eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9394959697 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
angelica Liste gör
Deneyimli Yazar

faruk
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı angelica Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2008 saat 16:24
Alıntı yapılan eskan

bilindiği gibi,eskişehirin daha modern ve daha büyük kapasiteli bir stadyuma ihtiyacı var. .ancak yapılacak yer olarak düşünülen muttalip'in gelişmeye hiçbir şekilde müsait bir bölge olmadığı gibi bu önemli meselenin,taraftarımızın geleceğini bire bir etkileyeceğini düşünüyoruz..tamam daha modern ve güzel bir stad istiyoruz ama,yenikent asaş stadı gibi yada istanbul olimipiyat stadı gibi ucube bir yere stad yapılmasını istemiyoruz..kim hangi kriterlere göre ve nasıl bir yer seçimi ile bunu hayata geçirmeye çalışıyor,bunu bile bilmiyoruz..birileri buradan trilyonluk olacak,kapalı kapılar arkasında kamuya hiçbirşey yansıtmadan ve bu kulübün gerçek sahibi taraftara danışmadan stad yapacak..o kadar uzun boylu değil..taraftar olarak bizde tek ses tek nefes olmalı ve gereken ne varsa ortak hareket ederek yapmalıyız..

Ö.T.O,dernek başkanlarını ve tribün gurubu liderlerini bir araya getirerek bu konu hakkında nasıl bir tutum sergilenmesi gerektiğini tartışacak..
cuma günü saat 20:00 de palmiye cafede toplantı yapacağız..
toplantıya,bu mesele ile ilgili sorumluluk hissi taşıyan herkez katılabilir.. 0

şahsen benm akarabalarım orda yasıyor ve kütüğüm orda olmasına rağmen ben bile istemiyorum çünkü hem gelişmeye müsait değil hem de insanları garip:)  şehrin merkezi en iyisi bence atmosfer olsun toplanma olsun ulaşım olsun gayet iyi yerde. parça parça yeni stad yapılabilir ..
Taraftar olmak; Hiçbir menfaat beklemeksizin, gücünün yettiği kadar maddi ve manevi bağlı olduğun renklere destek olmak, yer ve zaman farketmeden takımına sahip çıkmaktır.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2008 saat 16:55
Bilet fiyatlarına çözüm bulunur , takım kötü giderse çözüm bulunur herşeye çözüm bulunur ama stad Muttalıp'a taşındığında bunun geri dönüşü olmaz . Kalıcı gelir yaratamayız ve o stad şehirdeki havayı bitirir . Bakın Bursa ve 19 Mayıs Stadı yerinde yıkılıp modernize edilmek isteniyor biz de hazır seçimler yaklaşmışken bu yönde baskı yapalım eğer taraftar olarak kenetlenir bu baskıyı yaparsak kesinlikle bunu başarırız Eskişehirspor taraftarı büyük bir taraftardır . Mevcut stadımız yerinde modernize edilir altına dükkanlar ve otopark yapılırsa klübün geleceği kurtulur . Cuma günü yapılacak toplantıda böyle bir sonuç çıkacak inşallah . Bu karar önümüzde 40-50 yılımızı etkileyecek bir karar olacaktır . Bu toplantıya herkes katılmalıdır herkesi bekliyoruz lütfen siz de taşın altına elinizi sokun .
Yukarı
cevcet Liste gör
Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2008 saat 18:21
Alıntı yapılan ES_Kadir

Bilet fiyatlarına çözüm bulunur , takım kötü giderse çözüm bulunur herşeye çözüm bulunur ama stad Muttalıp'a taşındığında bunun geri dönüşü olmaz . Kalıcı gelir yaratamayız ve o stad şehirdeki havayı bitirir . Bakın Bursa ve 19 Mayıs Stadı yerinde yıkılıp modernize edilmek isteniyor biz de hazır seçimler yaklaşmışken bu yönde baskı yapalım eğer taraftar olarak kenetlenir bu baskıyı yaparsak kesinlikle bunu başarırız Eskişehirspor taraftarı büyük bir taraftardır . Mevcut stadımız yerinde modernize edilir altına dükkanlar ve otopark yapılırsa klübün geleceği kurtulur . Cuma günü yapılacak toplantıda böyle bir sonuç çıkacak inşallah . Bu karar önümüzde 40-50 yılımızı etkileyecek bir karar olacaktır . Bu toplantıya herkes katılmalıdır herkesi bekliyoruz lütfen siz de taşın altına elinizi sokun .
ClapClapClapClapClap
eses
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2008 saat 18:49
ESES'im, bak işte, Stadyumun Herzamanki yerindeeeeeeeeeeHug
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
serhat1965 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı serhat1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2008 saat 18:56

Ne beceriksiz yönetimi ve peşkeş çekmeyi seven zihniyette yöneticileri varmış bu güzel kentimin!!!En basit mantıkla diyorum ki ''TAŞ YERİNDE AĞIRDIR'' 

Sevgilerimle
Yukarı
seyitgazili Liste gör
Yazar

İsmail Erkara
Yer: Seyi
  Alıntı seyitgazili Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2008 saat 19:34
  Allahtan başka bir şey karışmadıkça yine sizinle olacagım sevgili yasin. Şimdiye kadar konulması gereken tepki inşallah gurupların ve 26 ETD başkanı yavuz beyin de katılımıyla ortak bir karar alınarak bu işte çözülür.
  Birde sanal alemde değil gerçekte organize olmalıyız bu konuda. SAYGILARIMLA.
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2008 saat 21:32
Alıntı yapılan eskan

Ö.T.O,dernek başkanlarını ve tribün gurubu liderlerini bir araya getirerek bu konu hakkında nasıl bir tutum sergilenmesi gerektiğini tartışacak..
toplantıya,bu mesele ile ilgili sorumluluk hissi taşıyan herkez katılabilir.. 
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2008 saat 00:01
Alıntı yapılan Boraes

Alıntı yapılan eskan

toplantıya,bu mesele ile ilgili sorumluluk hissi taşıyan herkez katılabilir.. 
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2008 saat 00:46
kısmetse ordayim,inşallah güsel ve hayırlı kararlar alınır ve bunlar uygulanır...
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2008 saat 10:30
Arkadaşlar bu sabah NTV Sporda başkanın açıklamaları varmış.Tokiyle gelecek hafta sözleşme izalanıyormuş ve yeni stad 2010-2011 sezonuna yetişecekmiş.Şimdiki Stadımız Tokiye devredilecekmiş.Yeni stad Şehre 8 km.uazakta Muttalipte bir alana yapılacakmış.HAYIRLI OLSUN.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9394959697 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır