eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2. Lig Baraj Maçları Konya'da..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 14151617>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2008 saat 22:47
Onların yerinde Bozüyük'ü izleyip evince boğulmak vardı ah ahh..

ADS son dakikada yapılmaması gereken bir laubalilik yüzünden kaybetti. Lig A seneye şehir-futbol-tribün kültürü açısından bu seneye nazaran daha kötü bir konuma gelmiş oldu.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
ILGAZLI Liste gör
Yazar

ILGAZLI
  Alıntı ILGAZLI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2008 saat 22:54
Yav bu Belediye takımlarından herkes nefret ediyo, bunu anladık da, birileri destek vermeyince de yürümüyo bu işler. Adana Demirspor'a bilmem kaç trilyonu Adana Belediyesi vermiş. İllaki isminde Belediye var diye nefret edilmesine gerek yok, isimleri ne olursa olsun, takımların büyük çoğunluğu kamu kaynaklarını sömürüyorlar.
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 02:05
 Çıkıp yenseydi adana herşey yolundaydı oysa seyirci atmosfer.Ben maçı 15 dakika kadar seyrettim ve Adana yenemez dedim.Güngören çok güzel kontraya çıkıyordu Adana bastırıyordu ama nafile.Bu sonuç benim açımdan süpriz değil ne kadar belediye takımı olsada sahada mücadele eden 11 kişiyi kutlarım.Gönlüm Adanadan yanaydı ama olmadı.Bank asyada bir istanbul gitti bir istanbul geldi.
S.nalbant
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 08:12
Güngören finale çıkınca kıymete binmiş. BUGSAŞ maçında formalarında reklam bile yoktu, destekleyen sayısı 10 kişi ya vardı ya yoktu. Finale çıkınca "Kanal t" reklam vermiş, seyirci gelmiş.

Bir de Güngören semti daha çok Trabzon'lu olan Karadeniz'lilerin ikamet ettiği bir yermiş, Güngören'in forma renginin Bordo-Mavi olması tesadüf değil, zaten "Kanal t" de "kanal Trabzon" anlamına geliyor. Yani Trabzonspor'un altyapısı olacak takım. Güngören Bel.spor'u tebrik ediyor, 1. Ligte başarılar diliyorum.

Adana Demir'e ise söylenecek birşey yok, tarihi bir fırsatı kaçırdılar, dün maç sonu eziyet çeken taraftarın yerinde olmak istemezdim. Bu Konya emliyetinin hatası, önlemleri "Adana Demir nasılolsa kazanır" düşüncesiyle önlem almışlar, baştan işi sıkı tutmamışlar, bir de taraftara biber gazı sıkılması iyi olmadı, çoluk-çocuk- kadın-adam maça giden Adana'lılar rezil oldu. Maç boyunca kızgın güneşin altında piştiklerine mi yansınlar, maçın kaybedilmesine mi, yoksa maç sonunda yaşadıkların mı.? Allah Adana Demir taraftarına sabır versin, Allah'tan Adanaspor bir üst ligte de oradan teselli bulabilirler...
Yukarı
doktor26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Iraq
  Alıntı doktor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 09:09
ads nin bu ikinci finalden elenişi geçen sene de finalde giresuna yenilip çıkamamışlardı onların yerinde olmak istemem biz 3 te 3 yaptık yapsınlar yine bi play off yine çıkarız
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 09:10
Alıntı yapılan es_bil

Allah'tan Adanaspor bir üst ligte de oradan teselli bulabilirler...
Bildiğim kadarı ile Ads liler ile Adanasporlular hiç geçinemiyorlarmış.
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 09:28
Evet iyi geçinemiyorlar.Bir kaç hafta önce televizyonda haberlere bile çıktılar."ADSliler üzerinde turuncu-beyaz forma olanlara saldırıyor." diyordu spiker.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 10:39
Alıntı yapılan es_bil

Güngören finale çıkınca kıymete binmiş. BUGSAŞ maçında formalarında reklam bile yoktu, destekleyen sayısı 10 kişi ya vardı ya yoktu. Finale çıkınca "Kanal t" reklam vermiş, seyirci gelmiş.

Bir de Güngören semti daha çok Trabzon'lu olan Karadeniz'lilerin ikamet ettiği bir yermiş, Güngören'in forma renginin Bordo-Mavi olması tesadüf değil, zaten "Kanal t" de "kanal Trabzon" anlamına geliyor. Yani Trabzonspor'un altyapısı olacak takım. Güngören Bel.spor'u tebrik ediyor, 1. Ligte başarılar diliyorum.

Adana Demir'e ise söylenecek birşey yok, tarihi bir fırsatı kaçırdılar, dün maç sonu eziyet çeken taraftarın yerinde olmak istemezdim. Bu Konya emliyetinin hatası, önlemleri "Adana Demir nasılolsa kazanır" düşüncesiyle önlem almışlar, baştan işi sıkı tutmamışlar, bir de taraftara biber gazı sıkılması iyi olmadı, çoluk-çocuk- kadın-adam maça giden Adana'lılar rezil oldu. Maç boyunca kızgın güneşin altında piştiklerine mi yansınlar, maçın kaybedilmesine mi, yoksa maç sonunda yaşadıkların mı.? Allah Adana Demir taraftarına sabır versin, Allah'tan Adanaspor bir üst ligte de oradan teselli bulabilirler...

Güngören'in renkleri bordo-beyaz. Ayrıca Adana Demir ve Adanaspor taraftarları birbirinden nefret eder.Şehri sahiplenme yoluna giderler.Adana DemirsporLUDUR,Şehr-i Turuncu gibi yakıştırmalar yaparlar şehre.Adana Demir'in taraftarı her şartta Adanaspor taraftarından üstün ama Adanaspor takım ve mazi olarak Ads'den çok daha iyi.

Güngören'i son maç mağlup etseydik,şimdi belki de Bozüyükspor Bank Asya'da topicine yazıyor olacaktık.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 11:50
Akın kardeşim seneye inşallah ilk 2 den çıkarsınız bank asya ligine hep beraber eğleniriz.Nasıl olsa biz seneye şampiyon olamıcaz sizle teselli buluruz:)
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 15:59

yazık olmuş adana demirspor'a. böyle potansiyeli olan takımlar dururken belediye takımları üst lige çıkmıyormu çok üzülüyorum valla..

Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 14151617>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır