eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Nike)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
freestyle Liste gör
Yazar

Muharrem
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı freestyle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 17:40

Yeni Formalar Taraftarlardan İlgi Görüyor.

Yeni sezonda futbolcularımızın giyeceği Nike formalar geçtiğimiz hafta Eskişehirspor tır´ında taraftarların beğenisine sunulmuştu.

Taraftar ürünü satışı yapan görevli personeller sırt kısmında 10 numara Sergen ve 9 numara Coşkun yazılı formaların taraftarlarımız tarafından büyük ilgi görülüp,satın alındığını belirttiler.

Yukarı
umutugur82000 Liste gör
Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutugur82000 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 18:20
askıdaki yeni formalar olduğu gibi duruyor.alt sıradaki formalar olduğu gibi duruyor bide buraya yok 90 taneymiş falan diye ayak yapıoruz :(
Biz Sevilmek için Sevmedik
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 18:33
Bir arkadaş kredi kartı ile alınsa diyordu.Eğer Carrefour'a gönderdielrse yeni formalardan oradan alınabilir.Hatta 12 taksit bile yapıyorlardı.Wink

Ben tırdan alacağım da Sergen'lisinden mi alsam düz 26'lı mı alsam karar veremedim.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
ugur66 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı ugur66 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 18:43
Tırdaki satışlara kredi kartı uygulaması için çalışma yapılıyordu. Acaba çalışma bittimi?
Lütfen Herkes KIRMIZI KIRMIZI Giysin
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 20:23
tırın tel nosunu bilen warmı?? wea istanbula nasıl temın edebılırım bide  26 numaralardan kaldımı bide son olarak freestyle bu resım bugunemı ait yanı bayağa bi warmı hala? bn monıtorden 40tane saydım:D:D
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 20:28
Alıntı yapılan umutugur82000

askıdaki yeni formalar olduğu gibi duruyor.alt sıradaki formalar olduğu gibi duruyor bide buraya yok 90 taneymiş falan diye ayak yapıoruz :(

Kulübün resmi sitesine bakarsanız 90 tane olduğunu görürsünüz.

kalender
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 21:25
Alıntı yapılan kalender 26

bnce 90tanedirde   çok sattı yok işte  1saat 11 tane yok işte  sergen formaları yok saatı onlar ayaktır  anca 50 satıp 40kalmıştır
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
asssadza Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem ATILMAZ
Yer: Barbados
  Alıntı asssadza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 11:49
Yukarı
umutugur82000 Liste gör
Yazar

umut
  Alıntı umutugur82000 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 12:24
Alıntı yapılan kalender 26

yok nurda deniliyordu ya sayıyla geldi 90 tane çok az falan diye.ben onu diyorum hem çok az diyoruz 90 tane kime yeticek falan yapıoruz ama yarısı duruyo o yüzden yakındım ben :)
Biz Sevilmek için Sevmedik
Yukarı
eskiayder Liste gör
Yazar

Selcuk
  Alıntı eskiayder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 12:37
Alıntı yapılan asssadza

Alıntı yapılan Banderas_26

Alıntı yapılan asssadza

Formaların hepsinde ETİ reklamı vardır.Nıke arması işlemedir.Arkasında Sergen ve Coşkun yazanlardan var.Yan bölümler hava alsın diye delikli yapılmış.Fotoğrafta olduğu gibi kolun yanlarında mavi-yeşil Alpet reklamları var.Son olarakta arma işleme değil,baskı.

Armaların baskı olması hoş olmamış.Aşağıdaki linkteki ESES arması nakış işleme,aradaki fark bariz

Bunların hepsinin ek maliyeti vardır,takımımızın geçen sene giydiği Rangers (hatta geçmiş senelerde de aynı) formasıda baskı arma idi.İşleme olsaydı belkide formaya ilave olarak 5-10 ytl daha koyulması gerekebilirdi.Ama işleme arma daha güzel duruyor ona katılıyorum.

Formaların armalarının nakış işleme yapılması aslında çok bir maliyet gerektirmiyor. Ankarada Feneryum formalarının  gsstore mağazalarının forma nakışlarını yapan firma bunları forma başı toplu işlemlerde 2-3 ytl arasına işliyor.
http://img182.imageshack.us/img182/2646/hpim1099ds9.jpg bu fotodaki nakış işleme bu firmaca tarafıma 6 ytl den yapılmıştır .  Aslında nıke firması kendi amblemini işlettiği firmaya bizim armamızıda işletebilirdi ama sanırım bunu çok önemsemiyorlar..
Bademlikten Aşağı...

ankaraESES/Selçuk
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır