eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Antalyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nevo07 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: antalya
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 19:16

Su ana kadar yaptığımız iki transfer Diyarbakırspordan Abdullah ve G. antepspordan Volkan Arslan oldu.Köln de kiralık oynayan Souza geri döndü diğer yabancı olan Polonyalı Straka da geri döndü. Aytekin  Cenk  Mahmut Serkan Rencber
Metin , Ufuk Ates, Hasan Uğurla yollar ayrıldı.28 Haziranda Genel kurul var baskanlık için Sabri Ünver ve Gültekin Gencerin ismi geciyor .28 Hazirandan sonra yeni yönetim belli oldukdan sonra transferler ve izlenen polıtıka daha belli olacak Antalyaspor düseceğine Belediye klüpleri olan Ankaraspor vede İstanbul BelediyeSporun düsmesini yeğlerim umarım gecen seneki kırgınlıklar tatsız olaylar bu sene yasanmaz .Eskisehirspora basarılar..
Bu şehirde ask 7 harflidr
A N T A L Y A
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 20:31
             Bizim gibi  şehir takımlarının bu ligde temsil edilmesi lazım.Seyircisiz belediye takımları olacağına 10 saatlik yoldan gelip , takımını destekliyen taraftarı olan Antalya'yı tercih ederim.Sırf aradaki husumetten dolayı doğru mantığı reddetmek , beyinlerin örümceklenmesinden ötürüdür.Antalya , Kocaeli ve biz aşağıdan geldik ama maddi anlamda rahat değiliz.Üçümüz içinde yapılan bu transferlerle maya tutup , ligde kalırsak ne ala.Yoksa edilinecek borçlarla düşeceğimiz 1.ligde bile seneye tutunamayız.
              Antalya transferlerde fazla geç kalmazsa sorun yaşamaz gibi.Bu sene eğer Ankaraspor ve İst.B.B'yi hülle yapmazlarsa ; düşecekler gibi.Bence sıkıntı yaşayan G.antep ve Denizli de düşmemeye oynar.
             Bu arada hiçbir şeyi değiştirmeyecekte olsa 10-15 tane itin attığı taşlarla kırılan camlardan ötürü o soğukta yolculuk yapma zorunda kalan Antalyalı arkadaşlarımdan kendi adıma onları engelleyenediğim için özür dilerim.(Geç oldu ama....)
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
nevo07 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 21:32
ben bu site de yazmayı düsünmüyordum sırf 10 tane mesaj var ve hepsinde de Antalyasporu asağılar biçimde mesajlar var dikkat ettiysen ben ve benim gibi renkdaslarımda bunları gördukce sınırlenıyor ve antipatisi daha da coğalıyor.Dikkat edersen mesajım da da kırıcı rencıde edıcı hiç bir sey bulunmamaktadır.Benim yasım 34 ve de hemen hemen 15 senedir elimden geldiğince deplasmanlara giderim sanal alem dediğimiz sey cıktıkdan sonra maalesef  değişik tarzda tribunculer cıktı bu mactan önce hem Eskısehirspor taraftarını hem Antalyaspor taraftarını gerdi burda ANTALYASPOR DA  haksız buyuk harflerle altını cıze cıze yazıyorum haksız Eskısehire bilenerek geldi vede ınternette yasananlardan dolayı olay cıkmaması kacınılmazdı.Ben asla sızı kendımle kıyaslamadım her takımın her sehırın kendıne göre potansıyelı vardır gecmısı vardır ve de onu kullanır bırde o sehırın sosyo ekonomık kulturel değerlerı ve aldığı göc vardır bugun Antalyada Antalyalılar bırbırını görduğu zaman kırk senelık dost gıbı bırbırıne sarılıyor sehır de Karadenizlisinden tut Doğu ve Güney doğu anadolu vatandaslarımızdan tut Eskısehırlısıne Sivaslısına dek bir sürü ınsan yasıyor ama Eskısehir daha sade bir kentımız ve kültürünu hala yasıyor karma bir sehir değil bu doğrultularda 3 lıgde onca sene kalmasına rağmen hala taraftarının var olmasıda Eskısehırlılık bılıncınden kaynaklanıyor yanı sehirini sahiplenmesınden kaynaklanıyor her fırsatta ben kendı adıma değişik platformlarda bunu anlatıp Antalyanın genel özellığının bu olduğunu anlatmama rağmen anlamayan ınsanlar hala oluyor ben kendımı senınle asla kıyaslamadım sadece taraftarı olan deplasman yapan 1 tek kısıde olsa o benım gözumde değerlıdır.Ama bu forumda baska takımları asağılar sekılde seyler duymak benı rahatsız edıyor ve bu bence Eskısehirsporun buyukluğune leke getırıyor ımajını zedelıyor tepkımı sade bir dille vermek ıstedım.Yanlısım varsa affola...

Saygılar...
Bu şehirde ask 7 harflidr
A N T A L Y A
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 12:42
        Bizim büyüklüğümüzün taraftar açısından olanı geçmişte kaldı ne yazık ki ! Özeleştirimizi başka konularda da sürekli yapıyoruz ama insanların bizim yaptığımız doğrudur egosundan ötürü , bir adım öteye gidemiyoruz.İnsanların yaşları ilerledikçe kemale eriyor ama gençlerimizi aydınlatamıyoruz.Başka takımları aşağılama konusunda da haklısınız.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 12:53

antalyaspora başarılar dilerim

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
esroot Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan Cantaş
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 16:24
Alıntı yapılan nevo07

bu doğrultularda 3 lıgde onca sene kalmasına rağmen hala taraftarının var olmasıda Eskısehırlılık bılıncınden kaynaklanıyor yanı sehirini sahiplenmesınden kaynaklanıyor her fırsatta ben kendı adıma değişik platformlarda bunu anlatıp Antalyanın genel özellığının bu olduğunu anlatmama rağmen anlamayan ınsanlar hala oluyor ben kendımı senınle asla kıyaslamadım

Saygılar...

Dostum teşekkür ederim. Ancak birşeyi lütfen hatırlatmadan geçemeyeceğim. Biz 3.ligde sadece 1 yıl kaldık. Onca yıl değli...Wink
Kalsada son nefes yinede Es-ES
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2008 saat 10:16
Antalyaspor kalecisini buldu
Süper Lig’in yeni takımlarından Antalyaspor, kalecisini buldu. Güney ekibi, uzun süredir görüştüğü Wolfsburg’un kalecisi Simon Jentzsch ile prensip anlaşmasına vardı. 32 yaşındaki tecrübeli eldivenin önümüzdeki günlerde 3 yıllık sözleşmeye imza atacağı öğrenildi.
kaynak:fanatik
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2008 saat 11:06
antalyasporda yönetim belli değil. biraz geç kaldılar gibi geliyor bana . pek bi transfer de yok. volkan arslanın iyi performans göstereceğini zannetmiyorum.düşmeye aday takımlardan biri antalya diğeri de denizlispor
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2008 saat 11:45
Alıntı yapılan meliheses

antalyasporda yönetim belli değil. biraz geç kaldılar gibi geliyor bana . pek bi transfer de yok. volkan arslanın iyi performans göstereceğini zannetmiyorum.düşmeye aday takımlardan biri antalya diğeri de denizlispor

aynı düşüncedeyim
Yukarı
nevo07 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2008 saat 19:20
Kırmızı-beyazlı ekibimizde kongre sonrasına bırakılan kaleci Simon Jentzsch ile anlaşıldığı öğrenildi. Tecrübeli kalecinin kulübü ile kiralık olarak anlaşıldığı belirtilirken Antalyaspor’un Wolfsburg kulübüne 300 Bin Avro vereceği iddia edildi.

1 yıllığına anlaşılan 32 yaşındaki Simon Jentzsch’a ise 600 bin avro ödeneceği öne sürüldü.

Tecrübeli kaleci ile önümüzdeki hafta içerisinde resmi imzaların atılması bekleniyor. Ayrıca gecen sene iki yabancı hakkı olması nedenı ile   Köln klubune gönderilen Köln de oynayan Souza ve Bank Asyada kontejan yetersizliği nedeniyle ülkesinde kiralık öynayan Straka da geri cağırıldı bu iki futbolcu hakkındakı kararı Hikmet Karaman verecek

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır