eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Selahattin Erdoğan

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2008 saat 14:17
İşte bu ya. Allah hepinizden razı olsun.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
sazaklı Liste gör
Yazar

Ahmet YÜZER
Yer: Turkey
  Alıntı sazaklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2008 saat 15:44
Ayhan Abi;ARC yanımda,biletlerinizi kendisine teslim ediyorum.Ama.......şu an bira ısmarladım içiyor.Olurda yolda biletleri kaybederse mesuliyet kabul etmem.Söylediğine göre dün akşam sarhoşken eve diye İstanbul'a gelmiş.
Kalsada son nefes yinede ES-ES
Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
  Alıntı Qwerty_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2008 saat 15:52
Alıntı yapılan sazaklı

Ayhan Abi;ARC yanımda,biletlerinizi kendisine teslim ediyorum.Ama.......şu an bira ısmarladım içiyor.Olurda yolda biletleri kaybederse mesuliyet kabul etmem.Söylediğine göre dün akşam sarhoşken eve diye İstanbul'a gelmiş.

LOLLOL
LOL
I LOVE YOU ESES
Yukarı
Valdez 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: AnkaraEskişehir
  Alıntı Valdez 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2008 saat 15:54
Selahattin Bey ,  Sizİn yüzünüzü dahi görmemiş Sizinle tanışmayan birisi olarak en samimi sevgi ve saygılarımı  sunuyorum.
TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2008 saat 16:05
Alıntı yapılan sazaklı

Teşekkürler Ahmet inşallah Tekirdağa gelir yanlışlıkla Eskişehir arabasına hatta kamyonlarına binmesi olasılık dahilindedir.

Ayrıca maç öncesi Selahattin başkanı mekanında ziyarete gidelim.
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
mask26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet ali sarıkaya
  Alıntı mask26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2008 saat 19:22
konu tatlıya bağlandı herkes hatasını anladı işin burası güzel, dün akşamki olayları takip ettim burda yazılanlarıda takip ettim maksadım ortalığı karıştırmak değil, selehattin abinin burada bişeyler yazmasını eskisi gibi aramızda olduğunu söylemesini bekliyorum, saygı ve sevgilerimle...
GURBETİN KIRMIZI ŞİMŞEĞİ
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2008 saat 19:27
Alıntı yapılan HSNYZR_26

Dün akşam ki yaşanan polemiklerden dolayı özür dilemek istiyorum.Ben kendimi savunmak için yazmıyorum bu yazıyı.Belirttiğim gibi özür dilemek için yazıyorum.Bana aktarılan yanlış bilgilerden ve yönlendirmelerden dolayı fevri davrandım.Benim en büyük yanlışım,aslını Selahattin Abiye sormadan o yazıları yazmak oldu.Sevdiğim bir kişinin böyle şeyler yapabileceğini duymak beni gerçekten üzmüştü.Fakat ne olursa olsun gerçekte olsa yalanda olsa  bir insana bu suçlamaları yapmak bana yakışmazdı.Ben bunu yaptım.Keşke yapmasaydım.Affedilmeyeceğimi biliyorum.Affedilmek için de yazmıyorum bu yazıyı.Tekrar söylüyorum;özür diliyorum.

Yüksek taraftarlık bilincine yakışan bu davranışınızdan dolayı sizi kutluyorum.ClapBir anlık hataları hepimiz yapabiliriz ama iyice düşünmeden, gerek bizlere gerek kulübüne bu kadar bağlı saygıdeğer bir kişiye o suçlamaları atmak hoş olmadı.Ama her şey tatlıya bağlandı.Hepimiz aynı tribünde aynı renkler uğruna bir arada olacağız.Bu tür olaylar bizim birliğimizi bozamaz.Bunu tekrar kanıtladık

YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR,YAŞASIN ESES TARAFTARI

ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2008 saat 20:33
Alıntı yapılan ashanye

Alıntı yapılan sazaklı

Teşekkürler Ahmet inşallah Tekirdağa gelir yanlışlıkla Eskişehir arabasına hatta kamyonlarına binmesi olasılık dahilindedir.

Ayrıca maç öncesi Selahattin başkanı mekanında ziyarete gidelim.
ClapClapClapClapClap
     Ben de sevinirim böyle yaparsanız.ESKİŞEHİRLİLER VE ESKİŞEHİRSPORLULAR kardeştir.KALP KIRMAYALIM...
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
yoncacı Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Emin Sungar
  Alıntı yoncacı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2008 saat 21:29
Sevgili Selahattin Erdoğan ve Sevgili Ateş Ülker; Sizlerle 2006 yılında Eskişehir'e bir tren yolculuğumuz olmuştu. Bu yolculuğu sizler organize etmiştiniz. İşinizi gücünüzü bir yana bırakıp, lise çağı heyecanlarıyla harika bir iş başarmıştınız. Bu sayede hem sizi hemde İstanbuldaki, Trakyadaki, Kocaelindeki, Sakaryadaki ve Eskişehirdeki EsEs sevdalılarını tanıma fırsatı bulmuş, yıllar sonra Eskişehiri baştan başa gezmiş, yıllar öncesinin heyecanlı gençlik günlerime gitmiş gelmiş ve galibiyetimizle biten bir maçımızıda izleyip takımımızı alkışlama fırsatı bulabilmiştim. Aklıma geldikçe kulaklarınızı çınlatıyor sizleri sevgi ile yadediyorum.
Her ikinizede Antalyadan selam ve sevgilerimi yollar, gözlerinizden öperim.
Sağolun, varolun.
İstanbulluyum, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2008 saat 21:32

Göğsümü gere gere diyorumki;
Selahattin Erdoğan benim HEMŞEHRİmdir.

# Direnmüdavim....

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır