eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efeler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 20:32
Alıntı yapılan eserkan26

Eşofmanlarını bile tepebaşı b. yaptırtmışlar.Yuhhh.

Bunlarda sallamlarıyla satırlarıyla temiz dorlion ! grubu fertleri.

Bunlar ne ya böyle adamlar geliyorsa hiç gelmesinler Eskişehirspor tribünlerine.Biz tek grup olsun dedikçe yırtık dondan çıkar gibi gruplar türemeye başladı.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 20:44
Alıntı yapılan hakankara

[QUOTE=eserkan26]Eşofmanlarını bile tepebaşı b. yaptırtmışlar.Yuhhh.

O eşofmanlara kim yanlış ES ES amblemlerini koyduysa benden de bir yuh.ES ES in amblemini bilemeyecek kadar ES ES le ilgililer ! demek ki.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 21:33
Çoğunun sosyal paylaşım sitelerinde başka renkleri paylaştığı da bilgiler arasına girsin...
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 21:44

Tribün reislerimizin atkıları bereleri eldivenleri ve montlarının içindeki eses formaları ayrıcada kaç yaşında olduklarıda görünüyor sanırım.
#efeler
Yukarı
eko26 Liste gör
Yeni Yazar

ERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eko26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 21:45
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1835764929143&oid=173488702683495&comments&ref=mf
bu grubun yanında yer alan bayan olusumun yani 15-16yasındaki kızların bucanında p...lerine k..madan tezahüratı
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
  Alıntı tridimit26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 21:51
Alıntı yapılan hakankara

Tribün reislerimizin atkıları bereleri eldivenleri ve montlarının içindeki eses formaları ayrıcada kaç yaşında olduklarıda görünüyor sanırım.

Bu grup oluşumu ile ilgili resimler ,zaten gösteriyor açık açık grubun felsefesini amacını...
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 21:52

Erkan abi iyi bulmuşun gerçekten yazık.Öğrenciler düşünmez mi eskişehirin yabancısı düşünmez mi bunlar nasıl kızlar böyle küfürlü tezahürat felan ediyorlar diye.Ve o fotoğraftaki davul çalan kişideki atkı nedir öyle ?Alakasız bir yerde o NEFER atkısı...

Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 22:02
Ben açığın sağ yada solunda birilerinin altes koordinasyonu ve kontrolü altında olmasının açığa hareket getireceğine inananlardanım..
İşin gerçeği şu ana kadar ters bir hareketlerinide görmedim..
Ancak kapalıdan tezahurat beklendiği yada geldiği sırada sürekli kendileri beste giriyor,son bir kaç maçtır sette kalabalıklaştılar..
Ben bandonun setinde ortada duruyorum aynı hattaki mavişi görmüyor olabilirler ama ben en az 5 dakika el salladıktan sonra görüyorlar..
Biz el,kol uyum yakalayacağız derken maç bitiyor..
Kendi bestelerine gür girerken bando yada altesin bestelerinde isteksiz kalıyorlar..
Daha evvel yazmıştım şimdi Hakan kardeşimiz yazarken tekrar hatırlatıyım,bir maçtan evvel liderleri bandonun oraya gelirse beraber konuşup nasıl bir uyum yakalarızın çözümünü bulabiliriz.
Amaç takıma destek ve beraberlikse bu çağrımıza kulak verilir herhalde..
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 22:33
Nefer-Kızılcıklı-Altes-BandoEses-Ask-ı şehir( Bu bir tayfadır ama genede açıkta çok güzel organize oluyorlar ) ve son olarak Dorlions... 2. 19 Mayıs vakası... Hayırlısı diyorum başkada birşey demiyorum. Abi kapalı açık ile karşılıklı besteye girerken açıktan sen nasıl dorlions şak şak şak dorlions diye bağırırsın ya? Emekten onlarca kişi gelip Nefere giriyorlar. Neden onlar kurmadı da sizin aklınıza geldi acaba bu? Bayram abinin neden geldiğini anlayamıyorum zaten. Tekrar söylüyorum hakkınızda ve hakkımızda Hayırlısı...
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 00:09
Alıntı yapılan tridimit26

Eğri oturup doğru konuşmak lazım !!!

1) Bu Dorlion grubunun yarısı kapalıdan kovulanlardır.

2) Diğer yarısı da bir gruba ait olmak isteyen bilinçsiz, heyecanlı, maddi durumu zayıf çocuklarımızdır.

3) Tribüncülük adına yaptıkları hiçbirşeydir.Gürültüden ibarettir.uyumları tezahuratları 0 dır.

4) Tribüne bedava bilet ile girdiklerini bende gördüm.

5) Bunların grup liderlerinden bazıları çok kısa bir dönem içinde açıkta çekirdek su satmıştır doğrudur.Buradan tribüne geçmişlerdir.

6) Kendi adlarına tezahurat yapmaktan başka pek etkili olamıyorlar.

7) EĞER ÖNLEM ALINMAZSA VE BUNLARIN İÇLERİNDEKİ BİRÇOK PARAZİT TEMİZLENMEZSE, Açık tribünü bölerek kapalıda yaptıkları gibi birçok olayın açıkta da çıkmasına yol açacaklardır.[/DIV

]

8) Elinde sigara, büyüklerine saygısı olmayan 18 yaşından küçük birçok bireyden oluşan bu grup bir tehlikedir.Ayrıca setde 50 tane adamlarından 35 tanesinde bir atkı bir forma bile yoktur.Olanlarda 1-2 senelik maç geçmişi vardır.

9) Yol yakınken bunlara dur denmelidir....

Kapalıdan Ayderden kovulan bu oluşum Açık Tribünde kendine yer edinmeye çalışıyor.Bu harekete dikkat !!!
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,532 saniyede hazırlanmıştır