eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Gençlerbirliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 78910>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 02:14
az daha cavcav kalpten gider diyordum meğer samet aybaba fenalaşmış
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
Elbruz Liste gör
Yazar

Engin
Yer: Afyonkarahisar
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 02:34
skorları gördüğümde nerdeyse göbek atacaktım,bi baktım ki antalya golü atmış,antalya'ya ağzıma gelene söyledim.o üçünden düşmesini istediğim takım gençlerbirliği idi.konya gibi şehir takımları süper ligde olmalı.gençlerbirliği maçının özetini gördüyseniz,stad bomboştu!4 ankara takımı fazlaydı,ikiye iniyor diye sevinmiştim ama olmadı,antalya kendisini düşüren gençlerbirliğini kurtardı,müstahakmış onlara düşürülmek.
Yukarı
burjuvaes Liste gör
Yazar

süleyman
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 03:40
Başka takımlarda kiralık oynayan 75 futbolcusu varmış heralde.Bu nasıl bişeydir ya.Türk futbolu gençlerbirliğinin elinde demek gibi bişey.
Seninle...
Yukarı
onuronat Liste gör
Yazar

onur onat
Yer: Yenibağlar
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 03:45
futbol, kitlelere oynanan bir oyun ama cavcavın amacı para kazanmak.. keşke gençler düşseydi ama konyaya patladı..
Her Zaman Her Yerde En Büyük, Tek Büyük Sensin Es-Es im
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 07:05
Alıntı yapılan yankee2222

gerçi görüntüleri seyredince pekte şüpheli değilmiş maç, antalyanın penaltısı verilmemiş direkten dönen topları falan ankara vermemiş, antalya almış gibime geldi bana

Hakemlere kalsaydi (siyasi ceza...) Antalya dusecekti ama Kayseri isi bozdu, Genclerbirligi atesle oynayinca, is te Cavcava kalinca, Ankaragucu bastirmadi ve Antalya almis oldu... Allahtan isimiz son haftaya kalmamis! 
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
safter26 Liste gör
Yazar

Şenol V
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 10:17
Alıntı yapılan onuronat

futbol, kitlelere oynanan bir oyun ama cavcavın amacı para kazanmak.. keşke gençler düşseydi ama konyaya patladı..

Sevgili Onur, Taraftarı olmayan takımın yaşaması için ne yapmak gerekir sence...GB her maçını ortalama 1000-1500 kişiye oynuyor ...GB yönetimi pekçok kombine bileti bedava verdiği halde taraftar maça gitmiyor. Bu nedenle Cavcav'ın kulübü yaşatmak için futbolcu keşfedip, yetiştirip, satarak kulübünün ayakta tutmaya çalışmasından daha doğal olan ne var....ha taraftarı olmayan kulübün süper ligte işi olması diyorsanız o başka...o zaman ESES, Bursa, Trabzon ve 3 İstanbul kulübünden başka takımın ligte olmaması lazım. (Şampiyonluğa oynayan Sivas'ın iç saha ve deplasman tribününü, küme düşen Konya'nın tribününün hikaye olduğuna dikkat çekerim.)
   Kaldıki adamın yetiştip ülke futboluna kazandırdığı değerleri gözönünde bulundurursanız (bize gelen Engin ve Doğa'yı hatırlayın yeter)  ne demek istediğimi anlarsınız.
   Elindeki potansiyelle şampiyonluğa oynamıyor derseniz, Cavcav haddini bilir....ülkenin entrikacıları ESES'in şampiyonluğunu yıllar boyu engellemediler mi ki GB nin şampiyon olmasına müsaade etsinler.
  Not: Eğer Cavcav ESES başkanı olsa idi inanın bu taraftarla ESES çatır çatır, kanırta kanırta şampiyon olurdu...
Ne onulmaz sevdaymış bre...
Yukarı
sarp_nefer Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

sarper
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 11:05
düşselerdi iyi yabancıları vardı bişz alırdıkLOL
DİE FOR YOU ESES
Yukarı
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 11:29
Alıntı yapılan safter26

Not: Eğer Cavcav ESES başkanı olsa idi inanın bu taraftarla ESES çatır çatır, kanırta kanırta şampiyon olurdu...

Evet cavcavı sevmem ama eğer olsaydı gerçekten de böyle olurdu,tesbitinize katılıyorum.
Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
Emrecan | Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇETİNTÜRK
Yer: Milano
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 11:50
Alıntı yapılan Elbruz

skorları gördüğümde nerdeyse göbek atacaktım,bi baktım ki antalya golü atmış,antalya'ya ağzıma gelene söyledim.o üçünden düşmesini istediğim takım gençlerbirliği idi.konya gibi şehir takımları süper ligde olmalı.gençlerbirliği maçının özetini gördüyseniz,stad bomboştu!4 ankara takımı fazlaydı,ikiye iniyor diye sevinmiştim ama olmadı,antalya kendisini düşüren gençlerbirliğini kurtardı,müstahakmış onlara düşürülmek.

Seneye Ankarasporla A.Gücü birleşince Ankarada tek takım kalıcaktı..
Hop Hop Hop Güm Güm Güm Kırmızı Şimşek Hey Hey Hey..!

Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2009 saat 17:34
Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'nde bir araya gelen Gençlerbirliği Yönetim Kurulu, yaklaşık 3 saat süren toplantıda bu sezon yaşanan başarısızlık ve gelecek sezon atılacak adımlar konusunu masaya yatırdı.

Sezonu çok kötü bir maçla bitirdiklerini dile getiren Gençlerbirliği Basın Sözcüsü Muammer Akyüz, ''Maalesef başka bir takımın aldığı galibiyetle ligde kaldık. Tabiki bu tüm camiayı olduğu gibi bizi de fazlasıyla üzdü. Bugün çok uzun bir yönetim kurulu toplantısı yaptık ve bu toplantıda geçtiğimiz sezonlar dahil olmak üzere yönetim olarak yaptığımız iyi ve kötü şeyleri masaya yatırdık. Yeni sezonda daha radikal kararlar almak için bir komisyon oluşturduk. Dolayısıyla bu sezon yaşadığımız kötü gidişhatı bir daha yaşamamak için elimizden geleni yapmaya karar verdik. Sezon bitti ve ortada bir hoca konusu var. Teknik Direktörümüzle ve Genel Menajerimizle devam edip etmeyeceğimizi kararlaştırdık. Bununla ilgili Futbol Şube Komisyonu kurduk ve bundan sonra başkanla menajer arasında bir yerde transferle ilgili kararları bu komisyon verecek'' diye konuştu.

"SAMET AYBABA'YA TEŞEKKÜR EDECEĞİZ"

Yönetim kurulu olarak kulübün geleceği ve teknik direktör hakkında görüş alışverişinde bulunduklarını belirten Gençlerbirliği Kulüp Başkanı İlhan Cavcav, ''Samet hoca bize hizmet etmiş çok değerli bir arkadaşımız ancak kendisi görevi bıraktığını ifade etmiş ama ben kendisin arayarak bizzat teşekkür edeceğim. Çok şanslı bir şekilde ligde kaldık fakat ben bunu içime yediremiyorum. Gençlerbirliği'nin kadrosunun böyle olmaması lazımdı. Bütün kamoyu ve spor basınının suçu Cem Onuk'a atmasını doğru bulmuyorum. Yönetim kurulu olarak 6 arkadaşımızı futboldan sorumlu olarak göreve getirdik. Bu arkadaşlarımız gerek teknik direktörle gerekse Cem Hoca ile görüşerek bize kesin kararları bildirecekler. Biz de yönetim olarak o doğrultuda hareket edeceğiz'' dedi.

"ERSUN YANAL'A SICAK BAKIYORUZ"

Cem Onuk'un Gençlerbirliği Kulübü'ne 20 sene boyunca hizmet verdiğini ve kulübün bu günlere gelmesinde büyük payı olduğunu vurgulayan Başkan Cavcav, yeni teknik direktör konusunda ise, ''Teknik Direktör arayışı içerisindeyiz. Şu anda herhangi bir adayımız yok ama temaslarımız oluyor, herhalde 1 hafta içerisinde netlik kazanır. Yönetim Kurulu ve ben Ersun Yanal ismine sıcak bakıyoruz ve kendisiyle de görüşme yapacağız'' şeklinde konuştu.

Teknik direktör arayışları sürerken yönetim ve İlhan Cavcav tarafından gelmesine sıcak bakılan Ersun Yanal'ın bazı yöneticiler tarafından istenmediği ve geldiği taktirde başarı yakalayamayacağı gelen haberler arasında yer alıyor.

kaynak: Hürriyet

Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 78910>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,770 saniyede hazırlanmıştır