eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıGoran Causic

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 95>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 08:05
Alıntı yapılan forever26

Juventus ilgilenmiş de biz almışız. Hadi ordan ya...
Bahsettiğiniz takım Juvenstus. Polatlı Bugsaş değil.
Neyi istemişler de alamamışlar. Neyse arkadaş ikinci yarı başlasın görürürz.
Senin bu aldığın adamlar Dede gibi bir adamın oynadığı takımda oynayacak kapasitede olsalar o ligden çoktan uçururlardı. Bunlar şu an ki kaliteli kadromuzda yedek bile olamayacaklar. Göreceksiniz. Sonra da yatırım denecek gelecek sezon başı kampı yok yeterli görülmedi yollar ayırldı...
Hep aynı film aynı senaryo...ne topçusu arkadaş...

Bu kadar emin konuşmak haret bi şey...not alıyoruz bu yazdıklarını inşallah utanacaksın..ama buraya inşallah beni utandırsınlar diye geri kıvırma mesajı yazma.<
  senin yazış şeklin yapıcı bir yazı değil sanki es es düşmanı gibi yazmışsın..sanki Trabzonluymuşsun karşıyakalı ordulu A.g takımı taraftarı  gibi kıskanıyormuşsun gibi...ben öyle anladım..
    gerçek es es taraftarı takıma alınan imza attırılan oyuncuyu daha oynamadan karalamaz bu taraftarlığı yakışmaz..Nasıl bu kadar emin konuşa bilirisn hiç mi yanılma ihtimalin yok.Bu takım ligde 5.sıradaysa geçen sene avrupada top koşturduysa bu topçuları takıma kazandıranlar başkalarımıydı.?
   her aldığı topçu 5 yıldızlı olsa hepsi süper çıksa şuan biz heralde şampiyonlar liginde oynuyor olurduk.
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 08:23
Valla son yorumumu yapıyorum bu konuda mantıklı düşünen abilerim kardeşlerim olduğu kadar önyargılı affedersiniz ama geri düşünceli kardeşlerim abilerimde var.

Daha adamı bir kez bile görmeden yorum yapmak niyedir.. En çok ben inanıyorum bu adamın faydalı olacağına.. Sırbistanın geleceği olarak gösterlen bir oyuncuya bu kadar önyargılı yaklaşmak çok ayıp..

Son birşey bize fazla Goran Causicler falan alalım Ragıp Başdağları alalım Fahri tatanları alalım Ümit karanları.. ne yapacağız ya genç oyuncuyu demi ?
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 10:17
Bende onu anlamıyorum. Genç alıyoruz tecrubesiz nasıl oynayacak yaşlı alıyosun DEDEm yaşında. Tamam tutmayabilir ama ülkemizde yabancı transferi iyi yapan kaç takım var ? en basitinden beşiktaşta 12-13 yabancı vardı hepsinden nasıl zarar ettiler fener guizaya 14 milyon euro verdi tamamen boşuna. Trabzondaki yabancıların durumu ortada. galatasaray biraz daha oturttu bu yıl ama geçmişti nasıl zarar ettiler. Kris Boyd gibi isimli adam yerine en azından genç almışız. Bekleyelim görelim. Ayrıca ben bu transferleri Ersun hoca aldı diye düşünüyorum direk. Sene başında da Ersun Yanalın transfer listesi Servet Nuhiu Malecki değildir herhalde. Olsa bile kaçıncı sıradaki transferlerdir? Bu transferleri onun baskısıyla almış gibimize geliyor.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 11:11
İzlediğiniz video filan varmı arkadaşlar...
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
eyüp kara Liste gör
Yazar

Eyüp Kara
Yer: Denizli
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 11:25
Alıntı yapılan atlantis_es

İzlediğiniz video filan varmı arkadaşlar...

http://www.youtube.com/watch?v=s6U3DHuBj8g
-------YÖNETİM İSTİFA-------
Yukarı
Lucifer Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 11:35
http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Eskisehirspor/2012/12/27/irkciliktan-4-mac-ceza-almis

ilginç..
Yaşasın şehrine ihanet etmeyen ANADOLU!
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 12:16
kalitesini belli ediyor zaten çoçuk videoda ama başarı kalite demek değil sizinde bildiğiniz gibi psikolojık etkenler fızk cok onemlı uyum süreci filan derken hepsı gelıyor bence harıka 2 transfer bu olmalı politikamız ucuz al parlak senın olsun burhandan cok daha ıyı ona verıcemız parayı bu adam oynar zeten http://www.youtube.com/watch?v=s6U3DHuBj8g 5dak sonra acarsanız şutlarının gelişmeye açık olduu ve zaten rast gele vurmadıgını görürsünüz umarım bıze faydalı olur.....
Yukarı
burrak1987 Liste gör
Yazar

B Burak ÇOĞAL
Yer: kutsal toprakla
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 12:36
Tabi yönetimin yabancı transferleri beceriksiz diego,kamara,dede,tello,akaminko 3. lig topçusu bunlar zaten ligimizde hiç bir takımda ilk 11 de oynayamazlar çok başarısız!!! 20 dk oynatmadan yolla kris boyd u sonra başarısız yönetim oh ne güzel.Yönetim çok kötü olabilir yönetemiyor olabilirler ama bedavaya bu takımı çok iyi kurduklarını düşünüyorum bonservis vermeden hakkını yemeyelim halil'in
Yukarı
entepe1981 Liste gör
Yazar

nesim
Yer: aydın-söke
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 12:52
daha transfer sezonu açılmadan sezona ara verildiği gibi alındığı açıklanan iki futbolcu. eğer bu iki futbolcuda ışık görmeseler kesinlikle milyon euroyu verip getirmezdi halil ünal. bekleyip göreceğiz ancak şu anda takımda yetenekli   gençlerden oluşan bir kulübe var. inşallah birazda altyapıya önem verip eskişehirimizin kendi yetenekleri için özel çalışmalar yaparlarsa gelecek seneleri şimdiden kurtarır; uefanın mali yapılanma kriterlerine hiç takılmadan başarıların önünü açarız. kimbilir belkide şampiyonluk bu gençlerde....
uzaklarda da olsam kalbim seninle esesim!!! efeler diyarının kırmızı şimşeği...
Yukarı
esesliuzun Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2012 saat 13:05
bizim taraftarın maşaallahı var ne kadar derin bilgi ve futbolcu kabileyetinden anlıyormuşuz...adamlar daha oynamadan yorum..eğer bi iki maçtada kötü oynarsalar vay hallerine..herkez ben dedim demek için sıra bekliyor...bu internet çıktı böyle oldu..eskiden topçu alındığı zaman hayır olsun inş.. esesime faydalı olur derdik şimdi.daha oynamadan ver gamatayı..ayrıca esesime 2 yarı sakatsız cezasız başarılı bir sezon diliyorum..hayırlı cumalar........
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 95>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır