eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9596979899 110>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 20:42
Alıntı yapılan mak

Yücel İldiz haberi doğruymuş. Bu yönetyime yazıklar olsun. Bunlar acemilikte Mesut Hoşcanı bile geride bıraktılar. Sinan Başkan resmen fos çıktı. Güçlü bir irade ortaya koyamadı. Yazın bir kenara Sergen Yalçın hüsranın bir benzerini daha yaşayacağız. YAZIK YAZIK YAZIK

Başkada sözüm yok

şaka gibisin. Yazık böyle taraftarlık olmaz. böyle destek hiç olmaz. Başkan olmasa klüp kapanıp gidecekti. Köstek değil destek olun destek
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
Yer: eskişehir
  Alıntı tarık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 20:48
Saçmalamayın be!Olabilecek en iyi adam Yücel Ildız.
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Yer: Turkey
  Alıntı 26-eses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 21:03
Olabilecek en iyi tercih. Keşke SErgen Yalçın'ın dan önce tercih edilseydi. Takım şimdi gerçek kimliğini bulacak. İzleyin görün.
Yukarı
Hayyam Liste gör
Yazar

koray hatipoğlu
Yer: Eskişehir
  Alıntı Hayyam Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 21:04
Yücel İldiz harika bir seçim.
Tebrikler yönetim
Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı mak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 21:05
Alıntı yapılan 26-eses-26

Olabilecek en iyi tercih. Keşke SErgen Yalçın'ın dan önce tercih edilseydi. Takım şimdi gerçek kimliğini bulacak. İzleyin görün.

Futbol fakiri insanlara futbol anlatmak çok zor bea. İzleyelim bakalım görelim
Yukarı
ESES_SEVDASI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
  Alıntı ESES_SEVDASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 21:13
Alıntı yapılan Hayyam

Yücel İldiz harika bir seçim.
Tebrikler yönetim

Aynen katılıyorum, henüz imzalar atilmadan konuşmak ne kadar doğru bilmiyorum ama bence bu şartlarda olabilecek en iyi tercih Yücel Hocadir..
Yukarı
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı es-es77 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 21:31
Alıntı yapılan EGELİ

Zafer tüzün , Burhanettin beadini, serdal eroy, coşkun demirbakan, Ergin Işık , Şenol ulusavaş...

Benim aklıma gelen takımımızda zamanında hocalık yapmış yerli yani eskişehirli isimler...

Bu arkadaşların hangisinin gram katkısı oldu takıma?
Bırakın bu yerli saçmalıklarını artık.
zafer tüzün eskişehirli derken şaka olarak yazdığınızı düşünüyorum.
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"
Yukarı
Ahmet Liste gör
Yazar

Ahmet
  Alıntı Ahmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 21:56
Alıntı yapılan müfitkabal

64 yaşında olan Yücel Hoca tipik bir lig hocası...TFF 1. ligi çok iyi bilen ve çok deneyimli olan Yücel Hoca umarım bizde başarılı olur...malum bizde hocaların giydiği eşofmanların rengini bile eleştirenler var...

Müfit bey kastettiğiniz kişi benim herhalde. Doğrudur Sergen Yalçın'ı eleştirmiştim. Eğer takım olunacaksa, ortak hedefler varsa bunların önemli olduğuna inanıyorum. Zaten Sergen Yalçın da bu camiaya ait olmadığını daha devrenin yarısı gelmeden kaçarak kanıtladı. Demek ki haksız da değilmişim.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 22:05
Alıntı yapılan es-es77

Alıntı yapılan EGELİ

Zafer tüzün , Burhanettin beadini, serdal eroy, coşkun demirbakan, Ergin Işık , Şenol ulusavaş...

Benim aklıma gelen takımımızda zamanında hocalık yapmış yerli yani eskişehirli isimler...

Katılıyorum sana arkadaşım ama kulüp eski stadda kapılardan birine ismini verirse taraftar da teknik direktör olarak ister normal.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 22:17
Alıntı yapılan es-es77

Alıntı yapılan EGELİ

Yoo gayet de ciddiyim; nereliymiş Zafer Çorumlu mu? Ne çok seviyosunuz bilmişlik taslamayı! Ayder tribününe git bak bakalım kimin adı yazıyor!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9596979899 110>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır