eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 109110111
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alkiza Liste gör
Yeni Yazar

umut
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 21:06
hakanın eskişehire gelmesi çok zor arkadaşlar, fazla ümitlenmeyelim bence
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 21:07
evet kral HAKAN ŞÜKÜR geliyooooor... eleştirmeyi bırakalım tadını çıkaralım dünyanın en büyük golcülerinden birinden bahsediliyor dikkatinizi çekerim
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 21:08
Alıntı yapılan eses2606

sanki hakan sukurde esesde oynamak icin kapılarda yatıyor.oynatmazsanız yada almazsanız dıyelim intihar ederim dıyor.yapmayın allah askına sergenede sallamayan kalmadı burada sonra imzaya 7000 kısı geldi diye kendimizle gurur duyduk.ikiside gelsin kardesim biri namaz kılsın dıgeri samba yapsın ben razıyım sahsen.
Diyelim ki; Hakan Şükür'ü aldık, sizce kaç paraya gelir? Kaç senelik bir sözleşme yapabilirsiniz, ne kadar süre futbol oynayabilir? Tamam, bu sezon hedefimiz öncelikle ligde tutunmak ama ligde tutunacağız diye Hakan Şükür'ü ya da bir başka ünlü futbolcuyu transfer etmenin getirisi ne olur, (maddi anlamda) neleri getirmemize engel olur? Ligde tutunmak için tecrübeli oyuncular gereklidir ama bunların Hakan Şükür, Sergen Yalçın gibi oyuncular olmadığını düşünüyorum. Eğer amaç süper lig tecrübesi olan futbolcu transfer etmekse, bunu ünlü futbolcu transfer etmeden de, kolaylıkla yapabiliriz.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
Abdullah Palaz Liste gör
Deneyimli Yazar

S.F.
Yer: İstanbul
hakan Şükür'ün ne kişiliğini ne de futbolculuğunu beğenmemekle birlikte sergenle kıyaslamak kendisine büyük haksızlık olacaktır.
takımıma alınmasını istemem ancak alınırsa katkısı olacaktır, bundan kimsenin şüphesi olmasın.
rivaldo'ya gelince, bence roberta carlos dan sonra son yıllarda yapılan en büyük transfer olacaktır. Çok iyi bir profesyonel olduğu göz önüne alındığında yaşlı olması büyük sorun olmayacaktır. Eğer Rivaldo Eskişehirspor'a transfer olursa İstanbul'da yaşamama rağmen kombinemi ilk gün alacağım.
http://www.youtube.com/watch?v=nmLL84pvtOA
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Klüp amirimiz Kemal Unakıtan, Kaptanımız Hakan Şükür...Başkanımız da Fethullah Gülen oldu mu tamamdır...
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 21:10
escem o senin efendirdir bende herhangi bir efendiliği yok bu 1. Kimin neye hizmet ettiği konusu aşikrdır at gözlüğüyle bakanlar sizsiniz farkında değilsiniz bu 2. Peygamber efendimizin bu olayla bir alakası yok ne sen ne de bir başkası onu bu olaya bir şekilde sokmasın bu kimsenin harcı değil bu 3. Ben bu gençlik için birşeyler yapıyorum ki senin gibi olmasınlar. Ben senin bilmediğin dediğin insanları senin tanıdığından daha iyi tanıdığım için karşısındayım. Lütfen bu konu kapansın konuşacaksak özel mesajla yapalım bunu....
Saygılar... 
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 21:13
Alıntı yapılan Dorylaion

Klüp amirimiz Kemal Unakıtan, Kaptanımız Hakan Şükür...Başkanımız da Fethullah Gülen oldu mu tamamdır...
Yazmayı unutmuşum: Bu 3'ü tamamda bunların reisleri yok...CIA başkanı da bizim menejerimiz olur artık.Wink
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
emr26e Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
Yer: Turkey
Alıntı yapılan escem

Alıntı yapılan emr26e

Alıntı yapılan escem

<FONT style=": #000000">İnşallah sen bu gençlik için bişey yapmıyorsundur bu 1..Herkezin bildiği gerçekler dediğin olaylara at gözlüğüyle bakan peygamberimizin adından rahatsız cumhuriyet ve doğan gazeteleridir,bahsettiğin hocaefendiyi,Hakan Şükür değil bu ülkenin sivil bütün cumhurbaşkanları,başbakanları,en namuslu solcuları hep takdir etmiştir bu 2. Hakan takım içinde oluşturduğu arkadaşlık ortamıyla son 3 senede 2 şampiyonluk kazanmışıtır GS bu arkadaşlık ortamıyla avrupada başarılı olmuştur buda 3. İnsan bilmediğinin düşmanıdır ,sanada kızmıyorum buda 4.

NE DEMEK İSTİYOSUNUZ ASKER cumhurbaşkanları bu vatan ihanet mi ette sen ATATÜRK VE İNÖNÜ'YÜ tanımıyo musun demek bu şimdi.

Lütfen yanlış anlamayın,ben bu ülkedeki hiçbir cumhurbaşkanına laf sölicek kadar bilinçsiz değilim,kim olursa Ahmet sezerde,abdullah gülde,cumhurbaşkanı olduğu için saygı duyulmalı,bi kere Hocaefendi Atatürk ve İnönü zamanında yaşamıyodu,benim kastteddiğim Ahmet nejdet sezer iltifat etmez tabiki ,cünkü Ramazanda kendi cumhurunun önünde canlı yayında su içen biridir,anlatmak istediğim bu işin siyaset üstü olduğudur,Rahmetli Bülent ECEVİT bile sahip çıkmıştır

ne hocaefendisi ya bu ülke hacı hoca devletimi ya ben anlamıyorum ramazanda oruç tutmayınca müslüman olunmuyo mu adam amerikan sermayasinden aldığı paraları çatır çatır TÜRKİYE'YE karşı kullansın hocaefendi olsun valla biz bu kafayla bu günlere ii geldik!!!!!!!1

ALLAH BÜYÜK HERKEZ ONA HESAP VERECEK hocaefendinizde UĞRUNA ÇALIŞTINIZ TARİKAT LİDERLERİNE Bİ TEK ONU HESAP VERECEK
SİYAH YADA KIRMIZI GİY
       ATKINI AL
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Konu başlığı zaten miyadını doldurmuştu bizde acaba ne zaman kapatsak diye düşünüyorduk, Sizde konuyla alakasız mesajlarınızdan dolayı süreci hızlandırdınız...Konu başlığı hem bu gereksiz ve konu başlığı harici mesaj yazanlara bir uyarı yapmak hemde konu başlığının şişmesinden dolayı kapatılmıştır...

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1123&PN=1&RN=1
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 109110111

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,533 saniyede hazırlanmıştır