eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Norvec-Türkiye 17 Kasim 2007 Oslo

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2007 saat 11:31
Alıntı yapılan Adnan26

Adnan Bey hala Turkiyede ise bu konuyu takip edebilirse belki prosedur hizlanir.   

Yüksel bey, ben Almanyaya döndüm, yalniz Eskisehirspor yönetimine rica edip Fedarasyondan'la bizim icin baglantiya gecmelerini saglayabiliriz. Biliyorsun o günkü toplantida bu sorunumuzu dile getirdik ve anlayisla karsilandik.
[/QUOTE]

Tesekkurler Adnan Bey.  Avrupali Eskisehirliler adina antetli kagida yazip faksla hem yonetime hatirlatip hem de federasyona gonderirseniz (daha once yazdigim numaraya) prosedur hizlanabilir.Smile 
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: Turkey
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2007 saat 11:51
   maça eskişehirden gidecek olan var mı acaba?eğer olacaksa bende gitmek isterim.
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2007 saat 11:55
Alıntı yapılan ypeker

Alıntı yapılan Adnan26

Adnan Bey hala Turkiyede ise bu konuyu takip edebilirse belki prosedur hizlanir.   

Yüksel bey, ben Almanyaya döndüm, yalniz Eskisehirspor yönetimine rica edip Fedarasyondan'la bizim icin baglantiya gecmelerini saglayabiliriz. Biliyorsun o günkü toplantida bu sorunumuzu dile getirdik ve anlayisla karsilandik.

Tesekkurler Adnan Bey.  Avrupali Eskisehirliler adina antetli kagida yazip faksla hem yonetime hatirlatip hem de federasyona gonderirseniz (daha once yazdigim numaraya) prosedur hizlanabilir.Smile 
[/QUOTE]

Tamam Yüksel bey,

bugün yaziyi cikartiyorum.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2007 saat 11:57
Alıntı yapılan esesesin

maça eskişehirden gidecek olan var mı acaba?eğer olacaksa bende gitmek isterim.

Su ana kadar yok, bir ihtimal Baskanimiz Nebi Hatipoglu gelebilir.

Gelen olursa tabiki seviniriz.
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: Turkey
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2007 saat 12:16
     Ben çok isterim ama ulaşım nasıl olur?Orada nerede konaklanır?Bilet nasıl temin bilmiyorum.Pasaport ve vize sorunum yok.Gelmek istesem en azından orada yardım edecek kişiler var mı?teşekkür ederim..
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2007 saat 12:54
http://www.es26.eu/forum/viewforum.php?f=17
yukaridaki adresden konuyu takip edebilirsin, orada kalinacak yer ve ucak biletleri uzunca anlatilmisti. Mac bileti malum, TFF gelecek cevaba bagli. Bu sayfalar yeniden düzenlendigi icin ilk önemli bölümü kaybolmus.

Biz buradan ucakla Osloya ucacagiz, orada 1 veya 2 gece pansiyonda kalip pazar aksami dönecegiz.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2007 saat 22:53
Arkadaslar TFF'na yazdigim mektubun cevabu henüz gelmedi ama büyük bir ihtimal bilet talebimize olumlu yanit verecekler.

Milli takimimizin Bosna yenilgisi , ardindan Malta deplasmanindan beklenmedik sekilde sadece 1 puanla dönmesi Osloda yapacagimiz maci ön plana cikartti. Cok önemli bir macta Millilerimize destek olacagiz.

Avrupalı Eskişehirliler e.V. ~ Roßkopfstr. 14 ~ 60439 Frankfurt

Türkiye Futbol Federasyonu

Konaklar mahallesi

Ihlamurlu Sok. No. 9  

4. Levent - Istanbul

Ansprechpartner

Adnan Erden - 1. Vorsitzender

Tel.: +49/ 163/ 34 20 621

Mehmet Dogan - 2. Vorsitzender

Tel.: +49/ 176/ 62 10 90 36

Levent Karaca - 3. Vorsitzender

Tel.: +49/ 162/ 43 31 11 58

Murat Bayraktar - Schriftführer

Tel.: +49/ 172/ 89 53 215

Ilker Corakbas - Kassenwart

Tel.: +49/ 163/ 34 20 621

Frankfurt, 07.09.2007

Avrupali Eskisehirliler Dernegi Norvec maci organizasyonu

Biz Avrupali Eskisehirliler Dernegi olarak avrupanin cesitli ülkelerinde yasayan üyelerimizle milli takimimizi desteklemek icin 16.- 18 Kasim tarihlerinde Norveci’in Oslo sehrine bir organizasyon düzenledik. Mac biletlerimizi Norvec Fedarasyonun internet sitesinden aldik. Ancak biletlerimiz elimize gectikten sonra yazili olarak geri istendi. Tahminimiz  Norvec takiminin bizim Bosna Hersek yenilgimizden sonra sanslarinin yükselmesi ve kendilerinin stadta az sayida Türk seyircisini görmek istemeleri. Otel ve ucak bileti organizasyonlarimizin gereksiz olmamasi icin sizlerden yardim bekliyoruz.

Daha önce , Isvecte ikamet eden üyemiz Dr. Yüksel Peker’in 13 Temmuz 2007 tarihli dilekcesine isnat ile , 30 kisilik bilet talebimizin degerlendirilmesini arz ederiz.

Saygilarimizla ,

Avrupali Eskisehirliler Dernegi Fax numarasi : 0049  6196  47 27 7 47

Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2007 saat 11:37
Norveç maçının biletleri tükendi 20.09.2007
17 Kasım'da oynanacak Norveç-Türkiye maçında Türk taraftarlara ayrılan 1.250 biletin tamamı tükendi. Gelen taleplerin değerlendirilmesinin ardından bu önemli maçın biletlerinin teslimatı ve ödeme prosedürüyle ilgili duyuru 17 Ekim'den sonra internet sitemizden açıklanacak.

TFF nunu az önce aradim, Dernegimiz adina iki kez müracatta bulundugumuzu bir kez daha dile getirdim. Haftaya Sali günü bir daha aramami istediler. Insallah bilet sikintisi cekmeyiz.

Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2007 saat 11:56
Sevgili Adnan, cok tesekkurler bu durumu yakindan takip ettigin icin. Insallah kesinlesir. Durum belirsizlesince benim de Isvecte hastanedeki gorevler ve projeler nedeniyle karar vermem gerekiyordu, belki gelmem zorlasacak ama insallah hallolur ve Osloda birarada oluruz.  
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2007 saat 13:28
Insallah olur Yüksel bey.. Bizim ucak biletlerinin durumuda aynen. Ucuz biletler tahminim kalmadi. Bize biraz pahaliya patlayacak galiba. Eger üzerine birde yenilgi gelirse hic cekilmez..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır