eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8889909192 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
Online Durum: Offline
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2011 saat 16:13
Alıntı yapılan çoko26

Frikikteki ''I Love You Pele'' saçmalığı neydi öyle ya..
Daha birkaç hafta önce Pelenin ne kadar karaktersiz, takıma ne kadar zararlı bir futbolcu olduğundan bahsediliyordu, evet çok önemli bir yerde frikikten attı gerçekten inanmıştı o gün, evet çok istekliydi iki tane gözyaşı da döktü, ama zaten Sezerden o gün topu zorla alıp, golü de atarak Sezeri Türk medyasının önüne attı, bu bir.

Dün aynı şeyi sevgili kaptanımız (!) kendi egoları için yine yaptı ve yine Sezeri bir kenara itip sen kimsin dercesine topu elinden alarak Sezeri yerin dibine soktu bu iki. Bu arada harikasın KAPTAN (!)

Bizim, bu takımı adeta sırtlayan, ve inşallah avrupalarda da sırtlayacak olan Sezere bunun yapılmasına izin vermememiz gerekiyordu.

Ama biz ne yaptık? Sezer zaten psikolojik olarak haftalardır çökmüşken, bir de 90+larda 1-0 önde olduğumuz bir maçta, yani gol atmasak da olur artık denilecek bir durumda, iyice Sezeri soğutup Peleyi attığı bir gol için göklere çıkardık.

Lütfen bir şey bağırırken bir düşünün ya, futbolcu psikolojisini bir anlayın, tamam sarıldılar ettiler ama koskoca açık tribünümüzün, bize neler veren Sezere arkasını dönüp, bizden neler götüren, sadece tek bir maçta kritik bir gol atan Peleye destek vermesi, Sezerin ne düşünmesine yol açmıştır düşünebiliyor musunuz?

Bu konu beni dün gerçekten çok üzdü. Sezer için, takımımızın geleceği için üzüldüm.

Açık; büyüğümüzsünüz, saygımız sonsuz, ama lütfen duyguları bir kenara bırakıp düşünerek hareket edin, sizin en ufak hareketiniz bu takımı nasıl coşturuyorsa, aynı kolaylıkta da yıkabilir..
Bu kadar "derin" psikolojik irdelemeler yaparken açığın "de javu" (yaşanan bir anın tekrar yaşanması) yaşama isteğini, "carpe diem" (anı yaşama) halindeyken gaza gelip maksadını aşan şeyler söylediğini "anlayışla" karşılayabilmeni beklerdim...
Ayrıca Sezer Pele'nin vuruşundan sonra ona sarılıp teselli ediyordu... bunu da gözden kaçırmışsın...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı civileng Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2011 saat 16:54
Şu Dolion grubu terk etsin açığı...
Yukarı
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı oaae Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2011 saat 17:23
Alıntı yapılan EsEsMania

Hayatta 3 şeyden nefret ederim

Bunun birincisi Ben ne zaman güneşli havada çıkıp maça gitsem o maç iliklerime kadar ıslanmaktan, ikincisi açık tribünün üstünü kapatçaz deyip de hala kapatmayan basiretsiz idarecilerden, üçüncüsü de Karabük te kendi kalesine gol atan adamın kendi kalesine Bizim Forvetimiz olan Batuhandan daha fazla gol atmış olmasına Big%20smile

LOLLOLLOLLOLLOLLOL
LOL
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
eko222 Liste gör
Yazar

Erkan BAŞARER
  Alıntı eko222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2011 saat 17:30
Alıntı yapılan çoko26

Frikikteki ''I Love You Pele'' saçmalığı neydi öyle ya..
Daha birkaç hafta önce Pelenin ne kadar karaktersiz, takıma ne kadar zararlı bir futbolcu olduğundan bahsediliyordu, evet çok önemli bir yerde frikikten attı gerçekten inanmıştı o gün, evet çok istekliydi iki tane gözyaşı da döktü, ama zaten Sezerden o gün topu zorla alıp, golü de atarak Sezeri Türk medyasının önüne attı, bu bir.

Dün aynı şeyi sevgili kaptanımız (!) kendi egoları için yine yaptı ve yine Sezeri bir kenara itip sen kimsin dercesine topu elinden alarak Sezeri yerin dibine soktu bu iki. Bu arada harikasın KAPTAN (!)

Bizim, bu takımı adeta sırtlayan, ve inşallah avrupalarda da sırtlayacak olan Sezere bunun yapılmasına izin vermememiz gerekiyordu.

Ama biz ne yaptık? Sezer zaten psikolojik olarak haftalardır çökmüşken, bir de 90+larda 1-0 önde olduğumuz bir maçta, yani gol atmasak da olur artık denilecek bir durumda, iyice Sezeri soğutup Peleyi attığı bir gol için göklere çıkardık.

Lütfen bir şey bağırırken bir düşünün ya, futbolcu psikolojisini bir anlayın, tamam sarıldılar ettiler ama koskoca açık tribünümüzün, bize neler veren Sezere arkasını dönüp, bizden neler götüren, sadece tek bir maçta kritik bir gol atan Peleye destek vermesi, Sezerin ne düşünmesine yol açmıştır düşünebiliyor musunuz?

Bu konu beni dün gerçekten çok üzdü. Sezer için, takımımızın geleceği için üzüldüm.

Açık; büyüğümüzsünüz, saygımız sonsuz, ama lütfen duyguları bir kenara bırakıp düşünerek hareket edin, sizin en ufak hareketiniz bu takımı nasıl coşturuyorsa, aynı kolaylıkta da yıkabilir..
penaltı pozizyonunda ümit sezerden değil sezer ümitten almak istedi topu görüntüler lig tv de var
SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN...!
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2011 saat 17:35
Erkan Abi ,

Takımımızın duran top kullanıcısı Sezer.Bunu daha önce Bülent Uygun söylemişti.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
btk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak Kaya
Yer: Eskişehir
  Alıntı btk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2011 saat 17:39
Açık tribün geçen seneye göre bu sene daha iyi, burası kesin. Ama bence yeterli değil. Maviş reise de hak veriyorum, kolay değil koca açığa hakim olmak. Açığı hareketlendirmek, düzene sokmak için benim düşüncem şu; Murat reisin tayfasıyla beraber açığa geçmesi, Maviş reisin de tayfasıyla beraber kapalıya geçmesi. Sadece bir fikir bu, olması mümkün müdür, ya da olmaması için bir sebep var mıdır bilemiyorum. Ama en azından daha derli toplu olur açık gibime geliyor.
Saygılar..
Başka ESKİŞEHİRSPOR yok!!!
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2011 saat 19:05

anadolu gazetesi
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2011 saat 19:09
Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan furemen

Alıntı yapılan SeVdAm EsEs

Her zaman söylediğim gibi bağırmak isteyenler Altes ve Bandonun olduğu yere gelsin.Birde karşılıklı tezahuratlar bittikten sonra kapalıya uyum sağlanmalı.Kapalı hangi besteye giriyorsa açıkda tüm gücüyle uyum sağlamalıdır.Tek ve gür ses ile ambians çok daha güzel olacaktır.

Şakamı bu?Dün maçta kapalı (nefer )açıktan yardım istiyo 'açık stadı ayağa kaldır' diye onlaramı uyum sağlıyacaz.Ayderden sonra maalesef doğru düzgün bir grubumuz yok.Ayıp ya stadın içinde bu alemde kral nefer ne demek.Kocakarının bilmem neresini övdüğü gibi gerek varmı bunlara ?O zaman açıkta türeyen (grup diyemiyorum)acayipliklerden ne farkınız kalır.Bando ve açık  üzerine düşeni hakkıyla yerine getiriyor.

Dünden beri Nefer'e amma salladın be abi..
Bu kadar gücüne gideceğini bilsek bağırmazdık valla
 Şeker kardeşim ben altesten neferden kızılcıklıdan şikayetçi değilim.Fedakarlıklarınıda biliyorum.Kızgınlığım dorlionmudur nedir o türeyenlere (Dorlion başlığını incelersen görürsün)Açığa gelince ;bence bando çok güzel yönlendiriyo maç boyu bağırmak isyeyenler oraya yakın oturursa olur biter.Ben şahsen maç boyu yırtınmayı doğru bulmuyorum.Maçtan kopmak doğru değil.Hakem yada rakip futbolcu maçın anasını belliyor bizden çıt yok.Ha gürlemek gerektiğinde açıkta bunu en güzel şekilde yapıyo.Bazılarının beğenmediği amcalar koreolara en güzel katkıyı sağlıyor.Bu arada önceki yazdıklarım ağır kaçtıysa özür dilerim.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2011 saat 23:41
Alıntı yapılan zafer222

Dün moralimi bozan en büyük şey maçta donuma kadar ıslanmam akabinde dolmuşla eve gittiğimde mahalleme 1 damla bile yağmur düşmemesidir Tongue

aynen öyle bizim mahaleyede hiç yagmamış
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2011 saat 23:58
(Fureman)Ahmet abimize katılıyorum,
"Bu alemde Kral Nefer" Bestesı hiç hoş değıl , Eskişehirspor mu destekleniyor nefer kendisini mi destekliyor ?

Açığı da en çok protesto (Açığın üstünü kapatmayan utansın, Yönetim Açığa) da beğendım, aslinda sadece açık değıl bütün taraftarlarımız yüksek sesle protestosu duyuldu
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8889909192 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,532 saniyede hazırlanmıştır