eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Trt1 / "Nasılısınız" Programı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Online Durum: Offline
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 23:38
Kayserispor'u temsil etmek için bulunan kişi sabırları taşırdı hafiften.Reklam gerekliydi LOL Bakalım ilerleyen dakikalarda neler olur...
Nefer
Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
  Alıntı tatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 23:39
trabzonspor adına en çok deplasmanı biz yaparız dedi... yani gurbetçi gençler grubundan bahsediyor...

ayrıyetten diğer tribünlerin abilerine de çirkin sıfat ve ithamlarda bulunmayalım arkadaşlar...
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 23:39
Hiç akıllıca konuşanı göremedim,bizim tatardan başka (konuşmasını genelede yaydı çünkü),daltonlar demogaji yaptı,diğerleri kendi dertlerini anlattılar sadece,ilk yarı bittiLOL
Başkan kardeşlerimizdende bahseder inşallah...
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
MosCom Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: ESES (Antalya)
  Alıntı MosCom Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 23:39
beyefendi duruşumuzla daha programın başında bile bazı şeyleri kanıtlamış olmak gurur verici
EsEs'li Günler..
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 23:40
Hepsi ayrı komediydi ya.Mustafa abi farkını gösterdi.

Trabzonlu resmen uçuyor. Fena kaptırmış kendisini.

Kayserili çok dolu. Yönetimini boğacak neredeyse. Bilet bedava gelmiyor, dernek başkanımız alıyor deyince koptum ben. Biletler 1 tl. 100tane alsa 3 kişi 300 bilet eder. O derneğe 300 kişi üyeyse bende fenerli olayım.

Fb'li sefaya birşey söylemek ayıp olur. Adam ilkokul 4.sınıf seviyesinde.

Gs'li elemana febe lafı çok koydu kendine gelemedi:-)Şampiyonlar ligi şampiyonu olacaklarmış, o zaman biz gezegenler arası şampiyon oluruz..Birde Eskişehirspora şansınız tutmuyor deseydi Tayfun  Talipoğlu, o zaman sinirden kalkar giderdi:-)

Bejekeli Alenin ne yapmaya çalıştığını anlamadım gerçekten. Türkiyede holiganizm 85'te bitmiş, 96'dan sonrada olay olmuyormuş...Deplasman taşlaması, benzin istasyonunda yağma olayları normalmiş.Neredeyse, bunlarda olmasa ne anlamı kalır taraftarlığın diyecekti.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
ahmet-KKŞ Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: K.K.Ş.
  Alıntı ahmet-KKŞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 23:40
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan ahmet-KKŞ

ultraslan lideri  komedi yeni stadımızdan kimse cıkamıcak flan sidk yarıstırır gıbı:)

Ben orada da sallarım... LOLLOLLOL

LOLLOL
LOL
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 23:41
Alıntı yapılan tatar

trabzonspor adına en çok deplasmanı biz yaparız dedi... yani gurbetçi gençler grubundan bahsediyor...

ayrıyetten diğer tribünlerin abilerine de çirkin sıfat ve ithamlarda bulunmayalım arkadaşlar...

Yine de haksız inceden.. Nerden baksan 5 deplasman istanbul'da.. Düşsün ibb, gelsin Vanspor o zaman göreyim ben onları   
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
esgüvenes Liste gör
Deneyimli Yazar

Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı esgüvenes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 23:41
mustafa abimiz ne dedi tam olarak okuldan yeni geldim de
RENKLERİMİZ KENDİMİZİN TA KENDİSİDİR
Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
  Alıntı tatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 23:43
Alıntı yapılan ersöz

Alıntı yapılan tatar

Yine de haksız inceden.. Nerden baksan 5 deplasman istanbul'da.. Düşsün ibb, gelsin Vanspor o zaman göreyim ben onları   

trabzonspor tribünleri içinde dedi... türkiyede en çok demedi... yani atıyorm kızılcıklı nefer altes ayder... bu 4 lüden en çok deplasman yapan x gibi...
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 23:43
Diyarbakır Doğumuzun şirin ili :):)
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır