eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9596979899 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erdal76 Liste gör
Yazar

erdal
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 09:18
Ben geçen sene kombine alırken,devre arası açığın üstü kapanacak deniyordu.Ne oldu? Yalan oldu.Eskişehirspor taraftarı olarak elbette herşeyimi sevdam uğruna ortaya koyarım ancak adam yerine konulmadığım yere para vermekte pek içimden gelmiyor.Şahsım adına asla kombine almayı düşünmüyorum.Tabii sevdamdan kopmayıda asla düşünmüyorum.Çözüm ise belli^^deplasmanda kavuşuruz^^Bu benim şahsi eylem planımdır.Bu nedenle kimse için bir bağlayıcılığıda yoktur.
Yukarı
mtcn-26 Liste gör
Yazar

Hakan Avcı
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 10:08
taraftarsanız böyle başlıklar açamazsınız. kombine almıyorum diyebilirsin.ancak "ALDIRMAMAK" ne demek?

Ben alırım çünkü müşteri değilim aldığım hizmete göre davranayım . Ben ESES taraftarıyım.

Yukarı
eses esin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 10:31
     Kombine almanın avantajını inanın hiç görmedim.Bir tek geçen sene biraz maddi avantajı oldu.Onun dışında ne girişlerde ne de içerde bir espirisi var.Fiyatı makul olmasına rağmen bu sene almayacağım.Açık tribünün kapanması ile bir anda stad ve ambians değişir diye düşünen arkadaşlar yanılıyor bence.Ama en azından giriş çıkışlar düzene girse ve kombinelinin dışarda kalma olasılığı olmasa inanın çok kişi kombinesini alır ve maçını izler...
Yukarı
level26 Liste gör
Yazar

levent
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 10:34
Alıntı yapılan mtcn-26

taraftarsanız böyle başlıklar açamazsınız. kombine almıyorum diyebilirsin.ancak "ALDIRMAMAK" ne demek?

Ben alırım çünkü müşteri değilim aldığım hizmete göre davranayım . Ben ESES taraftarıyım.

İyi güzelde bizde hizmet alamadığımız için böyle davranıyoruz.Wink
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 11:28
Alıntı yapılan mtcn-26

Kombineniz hayırlı olsun güle güle kullanın,sizinde bedava biletlere katkınız olsun.
kalender
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 11:32
Alıntı yapılan kalender 26

Alıntı yapılan mtcn-26

Kombineniz hayırlı olsun güle güle kullanın,sizinde bedava biletlere katkınız olsun.
Bedava bilete katkıda ne ahlaka onu açıklarmısın tamam kombine almayalım biletle girelim senmi vercen bilet fiyat farkını Wink
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 11:53
Alıntı yapılan leventes26

Alıntı yapılan kalender 26

Alıntı yapılan mtcn-26

Bedava bilete katkıda ne ahlaka onu açıklarmısın tamam kombine almayalım biletle girelim senmi vercen bilet fiyat farkını Wink

Sizinde kombineniz hayırlı olsun güle güle kullanın. ES ES taraftarı için fiyat farkının ne önemi var. Kombine almayın ve tepkinizi koyun bakalım bedava bilet dağıtabileceklermi. Dağıttıkları biletlerin paraları yöneticilerin cebinden çıkmıyor,kulübün kasasından çıkıyor kulübe faydalı olsun diye aldığımız kombinenin veya maça girerken verdiğiniz biletin parası.Wink
kalender
Yukarı
riader247 Liste gör
Deneyimli Yazar

Riader Riaderowsky
Yer: Eakişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 11:56
Alıntı yapılan ~ERHAN~

Alıntı yapılan riader247

aktif a.ş. den bir  hanfendi aradı, geçen seneki vıp kombine yerinizi istermisiniz diye; onlara yıllardır kombine aldığımı, bedava bilet ve tribünlerde olan bazı olaylar yüzünden bu sene kombine almayacağımı, yönetimim taratarıla büyük 1 kopukluk içersinde olduğunu haftalık basın toplantılarında, bu forumda belirtilen suruların hiçbirinin yanıtlamadığını söyledim ve konuşma bitti. 6 yıldır aralıksız kombine almış biriyim.....,,,,,,,,,,,,

biLinçLi taraftarın kaybını yaşıyorLar ,,taraftara değer veriLdiğini hissetmek istiyoruz...gerekiyorsa burda bizim yaptıkLarımıza anLam vermeyen renkdaşLarımıza söyLüyoruz...DEPLASMAN GÖÇÜ YAPAR YİNE BU TAKIMI ZİRVEYE GİTİRİRİZ..
bu bedava bilet ve ES ES taraftarını kötü temsil eden miraklardan kurtulunmadıkçada  tribünlere gelmek istemiyorum. ( 30 sene önce ayderi kuranlarla o tribünde birlikteydim)
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 12:27
Bakın arkadaşlar hepiniz tepki diyorsunuz ama bir kıvılcım bile yok kimse bu konu hakkında hiçbir icraat yapmıyor reelde hep sanalda kalıyor söylemleriniz.
Tutturmuşsunuz bir bedava bilet olayı bakın NEFER-KIZILCIKLI zaten açıklamalarını yaptı bedava bilet istemiyoruz versenizde bu saaatten sonra kimse almaz diye çünkü guruplar manevi olarak çok yıprandı bu olaylar yüzünden art niyetli kişiler kendi menfaatleri doğrultusunda kullandı her neyse ayrıca yönetimde bedava bilet olayının bittiğini açıkladı Mustafa Abiyle konuştuğumda da kesinlikle istemediğimizi belirttim kendiside ben de sonuna kadar arkanızdayım staddan bu pislikleri hep beraber temizleyelim dedi. Yani bedava bilet vermeyeceğini açıkladı zaten yönetim.

Fakat burada Açığın üzerinin kapatılmaması Yeni sezon LİGTV'nin Eskişehirsporumuzun maçlarını yayınlayacak olması vb. sebeplerden dolayı kombine fiyatlarının da yüksek olması nedeniyle kombine almama hakkı herkesin vardır istediğini de bu konuda bilgilendirir isterse aldırır isterse aldırmaz.

Eğer birlikte olur hepberaber hareket edersek tribünleri çok rahat temizleyebiliriz büyük küçük herkes birbirine gereken saygıyı gösterdiği sürece tribünlerimizde hiçbir kargaşa yaşanmaz zaten fakat önce birlik olalım daha sonra bir tepki vermek istedğimiz zaman bunu duyurduğumuz zaman en az 2BİN kişi toplanalım ki ne denli güçlü olduğumuz anlaşılsın zaten Eskişehirsporumuza hizmet eden bir dernek yok 26 EDT'nin NEFER-KIZILCIKLI guruplarıyla hiçbirşekilde alakası yoktur Bizler bu derneği kesinlikle tanımıyoruz. Kesinlikle bizlerin temsilcisi değildir mevcut başkanı ve yönetimi zaten toplasan 10 kişidirler Yavuzun öyle göstermelik yönetimidir Neyse bizler Eskişehirspor taraftarları olarak yeni bir taraftar derneği kurmaya çalışıyoruz inşallah olacakta bunda Bandodan Kareodan ÜNİESES'ten Şişenköftelerden Pişen Köftelerden Seni yalnız bırakırmıyızdan NEFER-KIZILCIKLI-ALTES'ten ESKOD'dan 65'lilerden Gurbet oluşumlarından Falanına filanına kadar herkesten en az bir temsilci olacak şekilde bir dernek kurma aşamasındayız umarım istediğimiz ve özlediğimiz bir dernek olur kurarız taraftarımızı tek çatı altında toplarız bütün organizasyonlarımızı tek bir elden yaparız tek ses oluruz. İşte tek ses olduğumuz gün öyle bir tepki gösteririz ki Eskişehir tarihinde ilk olur ama öncelikle herkes buna inanmalı ve yardımcı olmalı o zaman yönetim taraftarın gerçek güvünüde görür görmesede gösteririz.

Son olarak böyle forumda bir yerlere varamayız büyük çaplı bir toplantı düzenleyip orada görüşlerimizi geçmişe bakmadan ileriye dönük bir şekilde yapmalıyız yeni sezon öncesi. saygılarımla...
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 12:41
     Bedava bilet dağıtılmaması yeterli değildir, kulüp tarafından bedava otobüs olayınada son verilmelidir.

Türkiyenin dört bir yanından Eskişehirsporumuzun maçlarına giden taraftar gruplarımız var.  İstanbuldan, Ankaradan,izmirden vb. bir çok ilden maça giden taraftarlarımız hiç bir zaman kulüpten veya herhengi bir yöneticiden bedava otobüs talep etmemişlerdir.Taraftar gruplarımız  kendi imkanları ile maçlara gitmişlerdir.

Deplasmana  gitmek isteyen taraftarımız, organizasyonalara ismini yazdırır ücreti öder ve gider. Cebinden 5 kuruş çıkmadan maça giden, yolda alkol alıp maçlarda olay çıkaran taraftar profili değişmelidir.

kalender
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9596979899 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır