eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:47
Sokakda 10 binler bagırsa duyursa sesini onuda yapamıyoruz.Cünkü organize değiliz.Ben protesto etme hakkına sahibim. Ve de ediyorum.KONUYU SONUNA DEK DESTEKLİYORUM...
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
halit es&es Liste gör
Yazar

halidin
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:51
arkadaşlar bu konu sanki ne kadar burda destek goruyo gibi olsada 100 tane satılacağına 50 satılır ama yine de satılır benim görüşüm.Bu yönetim burdan yazsakta anlamaz afedersiniz AT GÖZLÜĞÜ ile yürümeye devam ediyorlar.Tribün liderlerinin gerçekleştireceği bi organizasyonla mümkün oldugunca fazla kişiye bilgilendirme yapılarak 5 haziran sabahı bence toplanılıp taraftarımızın bu statda maç izlemeyi hak etmediğini duyurabildiğimiz kadar yüksek sesle bu yönetim denilen ama yönetemeyen arkadaşlara açık ve net bi şekilde ifade etmemiz gerekir diye düşünüyorum ve daha fazla etkili olacağına inanıyorum bu protestonun.
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:55
Bir konudada birlik olalım tek yumruk olalım.Hep muhalefet hep muhalefet.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:56
Ben de kişisel olarak tepki verip almayacağım ama en kötü dayanamayarak bilet alıp gireceğime eminim . O yüzden bu kombine almama bence işe yaramayacak . 10 bin kişi yürüyüş yapsak yer yerinden oynar işte o zaman sesimizi duyarlar ama bırakın 10 bini hadi toplanalım desek 1000 kişi gelmez . Maçlarda protesto edelim desek aman takıma zarar vermeyelim der bazıları o da yatar dolayısı ile bizler malesed bunları hak ediyoruz .
Yukarı
turkuaz026es Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:59
bu yönetimi anlamıyorum çok mu zor acaba stat zeminin aşağıya inip tirübünlerin birazdaha yaklaşması 2kalıp çakıp beton atmak çokmu zor belediye proje bekliyo yönetim daha götürmüyo neyi bekliyolar ki çok merak ediyorum bi açıklama yapanda yok stat konusunda. tatile gittiler herhal
nerde var böyle candan kalpler
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 13:04
 biraz önce yazdığım yazıya epey cevap yazan kardeşlerim olmuş. Birincisi ben kimsenin Eskişehirsporluluğunu sorgulamadım, bu forumda yazan herkezin Eskişehirsporlu olduğuna inanıyorum.İkincisi de kombine alacağım demenin niye küçük düşünme olduğunu anlamadım. Üçüncüsü de ben mali müşavirim gelir olmadan gider olmayacığını çok iyi bilirim. Kulüp gelirden yoksun olmasın diye kombine alacağım ,alanlarada mani olmayacam dedim.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
escosi Liste gör
Yazar

YUSUF SEV
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 13:09
sonuna kadar destekliyorum en kötü stadlardan birine sahibiz.konuyu açan arkadaşı tebrik ederim cesaretinden dolayı.
gEcEmDe gÜnDüZüMdE TeKsİn Es Es'İm
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 13:12
Şu maddiyat konularını bırakın artık gerçekten..

Ne kadar birilerine duyursan kombine almıyoruz diye kampanya başlatsan geçen sene kombine alıpta bu sene almayacak 1000 kişiyi bulamazsın. Hadi buldun diyelim ve bunlar hiç kombine almadı ve sezon boyunca hiç maçlara gitmedi, düz hesap yapıldığında 300 bin tl gibi bir para ortaya çıkar. Şu anda ortada olmayan trilyonlar söz konusuyken 300 bin tl devede kulak kalır. Hem kombineler bir şekilde pazarlanır, olmadı fabrika sahiplerine verirler onlarda işçilerine zorla satarlar bunun örnekleride mevcut. Hem bahsi konu maç başı yaklaşık 1500 bedava bilet dağıtılırken bu kadar kişinin kombine almaması çok büyük maddi kayıplara yol açmaz. Bu kadar maddiyatı düşünen adam bedelsize engel olurdu. Kombine alınmamasına muhakkak tam destek veriyorum ama yeterli görmüyorum. Bu sadece protestonun küçük bir ayrıntısı olabilir ve protestolara şiddetle devam edilmelidir
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 13:15
Alıntı yapılan esolimpiyates

biraz önce yazdığım yazıya epey cevap yazan kardeşlerim olmuş. Birincisi ben kimsenin Eskişehirsporluluğunu sorgulamadım, bu forumda yazan herkezin Eskişehirsporlu olduğuna inanıyorum.İkincisi de kombine alacağım demenin niye küçük düşünme olduğunu anlamadım. Üçüncüsü de ben mali müşavirim gelir olmadan gider olmayacığını çok iyi bilirim. Kulüp gelirden yoksun olmasın diye kombine alacağım ,alanlarada mani olmayacam dedim.
abicim bu sene ortalama her maç kaç seyirciyle oynadık sen gelirden bahsetmişinde biz sağılacak inek değiliz.yağmurda,güneşte  her maçda sorun yaşayan taraftarımız değilmi sen böyle dedikçe gelir konusu hakkında herkez sana güler geçer abicimWink
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 13:21
Bu stada adam gibi bir şeklide engelli tribünü, tuvalet, çatı, kale arkası yapılmadan Bende 3 senedir aldığım kombineyi yeni sezonda ALMAYACAĞIM...
Kaz yerine konulmaktan bıktık.Bu takım için her sene 1 milyara yakın para veriyorum.
Bana gösterdikleri değer için hep sabrettim.Her maçta bedava girenleri, kavgayı, pis lavabo tuvaletleri gördüm yaşadım.Ama artık yeter !!! 5.ligde oynamıyoruz.Vizyonsuz misyonsuz bir amatörce yönetim tarzı ile olmaz.Bizden alt seviyedeki Manisa, Sivas, Antalya bile ne stadlar  düzenlemeler yaptı.Biz hala AT GÖZLÜĞÜ ile bakıyoruz.Ama artık yeter...TARAFTARIN sesini dinlemeyen bir zihniyete dur demenin zamanı artık!!!
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır