eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9596979899 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 22:39
kızılcıklıya kımsneın bısey dedıgı yok zaten dıyemezlerde yaptıkları ortada bugune kadar. kızılcıklı olmazsa zaten bu guruplarla eses turubunu turbunlukten cıkar ama benım istedıgım tek catı altında 500kısı degılde 2000kısı bırden bagırmak tezaurat yapmak esesı daha ateslı bır sekılde desteklemek yoksa kızılcıklıya kımsenın bısye dedıgı yok kı.
Şampiyon ES ES
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 22:43
Burjuva abi ,
İsmetpaşanın %75i kapalıdır , bizimki kapansın bak neler oluyor. Kızılcıklı koşa koşa açığa geçer , Neferde , Altesle beraber omuz omuza öyle bir bağırırlarki gözlerinden yaşlar akaaar gider.
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 22:44
Alıntı yapılan burjuva2626

Alıntı yapılan SaMeT

senınde guruplardan bırınde oldugun bellı aman eses ıcın bıseyler yapmayın

hadi biz yapmıyoruzz da sen ne yaptın guzel kardesimm söyle ben su besteyi yaptım bunu yaptım de takdir edeyimm dediklerini dikkate alayımm..

Biz o kadar cok sey yaptık ki sonunda ne oldu hapcı olduk serseri olduk ..Eline klavye gecen eleştirdi sunu yapın bunu yapın dedi haa bu dediklerinizi birebir yapsak bile yine takdir edilmicez yine hapcı olcaz gaspcı olcaz yönetimden kombine alıyo olcaz yöneticiler para veriyor olcak.. Deplasmana gidilen otobuslerimize bile karısılır oldu amac üzüm yemekmi yoksa bagcıyımı dövmek..
hapcı olurusn yada baska bısey bu benı ılgılendırmez kım demıssede ona söle ben burda esesı konusyorum esesımızı konusuyorum. besteler yapıyor olsam zaten bende turbun gurubun baslarında olurdum. bıızm konumuz eses baska seyler degıl suan gurupların içinde en iisi kızılcıklı ama bu eskısheır turubunde böle. bı kocaelıne gıttıgımızde hodrı meydanın koskoca stadı nasıl tek bır tezauratta idare ettıgını gördük. neyse zaten bosa konusyoruz bırlesme dıye bısey eskısehır turubunu ıcın herzman hayal böle gelmıs böle gıder. benım için eskısehrıde tek bısey var oda eskısehirspor gerısı yalan.

kocaeliyi örnek vermişinde varmı bizim öyle bi stadımız acıgın ustu kapansın bizdede durum farklı olmaz.ama acık dada tribun yapılmaz bana tr de gösterin ustu acık olup gusel tribun yapan bi takımm bazı seyler istenirken mantıklı olmak lazım.
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 22:46
arjantındekı macları ızlıyorsan stdaların cogu acık ve cok guzel sovlar besteler yapıyorlar  oraya bakabılırısn.
Şampiyon ES ES
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 22:47

arjantındekı macları ızlıyorsan stdaların cogu acık ve cok guzel sovlar besteler yapıyorlar  oraya bakabılırısn.

işte bu kadar basit degil onları yapmak hele acıgın bi kosesine gecip de böle yapın söyle olsun demek kadar hiç degil ...
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 22:48
Alıntı yapılan otomatikkapi

Burjuva abi ,
İsmetpaşanın %75i kapalıdır , bizimki kapansın bak neler oluyor. Kızılcıklı koşa koşa açığa geçer , Neferde , Altesle beraber omuz omuza öyle bir bağırırlarki gözlerinden yaşlar akaaar gider.
nefer acıga gectı pek fazla yaranamadı sonra aydere gectı orda da duramadı sımdı yıne eskı kendı yerlerındeler yanı keske öle bısye olsa hepsı tek yurek oslada benım gözlerımdekı yaslar akıp gıtse.
Şampiyon ES ES
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 22:50
Alıntı yapılan SaMeT

işte bu kadar basit degil onları yapmak hele acıgın bi kosesine gecip de böle yapın söyle olsun demek kadar hiç degil ...
kösemdeyım ve hep kösemde kalacam cunku okadar cok gfurup varkı ınsanın kafası karısyor hangısı canı gönulden eseslı hangısı sadece esesı dusunuyor eses için kavgasını yapıyor. bunu cözmek kolay degıl. kösem sımdılık ii. ama bende hep bı gurubun ıcınd eolmak ısterım orta okul lıs ezamanlaırmda kızılcıklıdaydım yıen olurum ama ınan böle cok gurup olunca içimden gelkmıyor guruplarda durmak bagırmak.
Şampiyon ES ES
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 22:51
guruplarda tek durudugm yer deplasmanlar cunku orda altesı ayderı nefere kızılcıklısı hepsı bırlık oluyor:)
Şampiyon ES ES
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 22:52
İste birileri (siz ,ben yada yönetim ) kapatırsa açığın üstünü veya yeni stadımız olursa o zaman gruplar nereye istenirse oraya gider...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 22:54
zoman bı kampanya yapılsa acıgın ustunu kapamak ıcın 3900sıfıra msj atın sızde destek olun dıye acıgın parası bence toplanır keske yönetım bunu yapsa butun eseslıler bence msjlarını atarlar.
Şampiyon ES ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9596979899 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır