eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

B.K.Ş | 3. Tekne Gezisi (Şampiyonluk Kutlaması)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 28>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
orba Liste gör
Yazar

orhan barda
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı orba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 13:05
    Sevgili Erhan;
   düşündüm taşındım kraliçenin gemisinden daha büyük gemi olarak Varyag Uçak gemisi var,birde 350 metre boyunda petrol tankerleri var, bence petrol tankerleri daha uygun güvertesi düz açık alan yalnız bir problem var ,yanıcı madde olduğu için sigara içmek tehlikeli olabilir,uçak gemisininde güvertesi geniş ve düz ama insanda uçmak hissi yaratabilir,seçim sizin ,söyleyin hangisini isterseniz onu getirelim...SmileSmileSmile
Yukarı
Sato26 Liste gör
Deneyimli Yazar

yıldırım
Yer: Cuba
  Alıntı Sato26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 13:31

Bu tekne K A L K A C A K......

Bütün herkes bu teknede olmalı ve yeni bir başlangıç olmalı..Bu sene en iyisini yapmalıyız.

BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...
Yukarı
orba Liste gör
Yazar

orhan barda
  Alıntı orba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 13:52
 Hep beraber olursak birlik beraberliğimizi kimse bozamaz ,
      gelin birlik olalım sevelim sevilelim
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 20:48

Değerli dostlar;

Bu yıl üçüncüsünü yapmayı palnladığımız BKŞ TEKNE GEZİSİ 1 Haziran 2008 Pazar günü yapılacaktır. Saat 16:00’da başlayıp 21:00’de bitmesini planladığımız Tekne Gezimiz bu yıl daha bir anlam kazanmalı diye düşündük ve bu gezimizin “Barış ve Kardeşlik Gezisi” olarak anılmasını istedik.

Tüm camianın bildiği gibi son bir kaç yıldır BKŞ’ye yönelik çeşitli eleştiriler olmuş, bu eleştirilerin sonucundada küskünlükler, kırgınlıklar ve kopmalar olmuştur. Yıllar süren bir ayrılıktan sonra Eskişehirspor’umuzun yeniden layık olduğu lige dönmesi bu dargınlık ve küskünlüklerin bitmesine vesile olsun istedik. İstanbul’da bulunan tüm dostlarımızın bir çatı altında toplanarak güçlerini birleştirmesi ve sevdamızın Süper Lig’de kalıcı olabilmesi için daha verimli bir çalışma dönemi geçirmesi hepimizin temennisidir.

Bu “Barış ve Kardeşlik Gezisi”nin benim için anlamı şu olacaktır. Bu geziye katılan ve daha önce birbirleri ile tartışarak küskünlük yaşayan dostlarımız birbirlerinden özür dilemiş olacaktır. Bu geziye katılmak bir özür dilemek anlamına gelecektir. Bu geziye mazeretsiz olarak katılmayanlar ise, “Hayır  ben kimseden özür dilemem, ben inatla küskünlüğe devam ederim, benim için Eskişehirspor’un Süper Lig’e çıkması dahi küskünlüğümden daha önemli değildir” demiş olacaktır. Mazeret belirten arkadaşlarımız ise, bundan böyle gerek forumlarda gerekse dost meclislerinde bir daha eski konuları gündeme getirmemelidir. Yapılacak olan ilk etkinliğe katılarak özrünü tamamlamalıdır.

Ben Selahattin ERDOĞAN olarak bu geziye katılacağım ve bugüne kadar bilerek ya da bilmeyerek kırmış olduğum arkadaşlarımdan, dostlarımdan özür dilemiş olacağım... Burada oluşturulacak olan listeye isim yazdıran herkes benim bu söylediklerimi tekrar etmiş sayılacaktır.

(Gezi programı hakkında ayrıntılı açıklama yarın yapılacaktır. Gezi’nin tertip edilmesinde emek sarfeden ESYİAD ve sevgili Orhan BARDA ağabeyimize, Selim Demircioğlu ve Cemal Yaşar Tangül’e ve kardeşlik ve barış konusunda önemli bir adım atan sevgili Yıldırım Çelikkanat ile sevgili kardeşim Erhan Kuşçu’ya teşekkür ediyorum)

ALLAH BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZMASIN!

SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 22:00
Bu tekne gezisi ve şampiyonluk B.K.Ş için de yeni bir başlangıç olacak umarım ...

1 - Hüsnü ( Üç gün İstanbulda BKŞ li arayıpta bulamayan adam)
2 - Onur-KKŞ 
3 - Rasputin
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Sato26 Liste gör
Deneyimli Yazar

yıldırım
Yer: Cuba
  Alıntı Sato26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 22:06
Uzun bir zamandır çeşitli sebeplerden dolayı İstanbul'da yaşayan Eskişehirspor'lu dostlar birbirleriyle kopuk yaşamışlardı bu bir gerçek.
Diğer şehirlerde yaşayan dostlar bizlere ''Neden bu ayrılık?'' sorusunu sorduklarında kimsenin tatmin edici bir cevap verebildiğini sanmıyorum.Çünkü kimse bu inatlaşmanın ve ayrılığın sebebini tam olarak bilmiyor.
Artık bırakalım o bunu dedi,şu bunu söyledi demeyi.
Şanlı Eslişehirspor'umuz artık Süper ligde..Bizler Fenomen bir taraftarız.Yapacaklarımız ve misyonumuz bitmedi,bitemez de.
Sevgili Selahattin ağabeyin bu çağrısına ben ve benim gibi düşünen gerçek Eskişehirspor'lu dostların katılımını bekliyorum.
Lütfen hem büyüklerimiz hemde kardeşlerimiz bu geziye katılsın ve herkes birbirini kucaklasın.

1- Hüsnü
2- Onur
3- Rasputin
4- Esoes
5- Sato26

BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...
Yukarı
ESoES Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet UZUNOĞLU
Yer: EStanbul
  Alıntı ESoES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 22:07
1 - Hüsnü ( Üç gün İstanbulda BKŞ li arayıpta bulamayan adam)
2 - Onur-KKŞ 
3 - Rasputin
4 - ESoES

yalnız bırakmak EsEsliye yakışmaz!
BaşKaldırıŞ
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 22:11
1- Ateş Ülker
2- Selahattin Erdoğan
3- Hüsnü (KKŞ)
4- Onur (KKŞ)
5- Rasputin
6- Esoes
7- Sato26
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 22:16
1- Ateş Ülker
2- Selahattin Erdoğan
3- Hüsnü (KKŞ)
4- Onur (KKŞ)
5- Rasputin
6- Esoes
7- Sato26
8-Hakan Aygüzer
9-Hakan Aygüzer
10-Hakan Aygüzer ( şimdilik 3 kişilik yer alayımda çoğalır kesin :p )
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 22:25
               Barışa ve Dostluğa yönelen,uzlaşma arayan,birlik,beraberlik ve dayanışma için çaba gösteren tüm hareketleri destekliyorum.
               Gezinin tarih ve zamanlaması belirlenmiş görünmektedir.İstanbul dışından katılımlar mümkün olursa planda küçük değişiklikler yapılabilir.Ancak eğer yapılacaksa öneriler gecikmeden yapılmalıdır.Önümüzdeki yaz ayları oldukça sıcak geçeceğe benzemektedir.Böyle bir gezi bu sıcak havadan uzaklaşmak için iyi bir fırsat olacaktır.
               Ben kısaca önceki deneyimlerimizi hatırlatacağım:
               Katılım 80 kişiyi bulmalıdır.
               Hem Kaptan, hem de hem de geziye katılanlar önceden yapılmış olan protokola uymalı ve gezinin süresinin kısatılması yönünde çaba göstermemelidir!Selahattin Erdoğan'ın ifade ettiği 5 saatlik süre oldukça uygundur.Bunu çok kısaltmak veya çok uzatmak sakıncalı olabilir.
               Büfeci,İstanbul Deniz otobüsleri firmasının normal tarifesini uygulamalıdır."Terasta tezahurat çekenler gerçek tarifeyi unuturlar" şeklinde düşünmemelidir.
               Geziye esasen Eskişehirsporlu olmayan,ama bizim arkadaşımız olup katılmasında sakınca olmayan herkes katılabilir.
                Bu gezi amacına ulaştığı takdirde Gelecekde çeşitli renklerde forma giymiş kimselerin katılacağı geziler de planlanabilir.
                İstanbul'da 72 saat BKŞ yi arayan ve henüz bulamamış olan hemşehrimiz  geziye özellikle davet edilmelidir!Ona,7 yıldır kendi içinde kendini arayan BKŞ nin nerede olduğunu ,Denizdeki balıklara sorması için bir fırsat verelim!Belki balıklar söyler...
Ateş Ülker
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 28>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,328 saniyede hazırlanmıştır