eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Antalyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nevo07 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: antalya
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2008 saat 19:46
Alıntı yapılan Sessiz

Alıntı yapılan meliheses

antalyasporda yönetim belli değil. biraz geç kaldılar gibi geliyor bana . pek bi transfer de yok. volkan arslanın iyi performans göstereceğini zannetmiyorum.düşmeye aday takımlardan biri antalya diğeri de denizlispor

aynı düşüncedeyim

Daha ligler baslamadan Antalyasporu dusurmussunuz ama bence sahsi kanaatim hiç bir mac sahada oynanmadan kazanılmıyor ekip ruhu takım olma arzusu uyum futbolcunun karakteri sehire ayak uydurabilmesi gibi vs.... nedenler etkili olacaktır.Transferle olsaydı gecen sene Eskişehirspor Bank Asyada liglerin bitmesıne en az 10 hafta kala cıkması gerekırdı kaldı ki gecen sene ki ligin kalitesi aldığımız tad da ortadaydı.Eskısehırsporun yaptığı su an ki transferlere bakarsak

Vanja Ivesa
Safet Nadarevic
Anderson Ricardo
Mohamed Dahmane
Tayfun Türkmen
Oğuz Sabankay
Ahmet Sağlam

Su an hepsi kapalı bir kutu  sadece Anderson Konyadan bıldığım hem defansif hem forvet yönu olan bir futbolcu Anderson ise Rızeden tanıdığım hava toplarında ıyı bir futbolcu...

Antalyaspora gelince ıse su an resmı anlamda sadece D.Bkırdan Abdullah ve G.Antepten Volkana resmı imze atıldı.Yarın kongre yapılacak ve yeni secilecek baskan ve transfer komitesi transferlere baslıyacaklar ve eksik yerlere hocanın raporları doğrultusun da transferler yapılacaktır.Su an baskan bellı olmadığı için hiç kimse tasın altına elini koymak ıstemedı ve her seyden önce bence kongre tarıhı ve zamanlaması cok yanlıstı

Sadece transferle maalesef Türkcell Süper lig de tutulmak zor iyi bir lobi sart güçlü bir taraftar olusumu ,sabit gelirler ve kurumsallasma ama her seyden once lobi ve futbol federasyonuna yakınlık çok önemlı insallah Anadolu klüplerinin hepsi basarılı olur ve İstanbul hegemonyası yıkılır.

Saygılar...

Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 09:25
   Antalya’da veda...
Antalyaspor’da bugün yapılacak kongrede başkanlığa aday olmayacağını açıklayan Sedat Peker ve Mali Asbaşkan Abdurrahman Yılmaz, dün kulüp personeliyle vedalaştı. Bu arada Sedat Peker, Rus milyarder Telman İsmailov ve ailesinin kulübe sponsor olacağını ve bir Rus futbolcuyu transfer edeceğini açıkladı.
kaynak:fanatik
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2008 saat 19:18
Ömer Çatkıç Antalyaspor ile 1 yıllık sözleşme imzaladı bugün.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2008 saat 20:14

Antalyaspor Ömer'i kaptı

Antalyaspor, geçen sezon Gaziantepspor'dan oynayan kaleci Ömer Çatkıç'ı transfer etti. Antalyaspor Kulübü Başkanlığı'na seçilen Hasan Yıldırım Akıncıoğlu, yönetim kurulu üyeleri
ve kaleci Ömer Çatkıç ile düzenlediği basın toplantısında, deneyimli kalecinin transferinin gerçekleştirildiğini açıkladı.

Kaleci Ömer'in kırmızı-beyazlı takıma güç katacağını dile getiren Akıncıoğlu, ''Yeni yönetim olarak ilk transferi Ömer ile yaptık.

İyiniyetli bir mutabakat sağladık'' dedi.
Kaleci Ömer Çatkıç da bonservisiyle birlikte Antalyaspor'a geldiğini ve 1 yıllık sözleşmey

imza attığını belirterek, ''Antalyaspor'un başarısı için çalışacağım. Böyle bir takıma transfer

olmanın mutluluğunun taşıyorum'' diye konuştu.

sporx.com

ben Ömeri biz alırız diye bekliyodum...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2008 saat 21:33
İvesadan sonra Ömeri almayı beklemek biraz uçukluk olurdu zaten.Ferhatı bile yedek bırakmamak için yollayan yönetim ömeri alıp yedek mi bekletsin
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2008 saat 00:40
Antalyaspor‚ geçen sezon Gaziantepspor´dan oynayan kaleci Ömer Çatkıç´ı transfer etti.

Antalyaspor Kulübü Başkanlığı´na seçilen Hasan Yıldırım Akıncıoğlu‚ yönetim kurulu üyeleri ve kaleci Ömer Çatkıç ile düzenlediği basın toplantısında‚ deneyimli kalecinin transferinin gerçekleştirildiğini açıkladı.

Kaleci Ömer´in kırmızı-beyazlı takıma güç katacağını dile getiren Akıncıoğlu‚ ´´Yeni yönetim olarak ilk transferi Ömer ile yaptık. İyiniyetli bir mutabakat sağladık´´ dedi.

Kaleci Ömer Çatkıç da bonservisiyle birlikte Antalyaspor´a geldiğini ve 1 yıllık sözleşmeye imza attığını belirterek‚ ´´Antalyaspor´un başarısı için çalışacağım. Böyle bir takıma transfer olmanın mutluluğunun taşıyorum´´ diye konuştu.

-KARAMAN‚ YENİ YÖNETİMLE BİRARAYA GELDİ-

Basın toplantısının ardından Antalyaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman da yeni yönetimle ilk kez biraraya geldi.

Antalyaspor Kulübü Başkanı Hasan Yıldırım Akıncıoğlu‚ Hikmet Karaman´ın Türk futbolu için çok önemli bir spor adamı olduğunu belirterek‚ bu sezon ve bundan sonraki sezonlarda Karaman ile çalışmayı hedeflediklerini söyledi.

Teknik direktör Hikmet Karaman da yeni yönetime başarılar dileyerek‚ Turkcell Süper Lig´in yeni takımı Antalyaspor´un başarısı için hep birlikte çalışacaklarını anlattı.

Büyük umutlarla geldiği Antalyaspor´da‚ görev yaptığı 7 haftalık süreçte istedikleri başarıyı elde edemediklerini‚ ancak bundan sonraki süreçte çok iyi bir takım ortaya koyacaklarını dile getiren Karaman‚ Antalyaspor´un son 2 sezonunu da iyi değerlendirerek eksikliklerini gidermeyi amaçladığını kaydetti.

Antalyaspor´un altyapısında oynayan genç sporcuları keşfederek takıma adapte etmek istediğini dile getiren Karaman‚ ´´Tüm Antalyalılar´ın gönlü rahat olsun. İyi bir takım ortaya çıkarıp‚ Antalyaspor´u layık olduğu yere getireceğiz´´ dedi.

Karaman‚ ekonomik de davranarak yabancı oyuncu transferi gerçekleştirmeyi amaçladıklarını ve sporcu arayışlarının sürdüğünü sözlerine ekledi.

Antalyaspor Kulübü Başkanı Akıncıoğlu‚ toplantının sonunda‚ kulübün kuruluşunun 42. yıldönümünü kutladıklarını belirterek‚ ´´Kuruluşundan itibaren bu camia için çalışmış olan herkesi takdirle anıyor ve daha iyilere layık olan bir Antalyaspor yaratmak için çalışıyoruz´´ diye konuştu.
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
nevo07 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: antalya
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2008 saat 17:16

Antalyaspor Kaleci Ömer Catkıcla dun sözlesme imzaladı.Ömer transferi benim adıma pek de sevindirici değil nedense bana güven vermiyor yasıda bayağı ilerlemiş insallah faydalı olur.

Antalyaspor A.Ş. Transfer Komitesi göreve geldikten sonraki ilk transferini gerçekleştirdi. Antalyasporumuz, geçtiğimiz sezon Gaziantep Spor’da görev yapan kaleci Ömer Çatkıç ile bir yıllık mukavele imzaladı. Bonservisi elinde olarak Kırmızı-Beyazlı renklere bağlanan Kaleci Ömer’in imza törenine Başkan Hasan Y. Akıncıoğlu ile birlikte Transfer Komitesi’nde görev alan Tahsin Aksoy, Şefik Öz, Sabri Ünver, Erol Taşkoparan katıldı.

Çok sayıda basın mensubunun katıldığı törende konuşma yapan Başkan Akıncıoğlu, “Türkiye Ömer’i yakından tanıyor. Kendisine Antalyaspor’a güvenerek geldiği için teşekkür ediyoruz. Hızlı mutabakat sağlayarak bir yıllık mukavelemizi imzaladık” diye konuştu. Başkan’ın ardından söz alan Kaleci Ömer Çatkıç da basın mensuplarına Antalyaspor’a geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi. Ömer, “Antalyaspor büyük bir camia. Buraya geldiğim için son derece mutluyum. İnşallah sezona iyi bir başlangıç yaparak Süper Lig’de büyük başarılara hep birlikte imza atacağız” dedi.

Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2008 saat 17:21
ehehe ömer eskiden bizim evin karşısındaki apartmanda oturuodu xD inş başarılı olur antalya sporda ^^
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2008 saat 17:39
ömerin ahı gitmiş vahı kalmış....antalya için iyi olmamış.....
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2008 saat 17:40
Bende ömerin antalya için iyi olmadığını düşünüyorum...Genede hayırlı olsun
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör