eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Nike)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 888990
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 22:10
Yeni formalarımızı bende beğendim... Sade olması hoş olmuş... Çok janjanlı formalar o kadar da iyi durmuyor bana göre...

Görece bir şey tabiki herkesin zevki farklı...
Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

:)
Yer: Eskişehir
  Alıntı paşalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 22:13
Bakın ne buldum bu sene kombine alan taraftarlarımıza verilen hediye formaların dizaynı tarihi bir forma  ile özdeş.

Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 22:23
Alıntı yapılan goethe_minder

geçen sene bu zamanları bir hatırlayalım:
* 5. hafta oldu, hala daha formalar yok.
* formaların kumaşı çok kalitesiz.
* formadaki kırmızı eses kırmızısı değil.
* numaralar neden beyaz?
* formaların boyun kısmı çok dar, kafamdan geçmiyor.

hatırlayabildiğim eleştiriler şimdilik bunlar. şimdi de numaranın yaldızına takılmışız. puma'ya geri dönelim diyoruz. lescon'la anlaşılsın diyen taraftarlarımız da var, ancak o zaman da "koskoca eskişehirspor formasını lescon gibi ikinci sınıf bir firma mı yapacak?" denir. herkesi memnun etmek kolay değil.

beğendirmek değil kardeşim..yaldız olmaz..forma bu , sahne veya düğün kostümü değil.
numaralar neden beyaz diyen arkadaş art niyetliymiş çok belli..
ben artık karışmıyorum..ben numarasız forma giyiyorum..sadece kendi estetik anlayışıma göre es es'im e üzüleceğim gördükçe.
yaldız dışında her şey yolunda..
Yukarı
jazin26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Yasin
Yer: Belçika Esder
  Alıntı jazin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2010 saat 05:05
Alıntı yapılan paşalı_26

Bakın ne buldum bu sene kombine alan taraftarlarımıza verilen hediye formaların dizaynı tarihi bir forma  ile özdeş.

Evet bende vardi bu fotograf, geçen gün fotograflara göz atarken farkettim, içimden kendi kendime "Her yil bu tip formamiz olsun, ESES deyince herkesin aklina bu forma gelsin" dedim.

Genel olarak formalar çok hosuma gitti, kirmizisi ve kalitesi için Nike'a geçis güzel oldu, tabi benim formalari yakindan görme firsatim olmadi ama Bank asyadayken giydigimiz forma var bende kaç sene oldu hala hala ilk günkü gibi, çok kaliteli mallar üretiyo nike...

Yaldiza gelince benim pek hosuma gitti, sevenler olmus saygi duyarim ama bir arkadasin dedigi gibi logodaki sari renginde basilsaydi bence daha hos dururdu...

Bazen çok sükürsüz oluyoruz, herseyi sert bir sekilde elestirmek zorunda degiliz, biraz daha pozitif düsünelim arkadaslar...
Hani diyorduk ya ES ES,
Alayına isyan isyan...
Hani diyorduk ya ES ES,
Sensiz herşey yalan yalan...

ESterzi
Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
  Alıntı tatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2010 saat 10:42
taraftar formaları giyilip çıkılsın...
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
  Alıntı scorpio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2010 saat 11:19

Formalarımız Adidas olsun diyenler Adidasın bu sene hazırladığı formalara birbaksın.

Sonuçta Adidas da Nike 'tan farklı hareket etmiyor. Hazır kolleksiyondan seçtiriyor.

Adidas da çubuklu dışında siyah-kırmızı bir kit yok.
"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
  Alıntı esesliates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2010 saat 11:40
formalar gayet şık ben çok beğendim
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2010 saat 11:44
Forma,marka ve renk zevkleri herkese göre farklıdır...Ben bu sene ki formaları beğendim...Sade ve basit formalar bana göre çok şık duruyor...Bazılarına göre bol çizgili,bol şekilli formalar daha şık durur...Bu zevk meselesidir...

Fakat bildiğim bir şey varsa NİKE firmasının hazırladığı formalardaki kırmızımız ise bizim gerçek kırmızımızdır...Bunu sevseniz de sevmeseniz de kabul etmek zorundayız...Yaldızlı numaralara gelince bence abes değil,daha farklı bir şıklık sunuyor...Ama gelin görün ki tribünden forma numaralarını okumakta zorluk çekiyoruz...Pele ile Jayce'yi birbirinden ayır ayırabilirsen...Smile
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Turkey
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2010 saat 13:44
Konya maçında giyilen düz beyaz forma bence son yıllarda giyilen arasında en kötüsü.Hiç beğenmedim.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 888990

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,891 saniyede hazırlanmıştır