eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Norvec-Türkiye 17 Kasim 2007 Oslo

Cevapla Cevapla Sayfa  123 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
danimarkaeses Liste gör
Yazar

Suat Demiral
Yer: Denmark
Online Durum: Offline
  Alıntı danimarkaeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Norvec-Türkiye 17 Kasim 2007 Oslo
    Tarih: 31/Tem/2007 saat 14:34
Burdan devam edelim, bu arada bilet isimiz ne oldu, federasyon'dan cevap geldi mi?
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2007 saat 13:42
Suat henüz cevap gelmedi. Cumartesi günü Yüksel bey ile baskan Nebi Hatipoglunu ziyaret edecegiz.  Fedarasyonla yapilan  son görüsmede durumumuzu gözönüne alip öncelikli davranacaklrina dair bir izlenim olusmus. Insallah öyle olur.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Ender26eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Yer: Hamburg
  Alıntı Ender26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2007 saat 18:45
Federasyondan cevap geleseye kadar,mac biter bile Embarrassed
3G:CEPIM VAR HATIM YOK,CEPIM VAR KONTÖRÜM YOK,CEPIM VAR GÖRÜNTÜM YOK!
Yukarı
danimarkaeses Liste gör
Yazar

Suat Demiral
  Alıntı danimarkaeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 00:41
Alıntı yapılan Adnan26

Suat henüz cevap gelmedi. Cumartesi günü Yüksel bey ile baskan Nebi Hatipoglunu ziyaret edecegiz.  Fedarasyonla yapilan  son görüsmede durumumuzu gözönüne alip öncelikli davranacaklrina dair bir izlenim olusmus. Insallah öyle olur.

Abi herhangi bir gelisme var mi?
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 02:03
Alıntı yapılan danimarkaeses

Alıntı yapılan Adnan26

Abi herhangi bir gelisme var mi?

Sevgili Suat, Isvece dondum. Eskisehirde Adnan Bey ve Avrupali Eskisehirliler Derneginden diger arkadaslarla da tanistik, guzel oldu; Nebi Bey'i ziyaret ettik, arkadaslar ayri forumda belki anlatmislardir, bu siralar aktif olarak takip edemedim forumu.

Bizim federasyonun websitesinde (TFF) biletlerin satisa cikacagi zamani bildirecekler, oradan takip etmemizi soylediler. Oraya yazdigimiz dilekce ve bizim durumumuz gozonune alinacak biletler satisa ciktiginda, yani bize öncelik vereceklerini soylediler, su an basvurulari topluyorlarmis.

Bunu daha da aktif hale getirebilmek icin Avrupali Eskisehirliler Dernegi olarak bence antetli kagida yeniden dilekce yazilsin ve o dilekcede "Daha önce, Isvecte ikamet eden Dr Yüksel Peker'in 13 Temmuz 2007 tarihli dilekcesine isnat ile, 30 kisilik bilet talebinin degerlendirilmesini arzederiz" diyerek, bir an önce onu da Istanbulda 0212-2827016 nolu faks numarasina gonderilmesi bence uygun olur. Oradan telefonla da durumu konusmak icin 0212-2827020 nolu telefondan bilgi alinabilir. 

Adnan Bey hala Turkiyede ise bu konuyu takip edebilirse belki prosedur hizlanir.   
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
danimarkaeses Liste gör
Yazar

Suat Demiral
  Alıntı danimarkaeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 13:49
Yüksel abi tesekkür ederim, bu arada hosgeldiniz hem foruma hem de Isvec'e..
Yukarı
Ferudun Liste gör
Yeni Yazar

Ferudun
Yer: Netherlands
  Alıntı Ferudun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 21:59
Biletlerin illakin federasyondanmi alinmasi gerekiyor???

Bu arada hepinize iyi aksamlar
Hayatta Degismeyen Tek Sey Degismektir

Ferudun
Yukarı
Ender26eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Yer: Hamburg
  Alıntı Ender26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 22:46
Alıntı yapılan Ferudun

Biletlerin illakin federasyondanmi alinmasi gerekiyor???

Bu arada hepinize iyi aksamlar

Hos geldin Ferudun abi bu formaSmile
3G:CEPIM VAR HATIM YOK,CEPIM VAR KONTÖRÜM YOK,CEPIM VAR GÖRÜNTÜM YOK!
Yukarı
Ferudun Liste gör
Yeni Yazar

Ferudun
Yer: Netherlands
  Alıntı Ferudun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 23:25
Merhaba ender iyi aksamlar, ben yaklasik 5 -6 yildir bu forumdayim ancak bir sure kullanmadim diye iptal etmislerdi daha sonrada uyelikleri durdurduklari icin uye olamamistim, fakat simdi yeniden log yapabiliyorum,artik arada bir buralardada gorusecegiz demektir
Hayatta Degismeyen Tek Sey Degismektir

Ferudun
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 11:50

Adnan Bey hala Turkiyede ise bu konuyu takip edebilirse belki prosedur hizlanir.   
[/QUOTE]

Yüksel bey, ben Almanyaya döndüm, yalniz Eskisehirspor yönetimine rica edip Fedarasyondan'la bizim icin baglantiya gecmelerini saglayabiliriz. Biliyorsun o günkü toplantida bu sorunumuzu dile getirdik ve anlayisla karsilandik.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır