eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Final Maçı Tribün Bütünlüğü

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2014 saat 14:49
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Kimisi diyor ben kırmızı giymem kimisi diyor bayrak getirmeyin maçı izleyemem kimisi diyor meşale yasak ,yakmayın.. Hepinize inat kırmızı giyeceğiz ,bayrak getireceğiz,meşale yakacağız,sis bombaları atacağız orayı cehenneme çevireceğiz!

Görsel güzellik oldugu sürece sahane olur... Sadece zarar gören olmasin yeterli.

Carsamba Allah utandirmasin....
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
kuru Liste gör
Yeni Yazar

serdar
Yer: esk
  Alıntı kuru Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 13:30
İlk yorumumu bu sayfa başlığına yazmak istedim. En iyi tribün bütünlüğü KIRMIZI-SİYAH giyinmek olur. Sarı formaları bu maçta bir kenara bırakalım yada beyaz t-shirtleri. Tribün gruplarının ve facebook da eskişehirspor sayfaları açıklama yapsa iyi olur şenliğe gider gibi gitmeyelim 15 tl esstore da kırmızı t-shirtlerden alalım. Biz oraya Türkiyeye amigo orhanın efsanesinin devam ettiğini göstermeye gidiyoruz. benim 60 yaşında ki babam gidip kendine forma alıyorsa herkes elini taşın altına koymalı
es es es ki ki ki
Yukarı
tükenmiş nefesler Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı tükenmiş nefesler Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 15:24
Çok önemli!!! renkdaşlarım bayrak sorunu kupa yarı finalinde içeride antalya ile oynadığımız maçtaki bayraklarla çözülebilir. Dikkat edin o gün çok güzel bir görsellik vardı. Nerede o bayraklar? Kenarda duruyorsa neden kullanılmasın?
Sevdan Bir Ateş...
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 15:46
Alıntı yapılan kuru

İlk yorumumu bu sayfa başlığına yazmak istedim. En iyi tribün bütünlüğü KIRMIZI-SİYAH giyinmek olur. Sarı formaları bu maçta bir kenara bırakalım yada beyaz t-shirtleri. Tribün gruplarının ve facebook da eskişehirspor sayfaları açıklama yapsa iyi olur şenliğe gider gibi gitmeyelim 15 tl esstore da kırmızı t-shirtlerden alalım. Biz oraya Türkiyeye amigo orhanın efsanesinin devam ettiğini göstermeye gidiyoruz. benim 60 yaşında ki babam gidip kendine forma alıyorsa herkes elini taşın altına koymalı

Kırmızı siyah değil sadece kırmızı olmalı.Kıpkırmızı!
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 16:09
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QdhJ8VwPowI

bence maçın ilk 15 dakikası sadece bu besteyi söylemeliyiz , ozaman futbolcularda nası taraftar destekliyor onları anlarlar
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 16:10
Yönetimin yaptırdığı staddaki büyük sallama bayraklar final maçına kesinlikle getirilmeli.Ayrıca üniesesin sallama bayrakları var onlarda kesinlikle getirmeli.
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 16:12
Stadyumun hakimiyeti bizde olmalı, umarım konyalılar gs tarafından bolca bilet almışlardır
Yukarı
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 16:17
Sarı formayı beğenebilirsiniz ama tribünde güz<el görünmüyor...
O kadar...

Yukarı
montana Liste gör
Yazar

Furkan Ç.
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 16:19
Herkes elinden geldiğince KIRMIZI ağırlıklı bir şeyler giyinsin.

Ayrıca LÜTFEN AMA LÜTFEN.

ESSTORE'DAN 10 TL'ye BİR(1) ADET ATKI ALIN.
-montana26-
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 17:18
Konya'da da kıpkırmızı olacağız kimsenin şüphesi olmasın.Ayrıca herkeste atkı olsun malum Espana,Tükenmiş Nefesler vb. bir sürü bestemiz var atkının lazım olduğu.

Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır