eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  123 33>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
asssadza Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem ATILMAZ
Yer: Barbados
Online Durum: Offline
  Alıntı asssadza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Konyaspor
    Tarih: 20/May/2008 saat 21:45

KONYASPOR

Bu sene Süper Ligdeki rakibimiz olan Konyaspor  ile ilgili her türlü haberleri bu başlıkta toplayalım.
Bir yaşam biçimidir Es Es...
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 01:15
Konya da eski Konya değil. Bir türlü takım olamadılar bu sene. Manisa-Rize-Paşa-Gençler daha iyi olsalardı kesin düşerdi Konya. Bu sene toparlanabilirler. O kalabalık şehrin, takımla alakası yok sanki; bizim açımızdan tehlikeli bir deplasman olarak görmüyorum. Ama saha içinde sürekli mücadele eden bir takım. İki maçı da yenmek zor olmamalı.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 17:52

şehrin takımına sahip çıkması gerekiyor.yeni sezonda bütün anadolu takımları gibi onlarada başarılar diliyorum.

A-N-A-D-O-L-U
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 00:24
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 01:15

İlk resmi imzayı Samsunsporlu Caner Altın'ın attığını ifade eden Düzkaya, görüşmelerin sürdüğü bazı oyuncularla da imza aşamasına geldiklerini bildirdi. 1 yılı opsiyonlu 3 yıllık sözleşmeye imza atan Caner Altın ise hedefleri olan Konyaspor'a geldiği için mutlu olduğunu kaydetti.

10.06.2008
Kaynak : AA

gecenin bu saatinde beni güldürdün ya caner ne diyim ben sana..
hedefleri olan takıma gelmiş...LOL
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 19:30
Konyaspor'da 3 yeni transfer
Konyaspor, Bursasporlu İsmail Güldüren, Denizlisporlu Fatih Egedik ve Sakaryasporlu Ferdi Başoda ile ikişer yıllık sözleşme imzaladı.
http://www.sporx.com/futbol/superlig/114016/
Bizim gündemde olan oyuncular hep gidiyor.Ferdi'yi kaçırmamak lazımdı.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
pop corn Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih ÇAVDAR
  Alıntı pop corn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 19:47
Konyaspor, Gaziantepsporun kalecisi Ömer Çatkıç ile ilgilenmekteymiş...
slogan bulamadım.
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 19:53
konyasporu hiç sevmem enson birinci lige çıktıklarında bizden 4 futbolcumuzu (nedim
 , nejat, mücahit, fuat) mücahit A milli futbolcumuzdu yaşları 20-22 idi ve biz o sene küme düştük gene karşımıza çıkıyorlarbu sefer elimizdekileri kaptırmayalım
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2008 saat 20:36
ferdiyide kaçırmışız elimizden ya.....
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 14:38

Konyaspor Başkanı Kuntoğlu: Hakan Şükür transferi bitmek üzere

Ali TOYDEMİR / KONYA, (DHA)

KONYASPOR Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu, Hakan Şükür ile yapılan transfer görüşmesinde son noktaya geldiklerini, artık Hakan Şükür’ü Konyasporlu futbolcu olarak adlandırılabileceğini söyledi.
Kuntoğlu, “Galatasaraylı Orkun’un transferini mutlu sona bağlayacağız. Ancak, en önemli transferlerimizden biri Hakan Şükür olacak. Hakan’ı, Konyaspor’da görmek için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım ve yapacağım. Hakan Şükür Konyasporlu olacak” dedi.
“Konya’nın Aziz Yıldırım’ı ben olacağım” diyerek ligdeki iddiasının altını çizen Konyaspor Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu, DHA’ya yaptığı özel açıklamada şunları söyledi:
“Konyaspor’u önümüzdeki sezon en üstlere taşıyacak bir kadro oluşturacağız. Yönetimimiz yeni olabilir. Ancak çalışmalarımız son derece ciddi bir şekilde sürüyor. Yapılan transferler devam edecek ve 10 numara transfer olarak adlandırdığımız transferi de yapıyoruz. Galatasaraylı yöneticiler ile de yaptığım görüşmeler sonucunda Hakan Şükür’ü Konyaspor’a kazandıracağız. Hakan gibi yetenekli ve tecrübeli bir oyuncuyu takımımızda ağabey olarak göreceğiz. Hakan Şükür transferinde sona geldik. Çok yakında imzaları atacağız. Hakan Şükür, Konyasporlu olacak. Bunun için de her türlü fedakarlığı yapacağım. Hakan’ı ne olursa olsun alarak transferi sonuçlandıracağız. Hakan Şükür Konyaspor’da diyebiliriz” dedi.
Galatasaraylı Orkun ile görüşmelerin tıkandığı yolundaki haberleri de değerlendiren Kuntoğlu, “İsviçre maçında çok önemli irtibatlarda bulundum. Adnan Polat ile görüştüm ve Orkun’u 1 milyon 200 bin YTL’ye bize vermeye razı oldular ve anlaştık. Ancak, bunu henüz Adnan Sezgin’e söylememiştik. Yerel gazeteci arkadaşlarımızdan biri, üzerine vazife olmayarak Adnan Sezgin’i aramış. O da beni arayarak bu olayı sordu. Kendisine söylemediğimiz için bir yanlış anlaşılma oldu. Şimdi Adnan Sezgin şaka olarak da olsa Orkun için 2 milyon Euro istiyor. Bunun görüşmeleri de sürüyor ve çok yakında Hakan Şükür ile beraber imzaları attırırız” dedi.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 33>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır