eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Puma)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9192939495 120>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Turkmen Liste gör
Deneyimli Yazar

Eren
Yer: 39° 46.2'
Online Durum: Offline
  Alıntı Turkmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 13:56

re re re ra ra ra mor renkli forma çıkarttı, ardından bir hafta geçmeden aynı formayı Cemil İpekçi'nin üzerinde gördük. Cemil İpekçi'ye ve müstakbal hanımımız re re re ra ra'ya bu renkleri yakıştırdık.

Biz ise kaç haftadır yeni formalarımızı bekliyoruz. Umre'ye gidenler döndü, iznini kullananlar geldi hafta sonu Manisa yolcusu olacağız ama hala formalarımız piyasada yok! Taraftar ürünleri mağazamıza artık bize "hizmet hasreti" çektirmesen diyorum. Zırt pırt ziyaretinize gele gele arkadaş olduk zati...
Bir arma uğruna düşdük gurbet ellere.
Bir arma uğruna atılırız emanet canla ölümlere..
Olsun varsın değer hepsi ESES'e ...
Değer Siyah Kırmızı uğruna ölmeye
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 14:01
Alıntı yapılan ekrem yetim

hüseyin güngör ?

Yazmayı unutmuşum. Hüseyin 18 numara.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 14:04
Alıntı yapılan Turkmen

re re re ra ra ra mor renkli forma çıkarttı, ardından bir hafta geçmeden aynı formayı Cemil İpekçi'nin üzerinde gördük. Cemil İpekçi'ye ve müstakbal hanımımız re re re ra ra'ya bu renkleri yakıştırdık.

Biz ise kaç haftadır yeni formalarımızı bekliyoruz. Umre'ye gidenler döndü, iznini kullananlar geldi hafta sonu Manisa yolcusu olacağız ama hala formalarımız piyasada yok! Taraftar ürünleri mağazamıza artık bize "hizmet hasreti" çektirmesen diyorum. Zırt pırt ziyaretinize gele gele arkadaş olduk zati...

acaba düşünüyorum bu satırlarda yönetime yaptığımız tüm eleşirileri yöneticilerimiz reklam olarak mı görüyor?
hani adımızdan ne kadar söz ettirsek o kadar kar diye?
reklamın iyisi kötüsü olmaz diye mi düşünüyorlar?
burada yöneticilerimize her türlü eleştirimizi duydukça "işte yine biz gündemdeyiz" diye mi düşünüyorlar?
nasıl bir yöneticilik anlayışıdır nasıl bir şeydir gerçekten anlamıyorum, bu adamlar arkalarından soylenenleri duymaktan hiç rahatsız değiller mi?
böyle yöneticilik zihniyeti olmaz olsun yaAngry
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 14:10
Alıntı yapılan Adrenalinss

Ümit Karan'ın üstündeki formadan alıcaz inşallah gelince.Birde Burak Yılmaz'ın formasının arkasında Burak mı yoksa Burak Yılmaz mı yazıyor? bilgisi olan varmı ?

burak yazıyor.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 14:24
ya hakkaten gelsin artık şu formalar da alalım biran önce.
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 15:10
Alıntı yapılan goethe_minder

Alıntı yapılan Adrenalinss

Ümit Karan'ın üstündeki formadan alıcaz inşallah gelince.Birde Burak Yılmaz'ın formasının arkasında Burak mı yoksa Burak Yılmaz mı yazıyor? bilgisi olan varmı ?

burak yazıyor.
Burak yılmaz yazsa tam bana uygun olurdu :)
isim aynı soyisim aynı :)

ah birde 7 numara giyse..

off off..
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı KraL_KızıLcıkLı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 17:26

sezon açılışında yeni formalar tanıtılacak denildi büyük başkan tarafından , sezon açılışı iptal oldu..tamam olabilir..ama bir lansman bir forma tanıtım gecesi yapmak çokmu zor kardeşim..hala taraftarın kafası karışık..şimdi biz bu sene nasıl forma giyicez..uzun süre geçiçi antreman formalarını bu sezon kullanacağımız formalar sandık , herkes ona göre yazılar yazdı vs..sonra bi baktık ankaraspor maçında değişik bir forma..kaliteli olduğu belli..hiç değilse arması dikişliydi..ama diğer modeller ne olacak..orası meçhul..hadi lansman yapamıyosun..tsyd kupasında neden hep aynı formayı giydirdiniz takıma..ilk yarı kırmızı forma ikinci yarı parçalı şeklinde dönüşümlü şekilde bu 2 maçta 4 farklı formayıda sergileyebilirdiniz..ayrıca öyle bi mevzuki hala o hazırlık kampındaki formaların geçiçimi yoksa sezon boyu kullanacağımız formalarmı olduğu belli değil..ne karışık bir iştir bu..

Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 17:34
Alıntı yapılan Burakızılcıklı
Burak yılmaz yazsa tam bana uygun olurdu :)
isim aynı soyisim aynı :)

ah birde 7 numara giyse..

off off..
[/QUOTE

bu sene isimlerde bir acayiplik dikkatimi çekti. mesela serdar'ın arkasında da sadece "serdar" yazıyordu. koray arslan'ın arkasında ise sadece "k.a." yazıyordu. sanırım bu yazı fontunun büyük olmasıyla alakalı bir durum.

bu sene isimlerde bir acayiplik dikkatimi çekti. mesela serdar'ın arkasında da sadece "serdar" yazıyordu. koray arslan'ın arkasında ise sadece "k.a." yazıyordu. sanırım bu yazı fontunun büyük olmasıyla alakalı bir durum.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 20:43

Bir de galiba bu sene isim numaranın altında olacak heralde tüm takımlar için geçerliymiş bu. Üstte daha iyiydi aslında ama reklam yüzünden Unhappy

Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
  Alıntı daS// Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 21:48
Esstore'da satılan formaların sırtında da ETİ yazacakmı ? bir de isim numara yazdırmak mümkün olsun artık .. para verip orjinal forma alıyoruz orjinal font yok yazdırmak için..Kocaaaa (?) store kırtasiyeye yönlendiriyor.. :/ :/
eskişehire gelmek için fazla fırsat bulamadım geçen sene öss vesair .. bir haftalığına hava değişikliği adı altında forma almak maça girmek için Eskişehire geldim..Parçalı Nike formadan buldum tamam memnunum ama ne bi doğru düzgün anahtarlık ne sticker ne flama tarzı güzel şeyler yoktu çeşitlilk yoktu..isim numara yazılıyormu dedim .. kırtasiyelerin birinde yazılıyor dediler .. Zaten logo'da yeşil yıldız beyazdı tarih çizginin üstüne yazılmıştı vesaire , bir de bu mesele.. Boynum bükük ayrıldım Eskişehirden ... yakında Eskişehir'e yetenek sınavları için geliyorum..Umarım kazanırım..ama kazanamassam da Esstore'dan alışveriş yapabilmiş, ismimi  FORMAMIZa yazdırabilmiş olmak istiyorum .. ağustos başı dendi , lig başlayacak hala hareket yok...soğutmayın bizi zira zor mesafe severken..

3es3ki2eski1es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9192939495 120>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,660 saniyede hazırlanmıştır