eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Antalyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 38394041>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2009 saat 20:07
Resimi ben hazırlamadım.Deplasmandaki kocaelispor maçından sonra forumdaki bir abimiz yapmıştı.İsmini hatırlayamadım şimdi onun eline sağlık.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 18:56
Antalyaspor'da durmak yok

Turkcell Süper Lig'de kendi evinde Fenerbahçe ile berabere kalan ve ligde kalma mücadelesi veren Antalyaspor, Ankaraspor deplasmanı hazırlıklarına başladı. Turkcell Süper Lig'de 32 hafta sonunda 36 puanla 14. sırada yer alan ve ligde kalma mücadelesi veren Antalyaspor, deplasmanda yapacağı Ankaraspor maçı hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla başladı. Antrenmanda, Fenerbahçe maçında forma giyen oyuncular düz koşu yaparken, yedekler, kültür, fizik ve ısınmanın ardından top kapma çalışması gerçekleştirdiler.

Antrenman öncesi gazetecilere açıklama yapan teknik direktör Mehmet Özdilek, Fenerbahçe maçında galibiyeti hak eden taraf olduklarını, ancak son vuruşlarda başarılı olamadıkları için bir golün üzerine çıkamadıklarını söyledi. Özdilek, ''Galip gelemediğimiz için üzüntülüyüz, ama alınan bir puanın dahi çok önemli olduğu bir ligde avantajlı konumdayız diye düşünüyorum'' dedi.

Tüm takımların birbirlerine karşı konsantre oynadığı maçlarda alınan her puanın önemli olduğunu ifade eden Özdilek, ''Dünkü oyun itibariyle 3 puanı hak ettiğimize inanıyorum. Oyuncuların ortaya koyduğu performans çok önemli. Çok arzu ettiler, çok istediler, ama özellikle son vuruşlarda çok beceriksiz kaldık. Çok pozisyon üretmemize rağmen, son vuruşlarda maalesef bir golün üzerine çıkamadık. Açıkçası alınan bir puana üzülmedik çünkü ligin sonu geldikçe alınan bir puan avantaj gibi görünüyor'' diye konuştu.

Konyaspor'un kendi sahasında kaybetmesinin kendilerini bir adım yukarıya çıkardığını kaydeden Özdilek, iki önemli final maçı yapacaklarını ve her şeyin kendi ellerinde olduğunu bildirdi.

Bu hafta Ankaraspor deplasmanına gideceklerini hatırlatan Özdilek, Ankaraspor'u yenip derin bir nefes almak istediklerini, bunu yapabilecek güçleri, arzuları ve istekleri olduğunu belirtti. Oyuncularına olan güvenini dile getiren Mehmet Özdilek, ''Ortaya koyduğumuz bir hedef var. Biz ligden düşen üç takım arasında olmayacağız. Bunu geldiğim ilk gün, iki puandayken söyledim. Bugün 36 puandayız ve aynı düşüncelerim devam ediyor'' dedi.

Kendilerinin kazanması kadar rakiplerinin maçlarının da önemli olduğunun altını çizen Özdilek, bu haftanın birçok şeyin belli olacağı bir hafta gibi göründüğünü ifade etti.

-SAKATLIKLAR-

Mehmet Özdilek, Orhan Ak, Vahap Işık ve Abdullah Çetin'in sakatlıklarının devam ettiğini, özellikle Orhan Ak ve Vahap Işık'ın uzun süredir takımdan ayrı kalmasından oldukça etkilendiklerini söyledi. Özdilek, Işık ve Ak'ın Ankaraspor maçı kadrosunda da olamayacaklarını sözlerine ekledi.

Kaynak : AA
Yukarı
26lı Liste gör
Yazar

Uğur.
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 02:00
haftaya ankaragücü bunları yenip... konyada kendi evinde ankarasporu yenerse vay gidi vay gümbürtüye baq SmileSmile haftaya çok heyecanlı olucak şimdiden belliTongue
KÜFÜR İstemiyoruz....
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 02:04
antalyanın çok eksiği var bence konya yerine antalya düşsün karı koca kümeye!!!!!
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 02:06
ben konyanın düşmesini istiyorum geçen hafta bize yaptıkları o bilet fiyatı , tribündeki ses kaydı rezilliklerinden sonra.düşsünler zaten bu kadar gereksiz bi takım olamaz 
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 02:20
Bencede antalya düşssün zaten haksız yere uyduruk bir penaltı ile berbare kalmıştık ayrıca yaptığı çirkinlkler konyanın bilet fiyatlarndan daha önemlidir. Konya inşallah düşmez.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 11:23
Antalyaspor'u karıştıran söylenti
28 Mayıs 2009 Perşembe 10:45
AKP, yerel seçimlerde Antalya'yı CHP'ye kaptırdığı için intikam alacak. Konya kalacak Antalya düşecek söylentisi ili karıştırdı...
Süper Lig'de cumartesi akşamı oynanacak son hafta maçlarının heyecanı daha şimdiden doruk noktasına ulaşırken, ilginç söylentiler de dillendirilmeye başlandı..

Lig'de Beşiktaş, Sivasspor ve Trabzonspor arasındaki şampiyonluk yarışının yanısıra, Hacettepe ve Kocaelispor'dan sonra Bank Asya Birinci Lig'e düşecek son takımın Konyaspor, Antalyaspor ve Gençlerbirliği'nden birinin olacak olması gerilimi iyice artırıyor..

"ANTALYA'YI KAYBETTİ BİZ DE DÜŞERİZ"

Son hafta evinde kümede kalmayı geçen hafta garantileyen Ankaragücü'nü konuk edecek olan ve 37 puanla ligde 15'nci sırada bulunan Antalyaspor karşılaşma öncesi ''AKP, yerel seçimlerde Antalya'yı CHP'ye kaptırdığı için intikam alacak. Kaonya kümede kalacak, Antalyaspor düşecek'' söylemleriyle iyice sıkıntıya girerken, kentte de gerilim gittikçe artıyor..

ANTALYA'DAN TEPKİ!

Kırmızı-Beyazlı takımın teknik patronu Mehmet Özdilek, ''Kimse bu çocukların ve kentin kaderiyle oynamasın'' diyerek, ortaya çıkan söylentileri şöyle değerlendirdi;

-''Biz Antalyaspor olarak küme de düşeriz, kümede de kalırız.. Ama bunun mertçe olması lazım.. Siyasetin spora karışmaması gerekiyor. Burada bir yılın emeği var. Aslında bu söylentilerin doğruluk payı geçen hafta Ankaraspor karşılaşmasında ortaya çıktı. o Maçta penaltımız ve golümüz verilmedi.. Sanki bilerek bu duruma düşürüldük.. Biz cumartesi akşamı Ankaragücü önüne çıkacağız ve mertçe mücadele edeceğiz. Lütfen siyasiler bu işe karışmasın. Ellerini, ayaklarını spordan çeksinler..''

KONYA DÜŞMEZ ANTALYA ÇAKILIR

Bilindiği gibi Antalyaspor ligdeki son maçını evinde Ankaragücü ile oynarken, 35 puanla küme düşme hattında yer alan Konya da yine evinde Ankaraspor'u ağırlayacak.. Antalyaspor, Ankaragücü'nü yenemezse, Konya'nın Ankaraspor'u mağlup etmesi halinde ligden düşen son takım olacak.

KAYNAK: MİLLİYET
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
NURİ Liste gör
Deneyimli Yazar

NURİ
Yer: Takmak
Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 12:04
Bana kalsa Konya kalsın derim çünkü can derdindeydiler, rakipleri bizdik ve bu sebebden fiyat politikaları, hopörlerin açılması gibi vb. uygulamalarını normal karşılayabilirim, ancak Antalya deplasmanında karga sürüsü gibi namertçe çullanıp, babaları yaşındaki 50'li yaşlarında taraftarımızın ağzını burnunu kırıp, tekme tokat döven o takımın canı gönülden düşmesini isterim.
Korku nedir bilmeyiz, biz dağların erleri, yuva yaptık göklere, baş döndüren yerlere, her yerde ben varım...
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 12:39
Antalya berabere kalsın; Konya yensin bu şartlarda Antalya mı düşüyor ?

Gönlüm Antalya'nın düşmesinden yana...
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
rosario Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal Altıntaş
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 12:42
Konya galip gelirse, Antalya sadece galip gelmesi halinde kümede kalabiliyor. Beraberlik Antalya'yı kurtarmıyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 38394041>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır