eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mustafa Akgören'den NIKE konusunda açıklama

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
escgtyes Liste gör
Yazar

Çağatay ÇINAR
Yer: İZMİR
Online Durum: Offline
  Alıntı escgtyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 02:05
Kaç sezondur takipteyim forma fiyatları hiç düşmedi.Düşse bile alınacak kalitede değil(puma ve adidas hariç). Süper lige çıktığımız formada indirim vardı (Rangers) 40 TL idi fiyatı.Sonra 70-80 arası sürekli oynadı forma fiyatları.Fabrikanın çok olduğu bir orta halli şehirde 70-80 TL arası forma fiyatı çekmek kolay da alması zor.Bence Lotto-Hummel gibi futbol ağırlıklı malzeme üreten spor markalarına yönelinmeliydi. O fiyata ikinci kalite almak içimden gelmiyor. Bi ara Bülent Uygun zamanında tesislere Lotto numuneleri gelmişti mesela. Oradaki şimşek forma harikaydı. Bence tasarım forma olsa olsa bu olurdu demiştim.O forma harikaydı. Nike formaları zaten tartışmaya gerek yok artık , herkes ne kadar dandik olduğunu biliyor. Mustafa abi'nin dediği birinci kalite Nike olsa onların fiyatları da 70-80 TL'den aşağı olmaz. Bu arada yerli firma olayına ben de sıcak bakıyorum. Hem şehir , hem kulüp , hem yerli sermaye kazanacak. Sarar gibi Çetintaş gibi tekstilde dünya markalarını diken fabrikalarımız var. Ne yazık ki kullanamıyoruz.
İZMİR ES ES
Aramızdaki kilometreler kadar aç ellerini,
Yine de yetmez anlatmaya sana olan sevgimizi...
Yukarı
mkirimlioglu Liste gör
Yazar

Melih Kırımlıoğlu
Yer: Eskişehir
  Alıntı mkirimlioglu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 10:57
Kesinlikle Katılıyorum Formalarda CCS yazsın fiyat düşsün şehrin parası şehirde kalsın.
Ayrıca kaç sezondur ilk maça formalaar yetişmiyor görün bakın gene forma olmayacak ilk maçta pazarlama çok kötü
.:TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR:.

Yukarı
buffet26 Liste gör
Yazar

Mehmet Saim Mazlum
Yer: Antalya
  Alıntı buffet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 12:27
Bana göre ESSTORE'lar için tekstil sektöründen gelen profesyonel yöneticilerle çalışılmasıdır.fb'nin yaptığı gibi fason üretim yaptırabileceğimiz bütün ürünleri üretebilen bir fabrikayla anlaşma yapılabilir.(örnek SARAR)
Benim en çok almak istediğim çoğu kişininde istediği günlük kullanım için beyaz ve açık mavi gömlekler markanın yazılı olduğu yerede logomuzun işlenmesi
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı ahmet26dt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 12:42
esstore bir enkazdi aldiklarinda kabul ediyoruz ama hicbir artilari olmadi ben nike formalardanda almistim zamaninda ama bir daha birakin formayi esstoredan tek kurusluk birsey almayacagim.. belki hic forma satamazlarsa birseyler dusunmeyi akil ederler.. not: hic esstore disindan malzeme almadim
Yukarı
pluton26 Liste gör
Yazar

Ekrem
Yer: ESkişehir
  Alıntı pluton26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 13:15
Alıntı yapılan ahmet26dt

esstore bir enkazdi aldiklarinda kabul ediyoruz ama hicbir artilari olmadi ben nike formalardanda almistim zamaninda ama bir daha birakin formayi esstoredan tek kurusluk birsey almayacagim.. belki hic forma satamazlarsa birseyler dusunmeyi akil ederler.. not: hic esstore disindan malzeme almadim
Tatar Mustafa ne diyor sen ne diyorsun bırak ya..
[Quote]HÜ İstifaaa ![/QUOTE]
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 13:44
Alıntı yapılan pluton26

Alıntı yapılan ahmet26dt

Tatar Mustafa ne diyor sen ne diyorsun bırak ya..
asıl biz ne diyoruz tatar mustafa ne diyor not her sene forma alırım mustafa abi bu yönetim sana yakışmıyor istifanı bekliyoruz
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 14:03

fenerıummu adam eden kiğlı dır. bizim ondan kat kat kaliteli dünya çapında markamız sarar var. storeye el atıp türkiyeye örnek olmasını beklerdim.

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 14:46
Geçen sene en çok talep gören sarı formalarda tedarik sıkıntısı yaşandı.Ben de dahil bir çok kişi bu formadan alamadık.Umarım yeni sezonda böyle sıkıntılar yaşamayız.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
ulgdaerrs Liste gör
Yazar

serdar gül
  Alıntı ulgdaerrs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 15:27
formalar kalitesiz ve o kaliteye göre pahalı ben beğenmiyorum
yönetim mi büyük taraftar mı?
Yukarı
ACMILAN Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ACMILAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2012 saat 15:52
herşeyi bir kenara koyuyorum 100,000forma satılsın demıssınız bu sene en ıyı forma ama ne hikmetse osarı forma sanırım 2 parti geldi bıdahada gelmedi şuan olsa evde var gidip bi tane daha alıcam ama nerde fotma esstoreonlıne bakıyorum devamlı stokta yok yazısı sureklı cıkıyor karsımızda siz mal getıremezssenız satamamanızda normal......
BALTALARI GÖMDÜK AMA YERLERİNİ UNUTMADIKK..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır