eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9293949596 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 03:12
gerçekten hala anlamıyorum bu kombine almayarak yönetime destek olmama fikrini. şunu anlamak gerekli, yönetim ve takım başkadır. bu kombine almama dirayetini geçen sene maç sonraları göstersek topluca çok daha farklı olurdu.

kombine almayarak yönetime destek olmadığını düşünen arkadaşlar aslında takıma destek olmadıklarının farkında mı?
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 03:32
Alıntı yapılan darknESS

gerçekten hala anlamıyorum bu kombine almayarak yönetime destek olmama fikrini. şunu anlamak gerekli, yönetim ve takım başkadır. bu kombine almama dirayetini geçen sene maç sonraları göstersek topluca çok daha farklı olurdu.

kombine almayarak yönetime destek olmadığını düşünen arkadaşlar aslında takıma destek olmadıklarının farkında mı?
ama hakikaten yeter artıık onur.beğenmiyorsan protestoyu bas git ya yazma.yazıp da milletin tüm şehir için tepemizdeki kendini bilmezlere ders verme fırsatını ne için suistimal ediyorsun.gırgır yollu takıldım bilmem ne yaptım ama yeter arkadaşım.beğenmiyorsan sen protestonu buraya girmeyerek yap.almıyorum ulan almıyorum.ister eses düşmanı de ,ister takım düşmanı de.harbiden artık yönetim odaklı biri olduğun konusunda hiçbir şüphem kalmadı.akıllansınlar aga.zaten butakım küme düşmez bu yıl.geçen yıl avrupa kupalarına GİTMEMEK için maçların puanların nasıl dağıtıldığını unuttuysanız midenize afiyet olsun.ama benim midem bulanıyor bir çok kişi gibi.her yerden sen cıkmak zorundamısın yazma arkadasım buraya rahatsızsan.senin hakaretlerini ,milletin değerlerini yargılarken kullandığın kelimeleri kimse okuymak da celmek de zorunda değil.kafanızı calıstırın bıraz ya yıllardır konustugun tarzda hareket ettı bu taraftar. 
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 03:47
İlker Bey,

bu başlıkta yönetim odaklıyım, yönetim başlığında da yönetim düşmanı. alıştım ben hepsine. ayrıca uslubunuzdan dolayı kırıldığımıda belirtiyim.

aynı konulardan bende şikayetçiyim ancak hala kombine konusunun yönetime bir ders olduğunu düşünüyorsunuz 4 sene öncesinde kalmışsınız derim. gelirlerin bu kadar arttığı, bedava biletin konuşulduğu süreçte sizce ne kadar etki eder kombine almamak.

not: malum sizinde bildiğiniz gibi kimse kimseye forumda yazma etme eyleme diyemez. benim fikirlerimi çürütecek düşünceler ortaya koyun, sonrasında tekrar konuşalım ama körü körüne fayda etmiyecek bir eyleme destek vermek sadece insanların gerçekten verebilcekleri tepkilerin törpülenmesidir.
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 04:00
Alıntı yapılan darknESS

İlker Bey,

bu başlıkta yönetim odaklıyım, yönetim başlığında da yönetim düşmanı. alıştım ben hepsine. ayrıca uslubunuzdan dolayı kırıldığımıda belirtiyim.

aynı konulardan bende şikayetçiyim ancak hala kombine konusunun yönetime bir ders olduğunu düşünüyorsunuz 4 sene öncesinde kalmışsınız derim. gelirlerin bu kadar arttığı, bedava biletin konuşulduğu süreçte sizce ne kadar etki eder kombine almamak.

not: malum sizinde bildiğiniz gibi kimse kimseye forumda yazma etme eyleme diyemez. benim fikirlerimi çürütecek düşünceler ortaya koyun, sonrasında tekrar konuşalım ama körü körüne fayda etmiyecek bir eyleme destek vermek sadece insanların gerçekten verebilcekleri tepkilerin törpülenmesidir.
arkadasımm dılımde yuy bıttı.
1-acıgın kapanmaması
2-kurumsallaşma
3-tesisleşme
4-alt yapı
5-ŞEFFAFLAŞMA
6-UEFA KULÜP LİSANSI BELGESİ
7-taraftarı koyun olarak görmek.

ben sana bu 7 maddedının de ızahını fazlasıytla acık acık yaptım.senın kafan daha da basmıyorsa birşey diyemem.hersene dıyoruz maclarda eylem bilmem ne.bu ınan onlarca macta denendı.takımımız bır gol attı sevındık uzulduk bır sekılde kaldı.yonetıme KUFUR EDILDI.sonuc ne?ne bılıyormusun arsızlasma.merak etme bu takım ne kombıne satılmamasıyla patlar ne de taraftarın maclara gıtmemesıyle.bu takımı su ankı halıyle bıle mucıze kumedusurmek.o yuzden sen bi daha dusun neyle bilmem  ne yarısına gırdıgını anla.kısılıgıme de saldırmadıktan sonra  hıcbır mesajına yanıt vermıyorum.senden ama  ılk bekledıgım madem fıkır yarısı bu saydıgım 7 maddeyı ve bu zamana kadar takınılan protestolarla bırlıkte sonuclarını da soyle.eger hala mazeret bahane buluyorsan eyvallah yolun acık olsun.ve ılerde de yonetımde senı de gormek ısterız.cunku bızler bunu anamızın ak sutu gıbı hakedıyoruz.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 04:08
o zaman diyorsunuzki kombine almyaraka bu 7 maddeyi düzeltebiliriz?!

ancak alttada demişsinizki "merak etme bu takım ne kombıne satılmamasıyla patlar ne de taraftarın maclara gıtmemesıyle.bu takımı su ankı halıyle bıle mucıze kumedusurmek" bende bunu merak ediyorum işte. madem takımın başarısız olması bu kadar zor ve mali açıdan dara düşmesi zor. kombine almayarak neyi değiştiriyorsunz?

not: kafa basmaması gibi yazılara lütfen girmeyelim. fikirlerinizdeki diğer çelişkileri bularak sizi forum kullanıcıları karşısında zor duruma düşürmek istemem.
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 04:15
Alıntı yapılan darknESS

o zaman diyorsunuzki kombine almyaraka bu 7 maddeyi düzeltebiliriz?!

ancak alttada demişsinizki "merak etme bu takım ne kombıne satılmamasıyla patlar ne de taraftarın maclara gıtmemesıyle.bu takımı su ankı halıyle bıle mucıze kumedusurmek" bende bunu merak ediyorum işte. madem takımın başarısız olması bu kadar zor ve mali açıdan dara düşmesi zor. kombine almayarak neyi değiştiriyorsunz?

not: kafa basmaması gibi yazılara lütfen girmeyelim. fikirlerinizdeki diğer çelişkileri bularak sizi forum kullanıcıları karşısında zor duruma düşürmek istemem.
bırakabılırsınız hıc problem degıl.seneye sene sonuna dogru  tekrar tartısmak ısterım.hatta umarım yuzum kızarır da hatalıyım derım.kımseyı bılmem benım savasım durustlukle namuslukla.heeee kar etmıyorsa eyvallah.ama celıstıgımm hıc nokta yoktur.cımbızlık yapmak da yok ona gore yazı yazı komple dokmenızı  beklıyorum tabii ki  zor uruma dusmeyı de sabırsızllıkla beklıyorum.bundan sonra  hıcbır sekılde mesaj da yazmayacağım.iyi geceler ve de hepimize iyi sağılmalar.saygılarımla.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 04:21
benimde istediğim dürüstlük ama kombine almayarak yönetimin dürüstleşeceğine inanmıyorum mesela. defalarca yazdık tepki verilmeli, yönetim sorgulanmalı diye, lisans başlığında bi taraflarımızı yırttık ama ragıp başdağ başlığı bile o dönemde daha popülerdi.

bu taraftar profili içersinde şu kombine başlığı sadece popülist bir yaklaşımdır. şu an kombineler kimsenin ipinde değil zaten, önemli olan takıma bağlılığı göstermek ve sene içinde oluşabilecek mali sorunlara taraftar olarak yardımcı olmak. güvenmesekte bu yönetim bir süre daha başta, yarın öbür gün zora düştüğümüzde kombinelere hucum başlığını nasıl olsa tekrar görücez.

değişim istiyorsanız buyrun stadta bandonun etrafında toplanalım. yavaş yavaş insanlar bilinçlenecektir ve tepki vericektir. bireysel tepkiler bizim kadar geniş taraftarı olan takımlarda birşey getiremez.

SAYGILARIMLA...
Yukarı
19eses65 Liste gör
Yazar

Hasan
Yer: SuLtAnDeRe
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 04:22
açık 280 kombine alana forma ve atkı hediye KOMBİNELERE HÜCUUUUUUUUUUM :)
Sokakta da oynasan kaldırıma çıkıp bağırmayan şerefsizdir ESESİM
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 04:34
Alan alır almayanada, biraz saygı gösterin saygı!
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 04:36
Clap
Alıntı yapılan KiLLaGe_2626

Alan alır almayanada, biraz saygı gösterin saygı!
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9293949596 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır