eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulanıcı Adları

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
Online Durum: Offline
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2007 saat 21:23
Buraya iki gündür yazıp duruyoruz,eski forum kapanmadan yazdık ama bazı arkadaşlar anlama konusunda sıkıntılılar..kırmızışimşekler,KIRMIZIŞİMŞEK26 dakika bir, gol bir alınan kullanıcı adları...Angry
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2007 saat 21:31
Gerçek kırmızışimşek sinirlenme göreceğiz bakalım foruma ne kadar katılacaklar merakla bekliyorum...Embarrassed...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2007 saat 21:35
Alıntı yapılan EsEsliyim

Gerçek kırmızışimşek sinirlenme göreceğiz bakalım foruma ne kadar katılacaklar merakla bekliyorum...Embarrassed...

en az 10 kişi olurlar adım gibi eminim,sonra faaliyete başlayacağız..Forumda grup kuracağız,statda yerimiz ayrı olacak,kırmızı şimşek gecesi düzenleyeceğiz...Angry
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
eses_serkan Liste gör
Yazar

S.A.
Yer: Turkey
  Alıntı eses_serkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2007 saat 21:40
Ezanla konuldu selayla alınır isimlerimizBig%20smile
Yukarı
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı die_for_you Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2007 saat 21:58
Alıntı yapılan eses_serkan

Ezanla konuldu selayla alınır isimlerimizBig%20smile

ClapLOL
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2007 saat 22:11
oh bee artık destursuz girebileceğiz.Üye olmakta geciktim biraz, kullanıcı ismimi yazarkende düşünmüştüm biran nickim gitmemiştir inşallah diye şükür gitmemiş Smile
Yukarı
degiray26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ozan
  Alıntı degiray26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2007 saat 22:33
herhalde bu iş bana yaradı çünkü küfür vs sebeplerden degiray ın 10 yakın versyonunu almıştım ve ilk kayıt yaptığım degiray26 ya kavuştum
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM
Yukarı
üvercinka Liste gör
Yeni Yazar

hakan
  Alıntı üvercinka Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2007 saat 00:13
yeni bir başlangıç için..

eski nick -hakanes26- yerine yeni -üvercinka- ;)
Yukarı
Nowhere Liste gör
Yazar

Ramazan
  Alıntı Nowhere Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2007 saat 00:44
Database'i degistirmeden forumu buyutebilir ya da tasiyabilirdik. Bunu yapmak mi zor geldi yoksa bir temizlik mi yapilmak istendi bunu anlamadim ben gercekten?
 Baska turlu neden insanlarin eski nickleriyle ve sifreleriyle girmesi engellensin ki..

ayrica bazi arkadaslar tepkilerini dile getirmisler nickleri alininca ve hemen geri verilmis, boyle birsey cifte standarta giriyor bence. Cunku onlar cogunlugun icinden sesleri biraz fazla cikanlari. Moderator dedigimiz yetkili insanlar her eskisehirspor taraftarina  esit mesafede olmali ve kalabilmelidir.Madem kimseyi madur etmeyeceksiniz, eski foruma uye olan herkesin nicki bir baskasi tarafindan alindiginda o nicki eski sahibine geri verebilecek misin?

Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2007 saat 00:52
Alıntı yapılan Nowhere

Database'i degistirmeden forumu buyutebilir ya da tasiyabilirdik. Bunu yapmak mi zor geldi yoksa bir temizlik mi yapilmak istendi bunu anlamadim ben gercekten?
 Baska turlu neden insanlarin eski nickleriyle ve sifreleriyle girmesi engellensin ki..

ayrica bazi arkadaslar tepkilerini dile getirmisler nickleri alininca ve hemen geri verilmis, boyle birsey cifte standarta giriyor bence. Cunku onlar cogunlugun icinden sesleri biraz fazla cikanlari. Moderator dedigimiz yetkili insanlar her eskisehirspor taraftarina  esit mesafede olmali ve kalabilmelidir.Madem kimseyi madur etmeyeceksiniz, eski foruma uye olan herkesin nicki bir baskasi tarafindan alindiginda o nicki eski sahibine geri verebilecek misin?

Evet

eski kullanıcı adını başkası almışsa ve kullanıcı adının sahibi bu ismi tekrar talep ederse geri vereceğiz....Tüm eski üye bilgileri email v.s. bilgileri elimizde mevcut...

Sanırım sorunu cevaplamış oldum....!!!
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır