eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ Tanışma-Genel

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 234235236237238 242>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2012 saat 22:21
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan

Orucu açma biçim ve şeklime karışmazsanız yazın, beni de yazın, kaça ve neye mal olursa olsun...

Aga ,isine karismak bana düsmez fakat derim ki isin icinde " kiyi emniyet" diyor ,yok hani Allahmaafaza ayagin falan takilir Bardaya bütün bogazi aratma,sen iyisimi yine karada kal derim .....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2012 saat 22:41
Alıntı yapılan köfteci

.....sen iyisimi yine karada kal derim .....

Kara ve kırmızıya devam.... LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
taffyes Liste gör
Yazar

Tayfun
Yer: İstanbul
  Alıntı taffyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2012 saat 13:10

Güncel..

Alıntı yapılan taffyes

28.07.2012 Cumartesi günü Esyiad derneğimizin Anadoluhisarı Kıyı emniyeti sosyal tesislerinde iftarı vardır.Sayı belirlemek adına katılım bilginizi belirtmeniz gerekiyor.

Listeyi facebooktaki BKŞ sayfasından oluşturuyoruz,Facebook üyeliği olmayıp katılmak isteyenler burdan bilgi verirse,oradaki listeye tarafımca eklenecektir.
BaşKaldırıŞ
Yukarı
taffyes Liste gör
Yazar

Tayfun
  Alıntı taffyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 09:18
Güncel..

Alıntı yapılan taffyes

Güncel..

Alıntı yapılan taffyes

28.07.2012 Cumartesi günü Esyiad derneğimizin Anadoluhisarı Kıyı emniyeti sosyal tesislerinde iftarı vardır.Sayı belirlemek adına katılım bilginizi belirtmeniz gerekiyor.

Listeyi facebooktaki BKŞ sayfasından oluşturuyoruz,Facebook üyeliği olmayıp katılmak isteyenler burdan bilgi verirse,oradaki listeye tarafımca eklenecektir.
BaşKaldırıŞ
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 11:08
Başkan pek talep yok iftara, gel şu işi başka türlü organize et, yığılalım...

LOL

# Direnmüdavim....

Yukarı
taffyes Liste gör
Yazar

Tayfun
  Alıntı taffyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2012 saat 18:44
Güncel..

Alıntı yapılan taffyes

Güncel..

Alıntı yapılan taffyes

Güncel..

Alıntı yapılan taffyes

BaşKaldırıŞ
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
Yer: Turkey
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 16:27
Görülen lüzum üzerine BKŞ kutusu içinde yeni başlık açılamayacağı ve genel konuların bu başlık altında sürdürüleceğini farkettim.Bu durumun olumlu ve olumsuz yönleri olduğunu düşünüyorum.
Öte yandan BKŞ içinde iletişim ve haberleşme daha çok Facebook üzerinden yapılmaktadır.Bu yöntem sizce doğru mudur?Facebook üzerinden haberleşmenin bazı zorlukları olduğunu düşünüyorum.21 Temmuzda yazılan vefat haberini bugün okudum.Bu forumu önemli haberler için daha verimli kullanmamız mümkün değil midir?
Ateş Ülker
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 16:45
Alıntı yapılan hüsnü

Başkan pek talep yok iftara, gel şu işi başka türlü organize et, yığılalım...

LOL

Big%20smile
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
ebcel Liste gör
Yazar

altuğ
Yer: eskişehir
  Alıntı ebcel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2012 saat 02:42
merhabalar ben bu sene istanbul'da bi üni.yi kazandım.bu bkş ye üye falan olunuyomu organizasyonlara nasıl katılıyoruz.bilgi verebilecek birileri var mı?(hani üye olunuyosa üni.ye kayıttan sonra ilk işim bkş2ye üye olmak olur)
alayına isyan ölümüne Es_Es
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2012 saat 23:55
Merhaba BKŞ; desteklerinizi bekliyoruz.

Eskişehirden uzakta ESKİŞEHİRSPOR sevdasını yüreklerinde taşıyan; Merzifon,Amasya,Samsun, Çorum gibi yakın bölgelerde yaşayan tüm ESKİŞEHİRSPOR sevdalıları BİR ARAYA GELİYOR !!!

Unutmayın; BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ!
LÜTFEN tanıdığınız Eskişehirspor'luları da aramıza davet ediniz.
Facebook Sayfamız:

http://www.facebook.com/MerzifonESES

LÜTFEN SAYFAMIZI BEĞENİN TÜM GELİŞMELERDEN HABERİNİZ OLSUN.
Facebook hesabı olmayanlar lütfen  MerzifonESES@gmail.com adresi veya buradan özel mesaj yoluyla irtibata geçiniz.

Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski ES
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 234235236237238 242>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır