eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 979899100101 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emr26e Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı emr26e Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 01:37
ben kendi çapımda kardeşiminde yardımıyla yaklaşık 20-25 top konfeti hazrladık. birde 6 tane meşale aldık ve maç gününü bekliyoruz..
SİYAH YADA KIRMIZI GİY
       ATKINI AL
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 01:51
Alıntı yapılan mmt26

neyse konumuz resim değil sezon açılışında meşaledden başka ne organizasyon olacak ??  grıpalrın özel bi hazırlığı var mı??? madem grubuz diyolar birleşmiolar özel bişiler yaparlar artık???

Gerekli izin alınabilirse 26.dakikada Nefer Olarak birşeyler düşünüyoruz ... Herşey hazır... Sadece yönetimin "Tamam " demesi kalıyor ...Yarın Reis'ler yönetim ile görüşecek ...Ve izin çıkarsa 26.dakikada herkez telefonlarını ve kameralarını hazırlasın ve "herkez bizi izlesin" ...
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 01:59
Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan mmt26

neyse konumuz resim değil sezon açılışında meşaledden başka ne organizasyon olacak ??  grıpalrın özel bi hazırlığı var mı??? madem grubuz diyolar birleşmiolar özel bişiler yaparlar artık???

Gerekli izin alınabilirse 26.dakikada Nefer Olarak birşeyler düşünüyoruz ... Herşey hazır... Sadece yönetimin "Tamam " demesi kalıyor ...Yarın Reis'ler yönetim ile görüşecek ...Ve izin çıkarsa 26.dakikada herkez telefonlarını ve kameralarını hazırlasın ve "herkez bizi izlesin" ...

bunun 26 . dk da olması meşale olayı ile karışmasına ve etkisinin azalmasına sebep olmaz mı???
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 02:05
herkes 26 da meşale yakıcaksa güzel ama nefer yada kızılcıklı farklı birşey hazırladıysa bunları farklı anlarda göstersinler... 3 gösteri sadece 1 dakkaya sıkışmasın...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Sarpery26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Sarper
  Alıntı Sarpery26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 02:05
İnşallah bakalım merak ediyoruz umarım güzel şeyler yaparsınız kolay gelsin.
Yukarı
portal Liste gör
Yazar

hayrettin
  Alıntı portal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 02:07
Evet bencede yapılacaklar aynı olması yanlış olur. Grupların bunları koordinasyon etmesi iyi olur.
"Türkiye'nin Avrupalılığını Benim İçin Eskişehirspor Sembolize Ediyor." OLLİ REHN
Yukarı
ugures26 Liste gör
Yazar

uğur bıhlar
  Alıntı ugures26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 02:15

bursanın sezon açılışında 06-16-26 uygulaması yapıldımı ben 6. dk da bi laylalaylay an-ka-ra-gü-cü sesi duydum ama 16 lıyla 26 da bişey duymadım

Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 02:19
Alıntı yapılan red_flash26

Sezon Açılışı Programımız

2008-2009 Sezonu açılış programımız aşağıda yazılı şekilde olacaktır.

19:00 Kurban Kesimi 

Olmazsa olmaz Big%20smile

Şimdi yine bazı arkadaşlar "muhalefet ediyorsun" diyecekler ama, o kurbanı kesmek yerine, o kurbanın ücreti kadar parayı bir hayır kurumuna bağışlasalardı daha iyi değil miydi?

Veya tamam birşey demedim unutun gitsin...
Yukarı
eSkoLiq Liste gör
Deneyimli Yazar

Özcan Çağlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı eSkoLiq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 02:24

Zaten kurban kaç para tutacakki. 300-400 YTL. Dana kessinler hadi 1 milyar. Kurban kesilmesini iyi akıl etmişler bencede. Herşey hazır sadece pazar gününün gelmesini bekliyoruz tüm eskişehir büyük şovu merakla bekliyor.. Gel pazar gellll :)

ßu Kalpler Sana Tutsak ..
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 02:25
Alıntı yapılan es_bil

Olmazsa olmaz Big%20smile

Şimdi yine bazı arkadaşlar "muhalefet ediyorsun" diyecekler ama, o kurbanı kesmek yerine, o kurbanın ücreti kadar parayı bir hayır kurumuna bağışlasalardı daha iyi değil miydi?

Veya tamam birşey demedim unutun gitsin...
  kültürümüze göre kan akıtmak lazım böyle şeylerde malum... bende çok desteklemem ama genel inanış bu şekilde. zaten buna varana kadar o kadar çok şey varki hayır için yapılabilecek... bir koyuna ödeneck ücretten daha fazla olacaktır onun manevi değeri... tabi bunu abartmadan yapmları lazım... o kadar kalabalığın ortasında kesim işi hoş olmuyor...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 979899100101 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır