eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulübe Üyelik

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESmih Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ESmih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2015 saat 00:28
Üye sayımız bu kadar az oldukça Eskişehirspor, reklam ve rant kapısı haline gelmeye devam edecektir. Bunun en somut örneğini şu günlerde hep beraber görmekteyiz. Taraftar olarak bu konuyu en az transferler kadar hatta transferden de fazla önemsememiz gerektiğini düşünüyorum.

Kulübe üyelik konusunda kamuoyu oluşturulmalı ve üyeliklerin daha mantıklı ücretlere ve daha az bürokrasi gerektirecek şekle sokulması için baskı kurmalıyız.bu konuda öncelikle gerek tribünün önde gelen isimlerine, gerek yerel medyaya ve sosyal medyada ki sayfa ve grub yöneticilerine büyük iş düşüyor. Bu taraftarın bir kıvılcım gördüğünde ne büyük işler başardığını hepimiz biliyoruz.
SEN BEN YOK ESKİŞEHİRSPOR VAR!

YAŞASIN "YENİ ESKİŞEHİR ATATÜRK STADYUMU"
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2015 saat 09:55
Kulube üyeliklerin makul sartlara getrilmesi gerekiyor ki düğün aalonunda değil ,kapalı spor salonlarında kongrelerimiz olsun ... Anadolu yıldızı Eskişehirspor'un 600-700 kişi ile kongre yapması üzüntü verici...
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
halilsezer Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil SezeR
Yer: Turkey
  Alıntı halilsezer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2015 saat 12:46
1 senesi dolmadığı için oy kullanamayan birçok üye var. biri de benim. toplam üye sayısının açıklanmasını talep ediyorum. bence 1 senesi dolmayanlar aidatını ödemeyenler vs. toplam 1500 e yakındır üye sayımız...
Siz ağır takılan hafif insanlarsınız...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2015 saat 14:34
Alıntı yapılan halilsezer

1 senesi dolmadığı için oy kullanamayan birçok üye var. biri de benim. toplam üye sayısının açıklanmasını talep ediyorum. bence 1 senesi dolmayanlar aidatını ödemeyenler vs. toplam 1500 e yakındır üye sayımız...
Yaklaşık 1100 üye var şu an. Bir dahaki kongreye kadar tüm kontenjan kadar başvuran olursa 1600 üye civarı olur.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
1965es Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
  Alıntı 1965es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2015 saat 18:24
kulube üyeliğim onaylandı 1240 tl ödememide yaptım...

doğru olanın doğru adamın sonuna kadar yanındayım

üye sayımızın dahada artması temennilerimle hayırlı olsun
İlk NefES Son NefES
Yukarı
aliESES26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali YELTEN
Yer: ESKISEHIR
  Alıntı aliESES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2015 saat 19:27
kardeşim tanışalım ve örgütlenelim lütfen
Yukarı
aliESES26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali YELTEN
Yer: ESKISEHIR
  Alıntı aliESES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2015 saat 19:50
Facebookta bir grup kurmak istiyorum.ESES Kongre Üyeleri olarak
oraya üye olursanız çok daha iyi olacak
Yukarı
eaytures Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı eaytures Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2015 saat 07:33
son seçimde 600-700 olan üye sayısının yanında hatırladığım kadarı ile 800 tanede 1 yılı doldurmayan üye vardı. Yeni seçimde 1500+ oy kullanılabilecek sanırım
Suskunluğum Asaletimdendir Her Lafa Verecek Cevabım Var Lakin Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Söyleyene Bakarım Adammı Diye !
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 08:39
Olası bir seçimde oy kullanmak isteyen renkdaşlarım

üyelik aidatları için son iki gün
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 09:46
5 lira para toplanacağına önce;
kulübün bazılarının çiftliği olmasının önüne geçilmesi ve
son seçimde görüldüğü üzere satılmış oylarla başkan olmanın önüne geçilebilmesi için,
daha güçlü bir Eskişehirspor için;

Üyeliğin önündeki tüm engel ve kısıtlamalar kaldırılmalıdır.

Rakiplerimiz 1 Milyon üye hedefi koyarken 300-500 kişi ile seçime gitmek bize yakışmıyor.
Üye sayımızın önündeki % 15 barajı vb. tüm sınırlamalar kalkmalı.
Üye sayımız şu an en az 50 bin olmalı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır