eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulübe Üyelik

Cevapla Cevapla Sayfa  123 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Online Durum: Offline
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Kulübe Üyelik
    Tarih: 20/May/2008 saat 21:14
 Efsane Eskişehirsporumuzun büyük taraftarı.

12 yıl aradan sonra el birliğiyle  bütün zorlukların üstesinden gelerek süper lige büyük bir coşkuyla merhaba dedik.Bütün varlığımızla inandığımız bu şampiyonluğu doyasıya kutlamak bizim en doğal  hakkımızdır.Eskişehirsporumuzun ikinci lig batağından kurtularak süper ligde mücadele edecek olmasıda bizim için bir övünç kaynağı olmuştur.
  Ancak hepimizin bildiği gibi süper ligde tutunmak  oldukça zordur.Önceki yıllardada maddi ve manevi  büyük emekler harcayarak çıktığımız bu ligden ertesi sene düşmüştük.Her ne kadar naklen yayın gelirleri başta olmak üzere kulüplerin gelirleri artsada ,başta futbolcu fiyatları olmak üzere kulüplerin giderleride aynı orantıda  artmıştır.
    Kulübümüzün gelirleri ise bu giderleri karşılayacak seviyede değildir ve  bütün yük yönetimin üzerindedir.Malesef sn.başkanın açıkladığı gibi kulübe destekte yoktur.Sorunlara köklü çözümler bulunmadan süper ligde tutunmanın çok zor olduğu bir gerçektir.
    Fikir ve düşüncelerinizle kulüp yönetiminde söz sahibi olmak ve  ödediğiniz küçük rakamlarla kulübe bir soluk aldırmak  istermisiniz.On binlerce üyenin desteğiyle bu camianın önüne kimse geçemez.İmkanı olan arkadaşlarımızın üyelik konusunu yeniden gözden geçirmelerinin ve yönetimin elinden tutmalarının camiamız adına çok faydalı olacağını düşünüyorum.
   Her şey büyük ESES için.
kalender
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 21:32
Durmuş Abi, bu söylediklerinin gerçekleşmesi için öncelikle yönetimin üyelikler konusunda daha organize ve ne yaptığını bilen bir kimliğe bürünmesi gerekiyor. Üyeliği kredi kartlarına taksitlendirerek başlayabilirler mesela.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 21:48
Alıntı yapılan Koray

Durmuş Abi, bu söylediklerinin gerçekleşmesi için öncelikle yönetimin üyelikler konusunda daha organize ve ne yaptığını bilen bir kimliğe bürünmesi gerekiyor. Üyeliği kredi kartlarına taksitlendirerek başlayabilirler mesela.

En kısa zamanda üyelik konusunda çalışmaların yoğunlaşması ve gerçekleşmesi gerekiyor.
Üye olunurken zorluk ve bürokrasi değil,kolaylık ve şeffaflık bekliyoruz
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 22:05
bu konuda aylarca hatta yıllarca yazdık çizdik sayfaları doldurduk hatta birara sonuç alır gibi olmuştuk basında kulüp üyeliklerinin kredi kartlarıylada olacağı duyulur oldu ama sonra ne olduysa yine süper lig mücadelesinin hızıyla geçirdiğimiz garip sezonun öne geçen krizlerle dolu gündem maddeleriyle bu konuda arada kaynadı gitti.işte yine yönetimin elinde bence 2-3 trilyonluk bir fırsat duruyor.bu şampiyonluk havası ve gazıda kaçırılmaması gereken büyük bir fırsat ama şimdide önümüzde kongre olayı var.kongre sonunda göreve geleceklere bir kez daha hatırlatırız biz yine elimizden geldiğince,dilimiz döndüğünce yarım aklımızla görüşlerimizi belirteceğiz.ferman yine padişahımızın yani başkanımız ve yönetimimizin elinde olacak.elbette büyüklerimiz bizden daha iyi bileceklerdir.
Yukarı
yemre Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
  Alıntı yemre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 22:12
fikirleriniz çok güzel, ortak amaç kulübe maddi anlamda fayda sağlamak, benim önerimse üyelik vs. olaylarla uğraşmak istemeyenler de olabilir, madem kulübe faydamız olacak sivassporun yaptığını yapalım. mesaj atılsın ve külüp kazansın. bence en kolay yol.. eskişehirli olan ama futbolla alakası olmayan insanların bile faydası olabilir bu şekilde...
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 01:26
Aylık 5-10 liradan hallice bir gelir olabilir. Bunun karşılığında klüp de gerek ürünlerinde gerekse biletlerde ya da başka bir türlü bir kıyak yapabilir. Gerekirse Sivas'ınki gibi mesaj da atarız ama bu kadar kalıcı bi uygulama olmaz.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 00:41

site yönetimi bir başlık altında toplamak isterse konu açabilir

site yönetiminden özür dileyerek büuük harfle yazdım bi başlıkta bu konu için açmayım aynı çatı altında toplayım diye klübe üyelik cok güzel bişey ama üye alımı yok diye biliyoruz. türkiyedeki klüplerimiz dernekler yasasına göre yönetiliyor. ve buda bunla beraber bazı sorunları beraberinde getiriyor. 

ligede ve dünyada başarı gelebilmesi için ekonomik olarak güçlü olmak gerekli. futbol sadece bir spor değil. hani futbol bir endüstri diyorlar ya artık bu gerçek hergeçen gün du yüzüne cıkmaya başladı. dünyadan örnek verirsen daha dün akşan 2 dünya devi chelsi ve manchestir. ikiside şampiyonlar ligi finalisti. 2 side patron takımı acaba bir tesadüfmü yoksa uzucu bucağı belli olmayan bir maddi kaynakmı manchester ın suanki toplam futrbolcu değeri 350 mly paunt chelsinin 420 mly paunt. artık özellikle ingiltere olmak üzre bütün dünyada klüpler kişiler veya firmalar tarafından satın alınıyor. klübün adı arması renkleri değişmeden. 

ülkemizdede fb eski yöneticisi sadettin saran almanyada böyle bir girişimde bulıunmuştu. sonuclanmadı sanırım ama arayış içerside olduğu kesin. ülkemizden bir örnek daha ANTALYASPOR yanlış duymadıysam bir rus iş adamı tarafında alınacakmış satım gerçekleşmek üzre. önümüzdeki sene antalya sınırsız bir transfer politikasıyla senenin transfer rekorunu kırar zamanında bunu siirt jetpada yapmıştı jet fadıl. hem külübün önüne şirket ismi koymu hermde kaçakcının biri cıkmıştı. bu kötü bir örnek ama o sene siirt ne flaş transferlere imza atmıştı. ama temel sağlam değildi klüp bilinçsiz ve sahipsizdi. bide güzel bir örnek manchester amerikalı biri aldı ilk baş taraftarların bazıları karşı çıktı. ama sonraları başarılarına sevindiler. klübün ne adı ne rengi ne arması nede taraftarı değişti. kii öyle büyük bir güç olduki realmadrid in ronaldo için verdiği 125 mily dolara bile sırt çevirdiler. cünkü ihtiyaçı yok. 

demem su ki futbolda ister kabullenin ister kabullenmeyin özelleştirme devri başlamıştır. bu özelleştirme klüpler arasında büyük uçurumlar yaratmıştır. ve bununla başacıkabilmemin tek yolu aynı yolu hiç vakit kaybetmeden takip etmek. fbde kağıt üzerinde yönetimi var ama asker kaçağı aziz klüp patronundan farkı habire kendi klübü gibi bara akıtıyor. sonuç ortada stat belli gelen futbolcu belli. taraftarda memnun toz kondurmuyor. eee bi laf var parayı veren düdüğü calar diye PARA GÜÇTÜR GÜÇLÜ OLAN KAZANIR. eğer antalya satılırsa ben antalyada sampiyonluk gibi bir süpriz bekiliyorum.

zamanında eskişehirsporumda tam olmasada buna yakındı kurulduğunun ilk yıllarında kılınçoğlu ailesi sınırsız maddi destek vermiş ve takım daha kaliteli bir hal alıp bizanslılara kafa tutmuştuk. o zaman oydu şimdilerde özelleştirme yoksa klüpler bu şekilde başkanlık yönetim kurulu şekliyle nereye kadar ayakta durabilir. 

ben şahsi düşüncem klüplerin adının önüne veya arkasına bir isim gelmeden rengi değişip ilave yapılmadan armasına ellenmeden özelleşmesi taraftarıyım. ÖRNEK:CHELSİ ve MANCHESTER gibi. 

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 15:54
Anlasilan bazi forum üyelerinin bilgilerini tazelemek gerekiyor bildigim kadariyle Klübe üyelik aidati zaten kredi kartiyle taksitlemek mümkün.

DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
wolfalone37 Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı wolfalone37 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 17:04
kardeş artık süper ligdeyiz kimse kandırmasın 240 ytl kombine satışı olursa zaten taraftar onu küfür ederek veya merdiven boşluklarına oturarak ceza olarak ödetiyor...hadi Türkçe konuşalım 500 ytl ve cezalar falan anca karşılar iyi oyuncu almamızı ...şu anda süper ligde oynayabilecek kapasitede eskişehirsporda ...kiralık ferhat ve sanki eskişehir doğumlu olan serdar var(başka varsa lütfen yazın) takımda ..ve mutlaka yeni 15 oyuncu transfer etmemiz gerekecek ..buda 5-10  ytl satılacak kombine yada bilete olur derseniz tamam bede sustum özür dileyerek.ben tekrar düşmek istemiyorum uşak ünye çarşamba......gibi vırt zırt takımların ligine.ben 25 sene önceki gibi bejeke gese febe tese maçlarına bilet almak için 2 gün önceden yatmak istiyorum atatürk stadında
wolfalone38
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 17:24
Alıntı yapılan gündüzlerli26

Anlasilan bazi forum üyelerinin bilgilerini tazelemek gerekiyor bildigim kadariyle Klübe üyelik aidati zaten kredi kartiyle taksitlemek mümkün.

bu konu gündeme geldi ama uygulama hala başlamadı sanırım.yoksa benmi yanılıyorum.eğer uygulama başladıysa hangi koşullarda hangi kartlarla yapılıyor.esesle ilgili gelişmeleri yakından takip eden biri olarak benim bile bu uygulamadan haberim yok.bu yolla kulübe üye olan varmı,eğer böyle bir yol açıldıysa bu birtakım özendirici kampanyalarla olmalı üye sayısı binleri bulmalı elde post makinalarıyla tüm fabrika,kamu kurumları esnaf dolaşılmalıki bu bir işe yarasın.ama sanırım bu yönde yönetimden açıklamalar gelmesine rağmen kredi kartına taksitle üye olana hiç rast gelmedim.benim fikrim henüz uygulamanın başlamadığı yolunda.acaba bu yolla kulübe üye olan varmı varsa bizde gerekeni yapalım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır