eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 96979899100 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
baia22 Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı baia22 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 22:28
Mezitlilere 7-0 yenildiğimiz yıllardaki taraftar geri gelsin (nasıl olacaksa !)ama o zamanlar stadın yolunu bilmeyenler şimdi Eskişehirspor, teknik direktör, takım, yönetim ve en önemlisi taraftar ve tribün hakkında ahkam kesiyor ya bir de Avrupadan bahsediyoruz. Hatta ve hatta hadlerini aşıp o zamanlar karşılıksız bu takımı destekleyenleri ruhsuzlukla suçluyorlar geçiniz bunları...
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 22:32
Alıntı yapılan zecapone

Alıntı yapılan zecapone

Açık tribün geçen seneye göre bu sene daha iyi, burası kesin. Ama bence yeterli değil. Maviş reise de hak veriyorum, kolay değil koca açığa hakim olmak. Açığı hareketlendirmek, düzene sokmak için benim düşüncem şu; Murat reisin tayfasıyla beraber açığa geçmesi, Maviş reisin de tayfasıyla beraber kapalıya geçmesi. Sadece bir fikir bu, olması mümkün müdür, ya da olmaması için bir sebep var mıdır bilemiyorum. Ama en azından daha derli toplu olur açık gibime geliyor.
Saygılar..

Önceden yaptığım bir öneriydi..
açıkta yapılması gereken, tribün lideri vasfındaki kişi veya kişiler maçlardan önce, o dikildikleri demir hizasında bulunan betonun üzerinde dolaşarak tüm taraftardan destek isteyecek, ama görünüyorki, sanki o demirlere yapışmışlar bırakamıyorlar ve belli aralıklarlakendine yakın olan kişileri yerleştirecek, bakın o zaman açık tribünde neler olacak, ama önce birlik şart,

Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 23:05
Açık açık diye dilinizden düşüremediniz gitti.
Önce açıkta sağa sola salça olan, bayan/erkek ayırmadan herkese küfür eden, tehdit eden, kendini tribünün sahibi sanan 3-5 çapulcunun temizlenmesi lazım. İsimlerini falan bilmiyorum kimdirler nedirler onu da bilmem ama tiplerin ne mal oldukları gayet açık seçiliyor.

Gelelim açık bağırmıyor mevzuuna, şahsen ben de beğenmediğim tezahüratlara katılmıyorum. Şimdi buradan hareketle şunu söyleyebiliriz; demek ki açığın büyük bölümü de bazen katılıp bazen katılmıyorsa tezahüratlara, yapılan tezahüratlar o ana uygun değil diye düşünüyorlar demektir. Rakip takımın en tehlikeli geldiği dakikalarda "saldır Es Es" diye 40 maç bağırsanız 40 maçta da eşlik etmem, kanaatimce açığın çoğunluğu da bu şekilde düşünüyor.
Takımı hissetmeden, takıma uymadan yapılan tezahüratlar bomboştur benim gözümde. Ben oyuncu olsam, rakip dalga dalga üzerimize gelirken, bana Es Es gol gol gol siye bağırılsa onu duymam, ancak top rakipteyken tüm stad ıslıklayıp, top bize geçince aynı şekilde bir alkış duyarsam taraftarın benim yanımda olduğunu hissederim.
Hala anlamadığım bir şekilde uzun süre aynı tezahüratı yapmak daha iyiymiş, daha iyi bir destek şekliymiş gibi gösterilmesi.
Asıl önemli olan ani, güçlü ve oyuna uygun bir şekilde tepki göstermektir. Saha içinde güzel bir hareket yapan oyuncu bu hareketine karşılık olarak tribünlerden olumlu bir tepki aldığında daha çok şevklenecektir. Aynı şekilde rakip tehlike yaratmaya başladığında çıkarılacak uğultu ya da yuhlamalarla rakip de taraftarın oyunun içinde olduğunu hissedecektir.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
kene26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı kene26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2011 saat 01:04

Ezikbahçe macında açıkta bi olay yasandı bi tartısmadan sonra bandonun az ustunden assağıya bırkac su ve cakmak falan atıldı  ınsan kendı renktasına nasıl dusman gıbı bıseyler atar bunları yapanlara sadece yazıklar olsun ....

inadına sevgi inadına aşk inadına ESES diyoruz..
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2011 saat 01:21
Alıntı yapılan Rasputin

Açık açık diye dilinizden düşüremediniz gitti.
Önce açıkta sağa sola salça olan, bayan/erkek ayırmadan herkese küfür eden, tehdit eden, kendini tribünün sahibi sanan 3-5 çapulcunun temizlenmesi lazım. İsimlerini falan bilmiyorum kimdirler nedirler onu da bilmem ama tiplerin ne mal oldukları gayet açık seçiliyor.

Gelelim açık bağırmıyor mevzuuna, şahsen ben de beğenmediğim tezahüratlara katılmıyorum. Şimdi buradan hareketle şunu söyleyebiliriz; demek ki açığın büyük bölümü de bazen katılıp bazen katılmıyorsa tezahüratlara, yapılan tezahüratlar o ana uygun değil diye düşünüyorlar demektir. Rakip takımın en tehlikeli geldiği dakikalarda "saldır Es Es" diye 40 maç bağırsanız 40 maçta da eşlik etmem, kanaatimce açığın çoğunluğu da bu şekilde düşünüyor.
Takımı hissetmeden, takıma uymadan yapılan tezahüratlar bomboştur benim gözümde. Ben oyuncu olsam, rakip dalga dalga üzerimize gelirken, bana Es Es gol gol gol siye bağırılsa onu duymam, ancak top rakipteyken tüm stad ıslıklayıp, top bize geçince aynı şekilde bir alkış duyarsam taraftarın benim yanımda olduğunu hissederim.
Hala anlamadığım bir şekilde uzun süre aynı tezahüratı yapmak daha iyiymiş, daha iyi bir destek şekliymiş gibi gösterilmesi.
Asıl önemli olan ani, güçlü ve oyuna uygun bir şekilde tepki göstermektir. Saha içinde güzel bir hareket yapan oyuncu bu hareketine karşılık olarak tribünlerden olumlu bir tepki aldığında daha çok şevklenecektir. Aynı şekilde rakip tehlike yaratmaya başladığında çıkarılacak uğultu ya da yuhlamalarla rakip de taraftarın oyunun içinde olduğunu hissedecektir.

Ufuk her sayfaya yüzlerce kez şu yazını yapıştırsak emin ol hiçbirşey değişmez bu mantaliteyle...
Şahsen kendim yüzlerce kez yazdım ama herşey yine aynı fener frikik kullanıyor biz '' EsEs gol gol'' çekiyoruz.Millet kıcıyla gülsün artık hakikaten çünkü hakediyoruz.Yokmu bir tane şu olayı düzeltecek bir tribun adamı.Yok yok yok.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2011 saat 01:23
Bana göre Açık tribün maçtan önce çok iyi ve canlı idi...
Açığın bu maçta suskun olmasının nedeni maç öncesi "Büyük Başkan El Salla" tezahuratı olabilir mi..?
Ya da aşağı kısımlara atılan su şişeleri olabilir mi..?
Veya maç içindeki ruhsuzluk ve her dakikası Fenere çalışılan maç taktikleri olabilir mi..?

Maç günü açığın haliyet-i ruhuyiseni anlamak oldukça güçtür...Yapılan en ufak bir hata açığın sükunete kapılmasına neden olur...Açığı şiddet ve baskı ile bağıttıramazsın,ancak onları manevi yönden ayağa kaldırabilirsin...Bu da liderlik gerektirir...Kısacası açığı çözmek zordur...Bu zorlukta yetenek gerektirir...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
manyak_genç Liste gör
Yeni Yazar

İsa
  Alıntı manyak_genç Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2011 saat 02:42
Ben Nefer tribünündeydim maçtan önce Açık Tribün cok iyiydi yanımdaki arkadaşa " acaba içip mi geldiler bugün bu acık bu stadı yıkar " diye söylenmiştim ama ne olduysa maçın başında o istekli,arzulu,coşkulu açık yoktu 2.golden sonra ölü gibiydi. Anlam veremedim. futbolcuyu taraftar ateşler, futbolcu kötü oynuyorsa sen oynatacaksın hani diyorlar ya mekan oynatıyor diye o misal takımına zor zamanında destek cıkacaksın ki özgüvenleri yerine gelsin ama açık pufff... Ouch
Eğer ESKİŞEHİR SPOR'lu değilseniz... Değil eros'un oku Zeus'un Şimşeği girse götünüze siz bu aŞk-ı AnlıyamazSınız...
Yukarı
malıçlı Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
Yer: Turkey
  Alıntı malıçlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2011 saat 02:57
Alıntı yapılan scetintas

Açığın bu maçta suskun olmasının nedeni maç öncesi "Büyük Başkan El Salla" tezahuratı olabilir mi..?
Ya da aşağı kısımlara atılan su şişeleri olabilir mi..?
Veya maç içindeki ruhsuzluk ve her dakikası Fenere çalışılan maç taktikleri olabilir mi..?

Maç günü açığın haliyet-i ruhuyiseni anlamak oldukça güçtür...Yapılan en ufak bir hata açığın sükunete kapılmasına neden olur...Açığı şiddet ve baskı ile bağıttıramazsın,ancak onları manevi yönden ayağa kaldırabilirsin...Bu da liderlik gerektirir...Kısacası açığı çözmek zordur...Bu zorlukta yetenek gerektirir...

cevap AMİGO ORHAN RUHUNU VE MİSYONUNU VİZYONUNU TAŞIYAN BİR LİDER...
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2011 saat 12:04
Alıntı yapılan scetintas

Ke
Kesinlikle havamız çok iyiydi. Hatta arkadaşlarla, "açık çok iyi havaya girmiş, iyi tribün olacak" diye konuşmuştuk... Ama bıçak gibi kesildi havamız... Çok tuhaftı vallahi, hala şoktayım...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
mehmetaliaydemir Liste gör
Yazar

mehmet ali aydemir
Yer: eskişehir
  Alıntı mehmetaliaydemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2011 saat 12:28

Bu maçta açık tribünde maçtan önce gerçekten iyi bir hava vardı hepimiz inanmıştık ama kadro sahaya çıktığında biraz korku sarmıştı beni ama Bülent uygun'un vardır bi bildiği demiştim. İlk golü attıktan sonra gelen goller ve futbolcuların umursamaz şekilde oynuyor olması açıkta ciddi bir üzüntüye sebeb oldu ve çoğu kişi bu ruhsuz futbolcular için mi bağırıcaz diye konuşmaya başladı ben bunlara kulaklarımla şahit oldum. Ayrıca aramızda o kadar çok yabancı sima(hiç bir tezahurata katılmayan kişiler )vardı ki birlik olamamıştık tribünde..

Biz Eskişehirsporluyuz..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 96979899100 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,781 saniyede hazırlanmıştır