eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9091929394 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
melihes26 Liste gör
Yazar

Melih Eken
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı melihes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 11:56
Alıntı yapılan Es es

Tamam melih kardeşim tek çekim almayacaksın zaten 12 taksitle alacaksın

Yiğit abi almasına alıcamda kredi kartını bulması var öğrencisin ödemesi var.Böle giderse bişet fiyatlarıda 25 ancak ayda 1 stadda maç izleyebilcez o da 3 eziklerin haftasına gelmezse 3 eziklere gelirse bilet artık 100 mü yapar 500 mü !büyük!:@ baskan
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 11:57
Alıntı yapılan Es es

Alıntı yapılan ClaustrophobicEs

Alıntı yapılan Es es

Şu an da herkesin cebinde kredi kartı var ve kombineleri taksitle alabilir.aylık en fazla 28 öder.Siz kombine almazsanız ayda 2 maça 50 ödeyeceksiniz hesap gayet açık ortada hala kombine almayanları anlamıyorum.

Kredi kartım yok ne yazık ki ve bulamadım.. Keşke olsada alsam yani.

Valla ben bankacıyım ve bankalar leblebi gibi kredi kartı veriyorlar.Ayrıca sadece kimlikle

öğrenciysen gel hemen veriyim LOLözel mesaj at
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:08
Bilet fiyatları nasıl olsa düşer mantığı ile kombine almayanlar ucuz olur diyenler artık birşeylerin farkına varsınlar kombine almaya alışmalılar her maç 10 tl ye maç izlemek var birde normal maçlar 25 tl üç eziklerin maçı 50 tl izlemek var boşuna burda veryansın etmeyin  280 tl kombine taksitle 10 taksit 300tl 17 lig maçı Türkiye kupası 3 eziklerin maçı cabası...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
emrahblk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: izmir
  Alıntı emrahblk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:18
artık el insaf dıyorum bilet fıyatları 50 bıle olsa kımsenın dıyecek lafı yok kombıneler cok ucuz
hala bıletler pahalı denıyor, böyle fırsat varken kombıne almazsan hiç pahalı demıceksın. ha kredi kartım yok gıbısınden bahaneyi kabul etmez kımse en kötu ıhtımalle olan bırısıne borçlanırsın kombınenı alırsın. bir sürü taksıt secenegıde var. eee daha ne olcak  hakkaten merak edıyorum.
Yukarı
melihes26 Liste gör
Yazar

Melih Eken
Yer: Eskişehir
  Alıntı melihes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:19
Alıntı yapılan emrahblk_26

artık el insaf dıyorum bilet fıyatları 50 bıle olsa kımsenın dıyecek lafı yok kombıneler cok ucuz
hala bıletler pahalı denıyor, böyle fırsat varken kombıne almazsan hiç pahalı demıceksın. ha kredi kartım yok gıbısınden bahaneyi kabul etmez kımse en kötu ıhtımalle olan bırısıne borçlanırsın kombınenı alırsın. bir sürü taksıt secenegıde var. eee daha ne olcak  hakkaten merak edıyorum.

Emrah abi nie kimse öğrencinin halinden anlamak istemiyor?Alsam kombine ödebilcekmiyim onu bile bilmiyorum.
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:22
kombine almayacağım haftalıklar toplanıp 25 olur her hafta maça gideceğim yine
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:24
Alıntı yapılan melihes26

Emrah abi nie kimse öğrencinin halinden anlamak istemiyor?Alsam kombine ödebilcekmiyim onu bile bilmiyorum.

Dostum ailene güzel bi biçimde anlat rica et
Maddi durumunuzun iyi olması gerekmez orta halli bi aile iseniz bile o kadar zorlamaz
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:26
öss'yi kazandık babamın sözü vardı inşallah sozunu tutarda bi kombinede ben alırım
Yukarı
emrahblk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: izmir
  Alıntı emrahblk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:38
Alıntı yapılan melihes26

bu konuyu aılenle konusarak halledebılırısın, 25 tl bir maç için cok olabılır ama kombıneyler maçlar 13-14 tl ye denk gelıyor. ve pesın para verme gıbı bır luks zorunluluguda yok. taksit ımknaları var. tabiki herkesın butcesı kendıne göredır. kombıne almayıpta her maca ayrı bılet almak garip, ama sonrasında bilet fiyatları pahalı denmesi kombıneler böyleyken pek inandırıcı olmuyor. neyse canını sıkma bakayım sen , kendınce haklısın sende fakat ailenle konusmadan senın yasındakı bır ögrencı için 25 tl fazla.
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:40
Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Açık Tribün kombine kart fiyatı peşin 280 TL,4 taksitle 300 TL,8 taksitle 315 TL,12 taksitle 330 TL'den satılacaktır

Aktif A.Ş. (Beko) da Word karta 300 TL. 10 Taksit yapılıyor..

Daha ne olsun...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9091929394 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır