eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

B.K.Ş | 3. Tekne Gezisi (Şampiyonluk Kutlaması)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 25262728>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Online Durum: Offline
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 00:10
Alıntı yapılan HSNYZR_26

Tatarinho mesaj yazamadı, demek ki hala ayılamadı LOL

Smile

Boğaz tekne turu olan gün,
Eskişehirde de Tepreş şenliği vardı.
Bu sene Tepreş yerine boğazda eğlendik,
seneye BKŞ lileri Karakaya köyüne bekliyoruz.

LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
cagdas_sut_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Çağdaş
Yer: Turkey
  Alıntı cagdas_sut_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 02:05
Alıntı yapılan HSNYZR_26

Tatarinho bugün oldu mesaj yazamadı, demek ki hala ayılamadı LOL
Bizim Çağdaş'ı da tekne aldı gitti, hala haber yok. Çağdaş'ı bilen ya da gören var mı? Tongue

hasan abim bende bugün gelebildim ewe LOL tatarinhoyla beraber en son haydarpaşada bira içiyorduk ama ondan beri bende haber alamadım kendisindenSmile
ANADOLU YILDIZI GERİ DÖNÜYOR... KIRMIZI ŞİMŞEKLER...
Yukarı
pop corn Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih ÇAVDAR
  Alıntı pop corn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 08:28
http://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?tarih=11.06.2008&Newsid=183405&Categoryid=5

ES ES’ler boğazı inletti
Boğazın Kırmızı Şimşekleri, play-off’la gelen başarıyı boğazın her iki yakasında tekne turu yaparak kutladı

12 yıl aradan sonra Turkcell Süper Lig’e çıkan Eskişehirspor’un İstanbul’daki taraftar oluşumu Boğazın Kırmızı Şimşekleri, play-off’la gelen başarıyı boğazın her iki yakasında tekne turu yaparak kutladı. 200’ü aşkın taraftarın katıldığı, coşkulu görüntülere sahne olan kutlamada kırmızı şimşekler, 3 Haziran’da kulüp başkanlığına seçilen Halil Ünal’ın listesinde yönetim kuruluna giren Başkent Fenerbahçeliler Derneği İkinci Başkanı Gültekin Güvensoy’u istifaya davet etti.
slogan bulamadım.
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 08:42
Alper URUŞ kardeşim teşekkür.... VATAN teşekkürler.... Ve elbette İYİ Kİ VARSIN BKŞ....
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 08:48
ENGİN BAYRI - SAKARYA GAZETESİ

Boğazın Kırmızı Şimşekleri’nin tepkisi

Eskişehirspor'da yönetim kurulu üyelerinin Eskişehirspor dışında bir takım tutup tutmadığı taraftar arasında hep tartışılmış ve başka takımları tutanlar eleştiri oklarına hedef olmuştur.
Nebi Hatipoğlu döneminde bir yönetim kurulu üyesi olan Gültekin Güvensoy taraftar tepkisi üzerine yönetimden istifa etmek zorunda kalmış ve sonrasında bu olay unutulmuştu.
Ancak iki yıl sonra aynı isim bu defa Halil Ünal'ın yönetim kurulundaki listesindeydi.
Daha sonra Güvensoy Eskişehirspor'un federasyonla ilişkilerini yürütecek olan TFF Temsilciliği görevine getirildi.
Taraftar, özellikle de Boğazın Kırmızı Şimşeklerinin tepkisi var bu duruma.
Taraftara göre; "Gültekin Güvensoy Başkent Fenerbahçeliler Derneği 2. başkanlığı görevini üstlenmiş. Bundan önceki yönetimde tepkiler artınca görevinden ayrılmıştı. Bu defa aynı isim Halil Ünal yönetim kurulu listesinde de yer alıyor. Bu Eskişehirspor'un üstlendiği misyona aykırı."
BŞK'dan Selahattin Erdoğan, "FB'li olduğu tescillenen Gültekin Güvensoy'un istifa etmesi yönünde taraftarımızın yoğun bir talebi bulunmaktadır. halkın sesi olduğuna inandığımız gazetenizin taraftarın bu haklı tepkilerine duyarsız kalmayacağı umuyoruz" diyor.
BŞK yani Boğazın kırmızı şimşekleri tepkisini Pazar günü boğazdaki tekne turunda açtıkları pankart ile göstermişler.
Eskişehirspor yıllar sonra süper ligde oynayacak.
Eskişehirspor çatısı altında olan herkes, taktığı rozete, kravatının rengine, kullandığı otomobilin plakasına, üye olduğu sportif derneklere dikkat etmesi gerekiyor.

AÇIK TRİBÜN FİYATLARI
Açık tribün kombine bilet fiyatları ile ilgili dünkü köşemizde taraftarın görüşünü yayınlamış ve taraftarların 500 YTL'lik bilet fiyatını çok bulduğunu yazmıştık.
Yönetim kurulu da bir hafta ertelemiş kararı.
Aralarında oylamışlar ama bir sonuca ulaşamamışlar.
Genel eğilim açık tribün fiyatlarının daha aşağı çekilmesi yönünde.
Yönetim sanırım taraftarın sesini dinleyecek.
Açık tribün fiyatı düşürülecek.
Eskişehirspor yönetiminin Atatürk Stadı kale arkalarına tribün yapma çalışmaları var. Söylediklerine göre uzman bir ekip Atatürk Stadında yatıp kalkıyor. Kale arkalarına 3'er 4'er bin kişilik portatif iki tribün yapılacak. Bu tribünler ile birlikte Stat kapasitesi 6-7 bin daha artacak.

Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 08:51
Sonunda haklı tepkimizi basında gördük ya,teşekkürler Selahattin abi,senin sayendeClap
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 09:06
Eskişehirspor bizim için bir SEVDA'dır... Bunu sizde anlayın artık ve bizi rahat bırakın.... Burdan size ekmek çıkmaz... Bu büyük sevda karşısında saygıyla eğilin ve gidin lütfen...

Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 12:29
Alıntı yapılan HSNYZR_26

Tatarinho bugün oldu mesaj yazamadı, demek ki hala ayılamadı LOL
Bizim Çağdaş'ı da tekne aldı gitti, hala haber yok. Çağdaş'ı bilen ya da gören var mı? Tongue

Buradayım,Marmaradan çıktım Şile üzerinden Karasuyu geçerek Adapazarına vardım,Çağdaşla iki bira daha içseydim Kırıma kadar giderdim herhaldeSmile
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 17:12
bugün okulda arkadaşlarla vatan gazetesini okuyorduk bi baktım ' aha ben dedim ' dün çıktık zannetmiştim bugün çıkmışız :)
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2008 saat 17:15
Alıntı yapılan esesim

... Burdan size ekmek çıkmaz...

Hemşerim, onlar ekmek çıkacak kapıyı iyi bilirler.

Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 25262728>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır