eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2007 saat 19:38

Aslında klubün isim yazma imkanıda olsa çok güzel olur. Orjinal forma veya taraftar forması alanlara belirli bir ücret karşılığında isim baskısı da yapılsa. Ama taraftar ürünleri mağazası zar zor yapıldı onu yapmak imkansız gibi.

Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
bbs26 Liste gör
Yazar

Ali Murat Çelik
Yer: İstanbul
  Alıntı bbs26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2007 saat 10:04
Sevgili arkadaşlarım, Herkeze günaydın

Taraftar ürünlerinin satıldığı mağazanın telefonlarını bile varmı acaba ?
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2007 saat 11:46
Alıntı yapılan bbs26

Sevgili arkadaşlarım, Herkeze günaydın

Taraftar ürünlerinin satıldığı mağazanın telefonlarını bile varmı acaba ?

Taraftar Ürünleri Mağazası'nın telefon numarası yok ama klubü arayıp öğrenebilirsin.
Eskişehirspor Klubü: (222) 3229890
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
forza_forever_es_es Liste gör
Yazar

fikri
Yer: Italy
  Alıntı forza_forever_es_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2007 saat 12:20
eskiden resmi sitede ürünlerimiz görebiliyoduk şimdi ise o bölüm açılmıyo bozukmudur nedir oraya ikiresim altına fiyatını yazmak çokmu zor ya
DAG VE KOMANDO TUGAYI HAKKARİ ÇUKURCA\ORMANLI ^^SINIR NAMUSTUR^^
Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
  Alıntı ogur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2007 saat 17:24
70 ytl'ye satılan Nike formalar tükendi onun yerine "taraftar forması" adında daha hesaplı formaları sundular piyasaya bu mantıksız değil ama orjinal formaların devamını getirmediler.
Onlar elde kalsaydı anlardım bunu ama satılmışken hepsi neden gerisi de gelmiyor ?

Ayrıca geçen sene çok guzel tek kat atkılar yapıldı, bu sene ise takoz gibi çift kat basit basit atkılara geçtiler.
Magazaya biraz daha ilgi göstermeliler.Yelpaze büyütülmeli.En basitinden bardak dahi yok.

Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2007 saat 17:40

Ya ben anlamıyorum kulüp bunu özel ellere devretse isim hakkından pay alsa ve daha büyük ve daha güzel bir mağaza kurulsa mesala Espark alışveriş merkezine bir Es Es store açılsa fenamı olur...  Özel bir girişimci kulüple anlaşır kulüp oradan satılan maldan pay alır..

Teklif veren mi yok yoksa kulüpmü bunu kabul etmiyor...? Böylesine bir taraftar potansiyeli olan takımın büyük bir taraftar ürünleri mağazası olmaması abesle iştigal...

Şu pazarlarda satılan formalar ve atkılardan zararı büyük kulübün...

Aç Esparka bir  mağaza koy kravatından, koldüğmesine bardağına, Formasından eşofman takımına...

Manchester United takımını kaşık bıcak takımı var ya saplarıında kulübün ablemi ve renkleri var... İşte böyle büyük kulüp olunuyor...

Yukarı
Ankalimes Liste gör
Deneyimli Yazar

Aydın
  Alıntı Ankalimes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2007 saat 21:57
Aynen katiliyorum,Espark'da acilicak bir Es Es store buyuk is yapar....
Eskisehirspor Sevgisi Dunyanin Heryerinde
http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 11:47
arkadaşlar ben birine hediye alcamda atkı ve forma almayı düşünüyorum 25 YTL forma vardı ama onlardan hala varmıdır birde atkı fiyatları ne kadar bilen var mı?
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 13:36
Alıntı yapılan esesli_asik

arkadaşlar ben birine hediye alcamda atkı ve forma almayı düşünüyorum 25 YTL forma vardı ama onlardan hala varmıdır birde atkı fiyatları ne kadar bilen var mı?

25 ytl olan taraftar formaları oldukça çok bildiğim kadarıyla...Atkıların fiyatı mağada 13ytl diye biliyorum Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
eski_nfr Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

memet
Yer: Turkey
  Alıntı eski_nfr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 14:42
abi bende alacam bi arkadasa hediye atkı daha uygun bulabilirmiyiz bi yerde..
ne zaman gelecek o buyuk gece turlar atacagız ESKİŞEHİRDE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır