eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Marmaris ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

MarmarisESES Arımazdan ayrılanlar:(

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Online Durum: Offline
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: MarmarisESES Arımazdan ayrılanlar:(
    Tarih: 13/May/2008 saat 22:19
MarmarisESES'den görev yeri değişikliğiyle maalesef 2 arkadaşımız ayrılacak..2 ay içinde gidecek arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyoruz...Büyükkayılı nick'i ile Cumhur Karaca kardeşimizi Ankara'ya,ESKAR nick'li arkadaşımız Cengiz KAR'ı Mersin'e uğurluyoruz..Herzaman gönüllerimizde olacaksınız
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
  Alıntı ahmetk49 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2008 saat 04:59
Eskişehirspor için gönül veren iki abimizede yeni yerlerinde başarılar diliyorum.
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
sefa26 Liste gör
Yazar

sefa
Yer: Turkey
  Alıntı sefa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2008 saat 09:24
Yer mekan farketmez Es-Es rüzgarı heryerde esiyor.... abilerimize görevlerinde başarılar dliyorum...
es es imi çoook seviyorum
Yukarı
blackes26 Liste gör
Yeni Yazar

ahmet turan
  Alıntı blackes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 21:51
Kardeşlerimin tayinleri hayırlı olsun.Yeni görev yerlerinde sağlık,mutluluk ve huzur dolu günler dilerim.
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN Sayılır ES ES'im
www.marmariseses.com

Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 23:34
Bir de aramıza katılanlar var:Didim'den Nedim Çerence ve Gölcük'den Uğur kardeşimiz Marmaris'e tayin oldular..Kendilerine hoşgeldin diyoruz...
Yukarı
ugur Liste gör
Yeni Yazar

ugur turan
Yer: marmaris
  Alıntı ugur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2008 saat 17:58

m.ali abi marmarısten hep bırlıktedeplasmanlara gıdecegımız gunlerı 4 gözle beklıyorum.bugune kadar golcukten gıttık artık marmarısten gıdecez.

Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2008 saat 18:37
Aman yeterki öyle ayrılık olsun.Allah uzun ömürler ve sağlıklar versinde kalpler hep birlikte olsun.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
gyannes Liste gör
Yazar

Cihan
  Alıntı gyannes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2008 saat 20:10
başarılar diliyorum...yalnız başlığı görür görmez allahım dedim ne oldu,bir de çoğul eki olunca sonunda daha da bi korku kapladı içimi,sayfa açılana kadar gözümü kırpamadım.başlık daha uygun bi şekilde değiştirilse de foruma girenler şok olmasa Smiletekrardan başarılar diliyorum...
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 20:57

Tayin olan arkadaşlarımız Temmuz ayının 18'inde ayrılış yapıyorlar.Unhappy

SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2009 saat 11:11

Evet bir tayin dönemi daha gelip çattı..3 Arkadaşımızın daha tiyini çıktı..Kimler geliyor nilmiyorum ama zaman zaman deplasmanlarda bize eşlik eden 3 neferimizi daha uğurluyoruz..Hayırlı uğurlu olsun...

Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır