mehmet abi neden söylemedin donunun icinden cikardigini Smile ben arasira boynuma bile doladim...  LOL
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 08:55
Teşekkürler Avrupa ESES...
Yukarı
brkn Liste gör
Yazar

Barkın ÖNDİKMEN
  Alıntı brkn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 09:25
tebrikler Clap
Yukarı
Co®®ateC Liste gör
Deneyimli Yazar

Ugur AKYÜZ
Yer: Yeni MaHaLLe
  Alıntı Co®®ateC Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 09:31
Fotoğraflarınızı bekliyoruz..
www.esesim.org
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır