eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulübe Üyelik

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 38394041>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
Online Durum: Offline
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2016 saat 13:51

Bal ligi takımı kulüpleri için destek olanları bu şekilde paylaşıyor. 10.000 üye arıyorlar maddi kaynağa ihtiyacı olan bizim takımımızda daha iyisini yapabilir.

Yukarı
esyagızes Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esyagızes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2016 saat 14:35
çok yazdık çizdik. genel mantık küçük olsun benim olsun anlayışı hakim eskişehirspor kongre üyelerinde-yada yönetmeye talip egemenlerin anlayışı-sonuç olarak kesinlikle hiçbirşey yapılamaz.
Yukarı
techal Liste gör
Deneyimli Yazar

Hasan
Yer: Ankara
  Alıntı techal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2016 saat 19:31
Şu 3500 TL karşılığı üyelik konusunun hukuki alt yapısı, süreci ve detaylarının açıklanması lazım.

Ben üye olmayı düşünüyorum ancak bunların en kısa zamanda açıklanması gerek.
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2016 saat 21:00
şeffaflık nedir?
herhangi bir anda Tüzük denilen herşeyin açıklaması bulunan gereklilik Resmi sitenden kaldırılıyorsa sorum cevapsızdır.
hurraaacılığın önünün açılması çabasıdır.ha bu gereksiz ve uyanıkça hareketlerin karşılığı yoktur.bu Ülkede Bilgilendirilme Kanunu vardır.Valilik Makamı'na verirsin bir dilekçe sonuçta alırsın TÜZÜK'ü.
işte orada yazıyor ne nedir diye?ha delme çabaları varsa hayra alamet değildir.
şahsen isterim 3.500 TL yatıracak kişilerin çok olmasını.hatta boy boy resimlerinin yayınlanmasını.ama uyarayım sonu parlak değildir bu projenin.

Yukarı
mecekes Liste gör
Yazar

ali boydağ
Yer: ankara
  Alıntı mecekes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2016 saat 12:10
Alıntı yapılan kartES

şeffaflık nedir?
herhangi bir anda Tüzük denilen herşeyin açıklaması bulunan gereklilik Resmi sitenden kaldırılıyorsa sorum cevapsızdır.
......................
ama uyarayım sonu parlak değildir bu projenin.

Benim aklıma da neler geliyor ama açıklayamıyoruz.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2016 saat 12:28
Şeffaflık uzmanı Mesut Hoşcan a danışmalıyız? Şeffaflık onun ilkesi ve tüm Eskişehir Mesut Bey in ne kadar ilkeli olduğunu yönetimde olduğu sürece gördü.
Yukarı
eseslimurat Liste gör
Yazar

Murat Sağlamer
  Alıntı eseslimurat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2016 saat 12:34
Hoşcan yönetimi sırasında resmi sitedeki iletişim adresine tam 11 mail attım kulüp üyeliği için,
Ünal yönetimi sırasında da 4 kez mail attım.

Lütfedip olumlu veya olumsuz cevap bile dönmediler.

Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2016 saat 15:36
Ben Halil Ünal'ın görevdeyken son aldığı üyelerdenim, 1 hafta sonra Mesut Hoşcan seçildi, 1 ay sonra beni giriş aidatını yatırdığım ancak yıllık aidatı da 30 gün içinde yatırmadığım için attılar, daha sonra Hoşcan yönetimindeyken 1000+240TL ile yeniden başvurdum, uzun uğraşlar sonucu tekrar üye oldum. Yapacağınız tek şey prosedürü uygulamak, Dilekçe ile belirtilen referansların imzaları ile kayıtlı olarak formu kulübe iletmeniz, (evrak kayıt nosu yada havale, yada iadeli taahhütlü) yani sicil kuruluna bir şekilde resmi olarak girmeli. Tüzüğe göre 30 gün (bunu değiştirmiş olabilirler bakmaklazım) içinde size olumlu veya olumsuz cevap vermek zorundalar. Bunu yapmazlarsa valiliğin altında dernekler masası var buraya şikayette bulunabilirsiniz. (Bildiğiniz gibi üyelik için gerekli şartlar var tüzükte, yıllık kota, şahsi sabıka vs vs gibi) Başarılar dilerim. Ayrıca 3500 TL bağış yapan kulübe üye olabilir durumu biraz sakıncalı, ya adam başka kulübede üye ise ? Tüzüğede böyle birşey eklemek gerekir. Tc den sorgu yapıldığında hangi derneğe üye olduğu vs çıkıyor. Dernekler masasında.
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2016 saat 15:41
Ayrıca başvuruda giriş parasını da yatırdığınıza dair dekont sunarsanız, başvuru Red di biraz daha zorlaşır.
Yukarı
halilsezer Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil SezeR
Yer: Turkey
  Alıntı halilsezer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2017 saat 11:10
Kulüp üyesi arkadaşlara sormak istediğim bir şey var.
mali genel kurul ve 24 ünde yapılacak genel kurul için, üyelere atılan bir sms var mı? sms geliyordu önceden bana, artık gelmiyor.
Siz ağır takılan hafif insanlarsınız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 38394041>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır