eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 979899100101 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 12:06
Abdullah Avcı'nın başarılı bir hoca olduğunu düşünmüyorum...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 12:19
Şahsen bende Türk bir teknin adama şu anda karşıyım... Rasim Kara'nın bu takıma faydalı olabileceğini düşünmüyorum....

Mehmet Ali abiye de katılıyorum Abdullah Avcı iyi bir teknik direktör değil benim kanımca da kendisi şimdiye kadar basın,taraftar, yönetim v.s baskıları olmadan rahat bir takım çalılştırdı... Kaldı ki kendisinin pek İstanbul'dan çıkmaya da niyeti yok...

Benim fikrim bu takıma yabancı bir hoca getirilmesi... Thomas Doll olabilir ilk geldiğinde belki dikişi tutturamadı ama bizde iş yapabilir...

Ama bence en önemlisi sportif direktörün gerçekten kendi içimizden biri olması.... Benim bu konudaki adayım Kamuran Yavuz'dur...
Yukarı
zkale Liste gör
Yazar

ZAFER
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 12:26
Lütfen büyük harf kullanmayınız..
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 12:32
Bence teknik direktörümüz Thomas Doll olmalıdır. Hem kaliteli bir isim hem de Türkiye'yi biliyor. Biraz taraftar desteği alabilse bence Gençlerbirliği'ni çok iyi bir yere getirebilirdi. Kendisi sürekli taraftarın olmamasından yakınıyordu çünkü. Bizim gibi taraftarı olan, hedefi üst sıralar olan bir ekipte daha da başarılı olabilir. Bunun yanı sıra ben Toprak hocanında takımda kalmasını isterim. Faydalı olabileceği düşünüyorum. Keşke Thomas Doll ve Toprak Kırtoğlu ikilisi birlikte çalışabilse. Aralarında uyum sorunu yaşayacaklarını da sanmıyorum. Toprak hoca da Almanya'da doğup büyümüş bir isim. En azından dil sorunu yaşamayacaklardır..

Bu arada 50 yaş üzeri bir hocanın gelmemesi taraftarıyım. Bıktık artık aynı yüzleri görmekten.. Avrupa'da takımlar 37-38 yaşındaki hocalara teslim ediliyor artık..
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
eskspor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer ketenci
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 12:32
mustafa denizli özellikle fatih terim in arenada olması belki ben hala ölmedim ayaktayım diyerek içinde bir heyacan oluşmuştur yorumculuktan da sıkılmıştır bir teklif götürsek fena olmaz
https://twitter.com/#!/tamerketenci
Yukarı
alfonso26 Liste gör
Yazar

Gökhan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 12:34
Alıntı yapılan ESmustafa

mehmet boztepe ve tarık çamdalın tam mevkii nedir? sezerin yerinde oynayabilecek var mı? orta sahamıza baya genç adam aldık ama nedir nedeğildir bir bilgimiz yok.

abi tarık çamdal sağ ayaklı bir futbolcu ama orta sahanın hem sağında hem de solunda oynayabiliyor, mehmet boztepe'nin ise asıl mevkisi sezer'in oynadığı mevki ama o da tarık gibi kanatlarda da kullanılabilir..
Yukarı
önder_ Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder Y.
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 12:37
Alıntı yapılan poseidon

Şahsen bende Türk bir teknin adama şu anda karşıyım... Rasim Kara'nın bu takıma faydalı olabileceğini düşünmüyorum....

Mehmet Ali abiye de katılıyorum Abdullah Avcı iyi bir teknik direktör değil benim kanımca da kendisi şimdiye kadar basın,taraftar, yönetim v.s baskıları olmadan rahat bir takım çalılştırdı... Kaldı ki kendisinin pek İstanbul'dan çıkmaya da niyeti yok...

Benim fikrim bu takıma yabancı bir hoca getirilmesi... Thomas Doll olabilir ilk geldiğinde belki dikişi tutturamadı ama bizde iş yapabilir...

Ama bence en önemlisi sportif direktörün gerçekten kendi içimizden biri olması.... Benim bu konudaki adayım Kamuran Yavuz'dur...
Ben de bun düşüncelere katılıyorum. Bence de Kamuran Yavuz Efsanemiz.Bu kulüp çatısıaltında mutlaka olmalıdır. Kulübümüzde; Efsane olmamızda o kadar emek vermiş ter akıtmış ve bizans olmayan Kamuran Yavuz olmayacak kim olacak.? Bence bizasla anılan çok güçlü bağları olan Zafer Tüzün yerine Kamuran Yavuz gelmelidir. Rasim Kara ikinci bir Zafer Tüzün olayı olur. Artık ne yönetici (GG, YB), ne  td, ne de çift cinsiyetli yorumcu istemiyorum. Bu takımı efsane yapan ve 3. liglerde yaşatan bile Anti bizans duruşudur. Yabancı hoca olarak Zico da düşünebilir.
Sadece Es Es taraftarı olduğumu bütün kutsal bildiğim değerler üzerine yemin ederek beyan ederim.
Yukarı
denz26 Liste gör
Yazar

deniz
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 12:39
Alıntı yapılan omerbihlar

Bence teknik direktörümüz Thomas Doll olmalıdır. Hem kaliteli bir isim hem de Türkiye'yi biliyor. Biraz taraftar desteği alabilse bence Gençlerbirliği'ni çok iyi bir yere getirebilirdi. Kendisi sürekli taraftarın olmamasından yakınıyordu çünkü. Bizim gibi taraftarı olan, hedefi üst sıralar olan bir ekipte daha da başarılı olabilir. Bunun yanı sıra ben Toprak hocanında takımda kalmasını isterim. Faydalı olabileceği düşünüyorum. Keşke Thomas Doll ve Toprak Kırtoğlu ikilisi birlikte çalışabilse. Aralarında uyum sorunu yaşayacaklarını da sanmıyorum. Toprak hoca da Almanya'da doğup büyümüş bir isim. En azından dil sorunu yaşamayacaklardır..Bu arada 50 yaş üzeri bir hocanın gelmemesi taraftarıyım. Bıktık artık aynı yüzleri görmekten.. Avrupa'da takımlar 37-38 yaşındaki hocalara teslim ediliyor artık..

bencde thomas doll olabilir iyi bir hoca almanlar bir ara geleceğin alman milli takımının hocası olarak bakıyorlardı.
Yukarı
esufukkara26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk
Yer: Siirt
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 12:39
Alıntı yapılan sumeres

Rasim Kara olmaz hiç bir başarısını duymadık.Bu şehrin insanı olmuş olabilir ama es es e ne faydası olmuş hiç bir alakası olmamıştır..koyu beşiktaşlı....
rasim karanın başarısını duymadık demişsin terimin milli takımdaki başarı asıl onundur..yardımcısıydı tüm rakipleri o ziler o analiz ederdi.birde bjkli demişsin adam 7 göbek eskişehirli profosyonellikde bjk dende ekmek yimiştir..ee yememişini istiyorsan vizyonlu adam aramayacan.serdar hocaya vercen o zaman..
Sevgin heryerde Eskişehir
Yukarı
ceyyas Liste gör
Usta Yazar

veli
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 12:43
bence memet yıldız yedek olrak kalmalı adam temiz cıktı bonservıs ucretsız
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 979899100101 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör