eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 979899100101 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2010 saat 18:23
Alıntı yapılan g.r.a.ı.d.e.r

ya şu açık yüzünden taraftarda bölündü . kombine alalım almayalım hep yönetimin suçu burlara getirdiler işi ya proje gelcek gitcek saçma 1 sene geçti geçen sene söz verdiler yaa bi kapatamadılar Angry

Asıl sorunda bu bizlere yalan söledikleri için bu isyan yoksa takımla alkası yok herzaman sölüyorum biliyorsan konuş seni alim sansınlar eger bilmiyorsan sus seni adam sansınlar ama bizim yönetim hem bilmiyor hem konuşuyor sorunda bu dikatli bir şekilde gelişmeleri izliyoruz umarım bizleri utandırırda yanlış olan şeyleri biran önce düzeltirler.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2010 saat 21:07
gelmeyn fenerli olsun hadi bakalım 20 haziran
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2010 saat 21:51
Transfer dediler oyaladılar kongre dediler oyaladılar şimdi yine transferle oyalayacaklar yazıklar olsun hiç umudum kalmadı bir proje çizmek açığın üstünü kapatmak bu kadar mı zor?Görende yeni stad yapıcaz sanıcakAngry
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2010 saat 21:52
Alıntı yapılan dangerofayder

sa. sevgili eskişehirspor taraftarı;

Herkez dedigi gibi yönetim bizi kullanıyor ve biz bunu hic bir şey ses cıkartamıyoruz. ve kombine alalım almayalım artık kavgası yapmaya başladık. Bu Eskişehirspor'umuza zarar vermeye başladı. ileride iyicede büyüyecek. Şimdiye Kadar verdigi sözleri tutmayan Halil Ünal gine başkan olmuştur ve buna sesimizi cıkartamadık.
ARTIK BEN DİYORUM Kİ SUSMA ZAMANI DEGİL ESKİŞEHİRSPOR'UN HAYKIRMA VE İSTEKLERİMİZİN YERİNE GETİRİLMESİ ZAMANI
20.06.2010 tarihine kadar yönetim acıgın üstünü ve kale arkalarını yapmassa 20.06.2010 protesto edelim. ve sitede yazanları orda görmek istirim.!
benim düşüncem budur. 20 haziranda atlatır hic bir şey yapılmassa artık yönetim yalanları devam edecektir.!

HATAM Olduysa bütün Eskişehirspor taraftarından özür dilerim.

SUSMAYALIM SUSTUKÇA YÖNETİM BİZİ KANDIRMAYA DEVAM EDECEK!

kardeşim düşüncen çok güzel ancak fazla kişilere ulaşmak için tribün liderlerinin açıklama yapması lazım yoksa biz orda en fazla 50 60 kişi oluruz...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
cenkeses Liste gör
Yazar

YUNUS
Yer: ESKİŞŞEHİR
  Alıntı cenkeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2010 saat 22:23
kongre önünde pankatr açmışlar 6 kişi bu kadarmıyız biz ayrıca dernek başkanları ne iş yapar lig biteli hiç ortalıkta yok bedava birşey olunca hemen varlar mesala sivas maçı bedava bilet
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
  Alıntı Zenci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2010 saat 22:30
Büyükerşen'in "gözünün üzerinde kaşın var" gibi gerekçelerle işi yokuşa sürerek
yönetimi oyalama olasılığını da hesaba katmak gerekir.
Yukarı
tuncay özkan Liste gör
Yazar

Tuncay Özkan
  Alıntı tuncay özkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2010 saat 23:43
  Şahsi olarak H.Ünal Yönetiminden hiç bişey beklemiyorum kulübün gercek sahipler bizler layık olduğumuzu yaşıyoruz;malesef yağmur,kar,girmresi bi dert,çıkması ayrı dert,üç yıldan üç yıla temizlenen koltuklar.hem baksana protokol tribününe ilave ve düzenleme (yuhhhh artık söyleyecek söz yok)oooohhh gayet iyi başkan.
   Biz beşbin kişi toplasak bi protesto düzenlesek hemen ortalığa çıkar falanca kişi söz verdi proje hazır bilmem nerden onay,para vs. vs bekliyoruz  iki ay sonra açığın üstü kapanacak veya yeni stadyummun temellerini üç ay sonra atacağız deyip taraftarın gazını alıp yeni bi gaz verip bizi tekrar kandıracak.bu işler bedava bilet almayan yönetimden nemalanmayan taraftar guruplarının düzenli ve istekli protestolarıyla olur.malum bizde yönetimden nemalanan taraftar gurupları oldukca bu işler olmaz bir gurup protesto eder diğerleri ona karşı çıkar kavgalar vs.
   bu sezon sonraki sezon hatta önümüzdeki üç sene açığın üstü kapanmaz.malesef hiç bi umudum yok.acıkcası kombine almaya pek niyetim yok bu böyle gittiği sürece.

ES ES ES ES Kİ Kİ Kİ Kİ HOP HOP HOP HOP GÜM GÜM GÜM GÜM KIRMIZI ŞİMŞEK ÇOK YAŞA
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2010 saat 00:08

amigolar neyi bekliyor onu anlamış değilim bi bildikleri var yoksa?

Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2010 saat 00:56
Alıntı yapılan erahnes

amigolar neyi bekliyor onu anlamış değilim bi bildikleri var yoksa?

Hangi amigolar.Amigo Orhandan sonra amigo geldimiki.Wink
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
btk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak Kaya
  Alıntı btk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2010 saat 09:05

yapalım abiler yapalım. biz sesimizi çıkarmadıkça sağılacak inek pozisyonunda görülüyoruz demekki. bunu duyurmamız lazım sadece forumla sınırlı kalmamalı. günü tam belli olduktan sonra çarşıda 100 adet fotokopiyle birçok yere asıp taraftarımızı haberdar edebiliriz.

Başka ESKİŞEHİRSPOR yok!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 979899100101 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır