eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8990919293 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 21:31
Alıntı yapılan meliheses

rivaldo 36 ya da 37 yaşına gelmiş. bu yaştan sonra ne yapabilir? ayrıca rivaldo yu öven , gelmesini isteyen, şöyle frikik atıyor, böyle topa vuruyor diyenler . son bir kaç yıldır hangi maçını izlediniz. adam barcelonadan , brezilya milli takımından nerelere düştü. kaç yıldır adını bile duyöuyoruz. yi olduğu zamanlardaki rivaldo performansının yarısını bile oynasa şu an aek da değil daha iyi bi takımda olurdu.

küçümsediğin AEK takımı yunanistanın en büyük takımlarından birisi ve yunanistanın avrupada en başarılı takımlarından... ewet şuan eski mazisini arıyor ama küçümsediğin takımı bi araştır derim Wink
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 21:32
Rivaldonun oynadığı Yunan takımını bile küçümsüyoruz,yok Yunan liginde 3.4.sırada gibi....
biz nasıl bir taraftarız acaba?
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 21:34
escobar Bende en az senin kadar ESES sevdalısıyım ama gerçekçi yaklaşıyorum konulara sonuçta son 20 yıl içinde avrupada AEK nın adını duymayan futbolcu çk çok azdır 
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 21:34
Ya bu Rivaldo ! Ahmet Mehmet değil ! Neden böyle düşünüyorsunuz bir türlü anlayamıyorum.Kesinlikle fikirlerinize saygım var ama biraz da olaya farklı yönden bakın lütfen.Sanmıyorum bu transfer olsun ama eğer olursa süper olur.Düşünsenize Rivaldo'yu önümüze siyah kırmızı forma altında.Hep Tv'de izlediğimiz yeteneğine hayran olduğumuz dünya futbolunun yetiştirdiği en büyük yeteneklerden biri artık bizim takımımızda olucak ..
Yukarı
tankçı baççavuşş Liste gör
Deneyimli Yazar

MUSTAFA KARAMAN
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 21:35
Alıntı yapılan eses2606

ben rivaldo hakkında yazılan yazıları hayretler icerisinde okuyorum meger biz real madrid falanmısızda bizi yıllarca kandırmıslar.daha dune kadar adı sanı duyulmamıs yugolarla bilmem kimlerle takım yapan biz degilmıydik.fanatik gazetesi haberinde karıyerini gosteren bir tablo vardı insanın dudagı ucuklar.daha brezılya mıllı takımının yuzunu dogru durust gorememıs aleksin bile turkıyedekı yaptıklrı ortadayken rıvaldoyu begenmemek nasıl bir duygu ve dusunce dogrusu ben cozemedim esesim rivaldoyu getırsin ben ankaradan imza toreni icin simdiden 1 kırsehırli bır mardinli ve birde ankaralı arkadasımı imza toreni icin goturmeye soz verdim.ama siz daha iyisini biz getıririz dıyorsanız onada itirazım olamaz.
ClapClapClapClapClapClapClap
HER ZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ESES    Mustafa KARAMAN / EDİRNE                 
Yukarı
tankçı baççavuşş Liste gör
Deneyimli Yazar

MUSTAFA KARAMAN
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 21:39
rivaldonun ölüsü süper ligde 20 gol atar, merak etmeyin...
HER ZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ESES    Mustafa KARAMAN / EDİRNE                 
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 21:39
artık şundan çok eminim hez kaza süper lige çıkamasaydık ve rivoldoyu ESES e getirecez desek kimsenin gıgı çıkmaz eminim hatta hadi cnm öyle topçu bize gelirmi derler...

süper lige çıktıkta noldu arkadaşlar futbolcu beğenmiyoruz ya gülüyorum halimize allah vere bu sene ligde kalalımda ondan sonra futbolcu beğenmeyiz...

benim için futbolcunun yaşı önemli değil ESESimize ne katacak o önemli isterse 70 yaşında olsun
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ibo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İBRAHİM
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 21:43

ülkemizde futbol fiziğe dayalı oynandığı için boyle 37 yaşında teknik ve kariyerinin enn sonuna gelmiş bir adam işe yaramaz...

ama şu var reklam açısından iyi olur.
çok para verilmicekse gelebilir...ama uyum sorunu yaşar ,hocayı dinlemez,kafasına göre takılır kimse de ya rivaldo aklını başına al biz buyuk takımız diyemez.desede adama inandıramayız.kaldırmadıgı kupa kalmamıs adamın.
ben rivaldoya karşıyım ama alınırsa sağlık olsun derim yapcak bisey yok
körfezin kırmızı şimşekleriyiz...
Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 21:44
ceylan çalışkan emirdağ lıdır.ilkokul 4.sınıfta ailesi ile belçikaya yerleşmiştir.anwers şehrine.
konumuzla ilgisi yok ama benim gibi eskişehirde yaşayan emirdağlı çoktur ce canı gönülden eses lidir büyük çoğunluğu.bize sorulduğunda hiç çekinmeden eskişehirliyiz deriz ya emirdağlıyız yada eskişehirliyiz deriz ve bununlada gurur duyarız amaaaaaaa
ceylan çalışkana yetki vermek bence yanlış.iyi futbolcuda getirebilir o ayrı ama bizm izleme komitemiz dağıldımı bilmiyorum.yada 3 aydır izlediğimiz futbolcular vardı demişti başkan.onlardan ne haber.yada rıza hoca ile çalışkan berabermi yapacaklar trnsferleri görecez.
ama ne olursa olsun yaşı 24-25 i geçmemiş olsun.kesinlikle fb gs bjk den futbolcu almaya karşıyım .onlar gelir buraya kendilireni bişey sanarlar burasını kırıkkale falan sanarlar artislik yaparlar bakarlar eskişehir diğer il takımlarına benzemiyor baskı var stres var alır bavulunu giderler.ve o takımdan gelecek kişilerin ben sadece ve sadece para için oynayacaklarımdan hiç kuşkum yok.
gençler bedavamı oynayacak yada anadolu takımlarından gelenler tabiki hayır ama onların bir hedefi bir gayesi olacak kendi adlarına çıtayı daha fazla yükseltmek için oynayacaklar.onlar canı gönülden oynayıncada eses taraftarı onları çok sevecek öylede olmuyor mu zaten.kaptan zafer mehmet eren serdar ferhat böylece her türlü eses imiz kazanacak.bence transferler bu şekilde olmalıdır.başarıya aç ateşli taraftar önünde oyanamaya aç vede kendi çıtasını yükseltmek isteyen kaliteli gençler alınmalı
ESES LİYSEN ÖVÜN.DEĞİLSEN BİAT ET
Yukarı
eses007 Liste gör
Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 21:50
Genel kurul toplantısına çok az kaldı,, bu hafta içi yapılacak...Başkanlık seçimi netleşsin...Zaten Rıza Hocaylada anlaşılmış,, transferler sürhatle üst üste yapılacaktır...Teknik direktör konusunda hızlı davranan yönetim transferde de hızlı olacaktır...Şu an ne söylesek boş,, inş takım ruhuyla oynayacak hırslı ve bize faydalı olcak adamlar alınır...Bunun yanındada Rivaldo gibi bir yıldız ismin gelmesi müthiş olur bence...EsEs için hayırlısı ne ise o olsunn...
**AnaDoLu EfSaNeSi**
   **EsEs 1965**
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8990919293 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır