eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 96979899100 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2011 saat 21:19
Yeni bir tartışma başlamasını istemem ama;
Neden Bülent Ertuğrul "ben böyle bir maçta oynamak istemem" demiştir?
Yukarı
kenansarp Liste gör
Yazar

kenan
Yer: ankara
  Alıntı kenansarp Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2011 saat 22:15
tebrik ediyorum kardeşimi güzel yazmış yüreğine sağlık kendini bilmez ağzı bozuk kültürden yoksun konuşmasını bilmeyen etrafına efelik yapan ciğeri beş para etmez insanlardan taraftar lideri olurlarsa gerçek taraftar bu tip insanlara kızgınlığından maçlarada gelmeyecekler o zaman bu şahsiyetsiz insanlar kime liderlik yapacaklar liderlere sesleniyorum akıllı olunda taraftarı küstürmeyin saygınlığınızı tekrar kazanın
SARP
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2011 saat 22:16
Alıntı yapılan ClaustrophobicEs

Yeni bir tartışma başlamasını istemem ama;Neden Bülent Ertuğrul "ben böyle bir maçta oynamak istemem" demiştir?
Emre duyum mu yoksa biryerden mi okudun veya izledin?Yazarsan sevinirim.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2011 saat 22:29
Alıntı yapılan ESPANA

Çirkef Volkana bak sen.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=90575
Videoda Eskişehir adamın kaderiyle oynar pankartına fenerlilerdende böyle cevap geldi diyor.O pankartın açılcağını ya da asılcağını nereden biliyolardıda onlar hayırdır pankartını yaptı ? Sanırım artık aramıza iyice bizanslılar girmeye başladı
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2011 saat 22:31
Alıntı yapılan Berkay ÇİFTER

Videoda Eskişehir adamın kaderiyle oynar pankartına fenerlilerdende böyle cevap geldi diyor.O pankartın açılcağını ya da asılcağını nereden biliyolardıda onlar hayırdır pankartını yaptı ? Sanırım artık aramıza iyice bizanslılar girmeye başladı

Bildiklerinden değil Ligtv uydurmuş işte onu.Ama kadıköyde Bursalıların Naber? diye pankart açmalarından sonra çok özenti olmuş Hayırdır? pankartı.
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
albaycihan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cihan
Yer: eskişehir
  Alıntı albaycihan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2011 saat 23:24
Alıntı yapılan Berkay ÇİFTER

Alıntı yapılan ESPANA

Çirkef Volkana bak sen.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=90575

ikincisi de adamlar şükrü saraçoğluna çevirmiş resmen stadı hayırdırmış kaybedince şampiyonluğu ağızımızla gülmeyecez size fenevliler
Yukarı
mami67 Liste gör
Yazar

Muammer
Yer: Turkey
  Alıntı mami67 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2011 saat 09:52

Arkadaşlar Fenerbahçe maçında bilet geliri 2,000,000 TL.varmıdır.Forma satışımızda güzeldi,yani Tv.İddiaa,Forma satışı ve maç bileti harika bir gelir.

Güzel günler göreceğiz arkadaşlar,
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2011 saat 11:07
Yazmayayım yazmayayım diyorum ama dayanamadım yazıyorum.Değerli abilerim kardeşlerim;

Gökhan gönülün nasıl oynadığını gördünüz değil mi? erkanı kilitledi,Ve sol kanadımız bitti resmen(ki Gökhan bana göre avrupanın en iyi beklerinden) Mehmet topuzu da gördük değil mi? Sezere top göstermedi.(mehmette kendini liberoda bayağı geliştirmiş form grafiği çok yüksek) E Emrede Alexi destekleyince bizim savunma 3 golle hallaç pamuğu oldu! Diegonun sakatlanmasıylada zaten iyice koptu,Sezgin aynı sezgin Bırakın bu maçı kaldırmayı karşımızda A2 fb maçı olsa dahi kapasite bu kadar.Alper didindi biraz,birazda Santosun defansif özelliğinin zayıf olmasından burhan yararlandı o kadar...

Yani adamakıllı 2 kişiyle oynadık biz. Onlar ise caner,Gökhan,Alex,Niang,Topuz, onlar 5 kişiyle oynamışlar.  yani demem o ki bu maçı form düşüklüğünden kaybettik.

Ayrıca bu maç SATILDI! diyen kim varsa Eskişehirsporumuzu küçük takım  olarak görüyordur benim gözümde. Avrupa nasıl ki bir maçla kazanılmadıysa bir maç ilede(fb) kaybedilmedi renktraşlarım... 

Tribünümüz ise bu maçta içler acısıydı(nefer hariç) Uyuduk uyuduk, Bandonun etrafı hareketlenmek istedi kimse bağırmayınca onlarında motivasyonu gitti.Şunuda demeden geçemeyeceğim.Büyüklerimizden birisi şu dorlionmudur her ne grupsa Açığı mahvediyorlar,bir an önce bu grup yokedilmeli! Yada Kızılcıklı kapalıdan gelip Dorlionla birlikte beste ahengini oluşturmalı(Nefer demedim çünkü büyük grup ve kapalıda kalmaları çok doğru olur) ETB sizce neden almıyor toplantılarına bu grubu düşünelim? 
:Salih Seçer
Yukarı
eseryılmaz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

eser yılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı eseryılmaz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2011 saat 12:35
ulan ligtv bizim deplasmanda şov yaptığımız hangi maçı şöyle ballandıra ballandıra anlattınız Türk futbolunu basınını bu hale getirenleri Allah bildiği gibi yapsın artık ne futboldan ne tribünden hiç bir zevk almamaya başlıyoruz
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2011 saat 12:54
Artık unutalım şu maçı önümüzde 6 maç var avrupa olmasada ligi en iyi yerde bitirmeliyiz.Özellikle bejekenin önünde bitirmeyi çok istiyorum.
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 96979899100 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır