eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Norvec-Türkiye 17 Kasim 2007 Oslo

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 13141516>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 09:35
turkıye-bosna maçının bilet fiyatlarını bilen varmı lutfen solermısınız maça gidicem bilet fiyatını billmiyorumm:s
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
Valdez 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: AnkaraEskişehir
  Alıntı Valdez 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 10:06
Kayseri dönüşü evde maçı izlerken ,ES ES Bayrağını ve kaşkolunu  görünce ; Avrupa'da ki Forum dostları  görevlerinin  başında dedim .Thumbs%20Up
TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES
Yukarı
Semih26 Liste gör
Yazar

Semih Karadag
Yer: Germany
  Alıntı Semih26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 11:10
Norvec macina biz Avrupada yasayan Eskisehirsporlular atkilarimzla flamalarimizla pankartlarimizla  tam teskilat hazirlanmistik ama malesef Norvecteki güvenlik önlemleri sebebiyle sahaya sadece Türkiye bayraklari ve kirmizi beyaz renkteki esyalar alindi. Arkadaslarimizin kisisel cabasiyla zorda olsa ESES bayragimizi ve kaskollarimizi stada sokabildik.

Avrupali Eskisehirliler Dernegi olarak Norvec-Türkiye mac organizasyonununu düzenlemekten cok mutlu oldugumuzu belirtmek istiyorum.Hersey mükemmeldi.
Bizimkisi MEMLEKET MESELESİ..!
Avrupali Eskisehirliler Dernegi
Yukarı
SUATESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat
Yer: Foça
  Alıntı SUATESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 12:00
Alıntı yapılan eses_irsadinho

turkıye-bosna maçının bilet fiyatlarını bilen varmı lutfen solermısınız maça gidicem bilet fiyatını billmiyorumm:s
Bosna maçının biletleri henüz daha satışa çıkmadı ancak Ali Sami Yen'de oynadığımız Yunanistan maçı bilet fiyatları numaralı 70, kapalı 40, yeni açık ve eski açık 20  YTL idi. Bosna maçının biletlerinin de aşağı yukarı bu fiyatlarda olacağını tahmin ediyorum. 
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 13:21
Hersey mükemmeldi, aklimda kalacak olan en etkili an dün gece dönüsüsümüzde Hahn havlimaninda yasananlardi.. beklemekte olan yolcular yorgun bir sekilde kendi hallerinde sakin sakin beklerlerken biz mekanik bir kapinin önünde son kuvvetimizle "Kirmizi-Siyah ESES" cekince milletin saskin bakislarini hic unutamam.. o anda mekanik kapinin acilmasi ve kapinin diger tarafinda beklemekte olan büyük bir kalabaligin korku ve heyecan dolu bakislari ayri bir güzellikti, bunlari  yazilarimla ifade edemem... yasamak lazim.. Smile 
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
eski_nfr Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

memet
Yer: Turkey
  Alıntı eski_nfr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 14:47
ya diom es es atkısı gordum valla die  inş.bosnayıda yeneriz gideriz..
ne zaman gelecek o buyuk gece turlar atacagız ESKİŞEHİRDE
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
  Alıntı yenirakı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 14:56
ewet bende gördüm eses kaşkolu ve bayrağı helal olsun onlara...ClapClapClap
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
vahap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

vahap
  Alıntı vahap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 19:59
Oslo da ki Bizim Es-Es liler...

Alıntı yapılan vahap26

Norveç - Türkiye maçı FOTO GALERİ
Önceki  5 / 30  Sonraki
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li
Yukarı
yigitmetin Liste gör
Yazar

Metin Yiğit
  Alıntı yigitmetin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2007 saat 00:03
İşte bu!!! Bende maç sırasında ve maçtan sonraki röportajlarda bol bol gördüm yukarıdaki sahneyi. En sonda cuma günü show haberde bir abimiz Edson Aranthez di Nascimento di PELE ile hatıra fotografı çektirdi, ESES atkısı gölgesinde... Çok harikaydı...
Konu zaten ele alınmış ve ayrıntılı fotograflarıda varmış :)

Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2008 saat 01:23

Norvec hatirasi....
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 13141516>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır